Рекомендуємо прочитати

Форма нігтів і характер

article211.jpg

Існує 16 різноманітних форм нігтів людини. Це кількість умовно ділиться на 4 розряди:

— Нігті овальної форми;
— Нігті квадратної форми;
— Нігті загостреної форми;
— Нігті прямокутної форми.

Ці чотири групи по формі нігтів відомі протягом сторіч. І вже давно люди стали звертати увагу на те, що форма нігтів в тій чи іншій мірі відображає характер натури або передає емоційний стан людини.

Квадратна форма нігтів і характер людини .

Власникам нігтів квадратної форми зазвичай притаманні такі особистісні якості, як допитливість, уважність, дотепність, високі інтелектуальні якості і проникливість. Люди з квадратною формою нігтів цінують в житті впорядкованість. До всіх удачам чи проблем вони підходять з філософської точки зору. На думку спостерігачів, квадратна форма нігтів також свідчить про те, що над почуттями такої людини домінує розум. Люди з квадратною формою нігтів в роботі і в особистому житті покладаються не на серце, а на розум. Завдяки цьому вони найчастіше стають лідерами і протягом усього життя демонструють такі риси, як наполегливість, рішучість, цілеспрямованість, сміливість і незалежність. Але у внутрішньому світі особистості з квадратною формою нігтів постійно йде боротьба — в душі у них ціле море протиріч. Тому ці люди здатні допомогти всім навколо, тільки не собі.

Прямокутна форма нігтів і характер людини.

Персони з прямокутною формою нігтів, як правило, є трудоголіками, і майстрами на всі руки. Особистості з прямокутними нігтями відрізняють такі риси, як максималізм, наївність, довірливість, оптимізм, доброта, емоційна відкритість і схильність ідеалізувати все і всіх. Хоча такі люди звикли покладатися на долю, вони практично завжди досягають того, чого хочуть. При цьому люди з прямокутною формою нігтів йдуть по життю, розраховуючи тільки на свої власні сили — у підтримки з боку вони не потребують. Правда, через надмірну довірливість та наївність власники прямокутних нігтів часто бувають обдуреними.

Загострена форма нігтів і характер людини.

Власники нігтів загостреної форми — це найчастіше натури творчі. Спостерігачі відзначають схильність скульпторів, музикантів, художників, модельєрів та інших людей мистецтва надавати своїм нігтям загострену форму. Звичайно, така тенденція спостерігається в основному серед представниць прекрасної статі. Власники нігтів загостреної форми характеризуються такими рисами, як мрійливість, захоплене ставлення до світу, нестандартність мислення, креативність, пристрасність, нетерплячість, волелюбність, здатність швидко і серйозно захоплюватися, а також вразливість і, як результат, уразливість. Для людей з нігтями загостреної форми земні багатства — ніщо в порівнянні з духовними цінностями.

Кругла форма нігтів і характер людини.

Володарі нігтів овальної або круглої форми — це натури дуже сентиментальні та емоційні. Вони наполегливо вірять у свої ідеали, живуть за самостійно вигаданими правилами, прагнуть до справедливості і не виносять навіть самого незначного прояву жорстокості. Вроджене призначення таких людей, на думку спостерігачів, це діяльність миротворця. 

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Часто жінки приховують ламкі нігті під нарощеними, підтримувати же свої натуральні нігтики в хорошій формі досить...
Дуже важливо звертати увагу на засоби для зняття лаку, щоб забезпечити нігтям належний догляд. Вважається, що вибирати...
Уміння читати по губах може вам допомогти докопатися до істини тієї людини, від якого виходить дана інформація. Можна...
Захоплення і хобі є дуже важливою частиною життя будь-якої людини. Не дарма ж одне з питань, яке задають, коли хочуть...
Scroll To Top