Рекомендуємо прочитати

Чи можна визначити характер людини за формою губ?

article2028.jpg

Уміння читати по губах може вам допомогти докопатися до істини тієї людини, від якого виходить дана інформація. Можна прочитати ті сторони особистості, які приховані від загального огляду. Наносячи елементи декоративної косметики на свої губи, ми намагаємося на рівні підсвідомості донести до оточуючих ту частину характеру, яку б бажали виділити серед інших. Для того щоб не допустити помилку і зробити все правильно, потрібно знати деякі нюанси.

Мало хто знає що насправді форма і контур губ можуть досить багато розповісти про їх власницю. Через це ми на підсвідомому рівні і намагаємося надати своїм губам саме ту форму, яка зможе вдало виділити саме ту рису характеру, яку ми хочемо бачити в собі. Заради цього представниці прекрасної статі йдуть на будь-які заходи. Це може бути використання макіяжу, з метою підкреслити достоїнства і скорегувати недоліки. А деякі, йдуть і на такі крайні заходи, як пластична хірургія.

Не існує характеристик або шаблонів, на які можна повністю і беззастережно покладатися в якості інтерпретації особистості, грунтуючись на формі губ, тому що кожна людина індивідуальна. Але все ж, існують певні орієнтири, на які можна лише спертися. Варто відзначити, що та чи інша расова приналежність має велике значення. Наприклад, для негрів, повна форма губ є нормою, а от для раси, зі світлим типом шкіри, такий показник, як повні губи - це вже ознака певного типу особистості, володар яких є людиною доброю, чуйною а також впертою.

Вважається також, що повні губи говорять про сексуальної потреби. Бути може саме тому багато дівчат намагаються звернути увагу чоловічої половини саме на цю частину обличчя, всіма способами підкреслюючи перевагу своїх губ. А деякі представниці жіночої статі вдаються до використання всіляких ін'єкцій.

Володарка губ вузької форми має досить складний характер. Такий тип губ властивий людям невпевненим у собі і нерішучим. Часто вони мало товариські і закриті в собі. А от якщо ви помітили, що людина з подібними рисами особистості має протилежну форму губ, можна припустити, що в певних життєвих ситуаціях, коли нервове напруження зростає, губи все одно набубуть тонку форму. І якщо ви не хочете, щоб оточуючі помітили ваші реальні сторони особистості, намагайтеся утримувати ваші емоції. Не дозволяйте вплинути на вашу зовнішність емоційному рівню.

Існує специфічна форма губ, при якій нижня губа має перевагу над верхньою, тобто має більш велику форму. Володар подібного типу мало йде на поступки і є егоїстом. Такі люди самі по собі дуже складні, тому що намагаються за будь-яких ситуаціях бути лідером. Варто ще звернути увагу і на те, що нижня губа може домінувати і у людей з абсолютно іншою формою губ мимоволі, при ситуаціях не доставляють їм задоволення.

А ось якщо верхня губа повніше нижньої, говорить про те, що власник такого типу, людина цілеспрямована і добивається свого. Вони впевнено йдуть до поставленої мети, і обов'язково її досягають.

Якщо пухкими є обидві губи, це може говорити про те, що їхній власник має тверезі погляди на життя, не ставить перед собою нездійсненних цілей. Але також, варто відзначити, що часто серед них зустрічаються і люди, із зниженою самооцінкою, схильних до стресів і депресій.

Можливо, серед розглянутих вище прикладів, ви так і не знайшли підходящий саме для вас тип. Але, якщо ви спробуєте то за допомогою губ, ви зможете підкреслити, будь-який з цих типів. Хотілося б також зазначити, що дана характеристика форм губ властива не тільки для жіночої, але також і для чоловічої половини людства.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Навіть самий ідеальний макіяж не буде закінченим, якщо не нафарбовані губи. А для красивих губ потрібно мати не тільки...
Існує 16 різноманітних форм нігтів людини. Це кількість умовно ділиться на 4 розряди. Чотири групи по формі нігтів відомі...
Захоплення і хобі є дуже важливою частиною життя будь-якої людини. Не дарма ж одне з питань, яке задають, коли хочуть...
Якщо від природи у вас не такі губи, як вам хотілося б, або з віком вони втратили форму, можна скористатися сучасними...
Scroll To Top