Рекомендуємо прочитати

Як привітати чоловіка

article1495.jpg

Раніше я не знала, як привітати улюбленого чоловіка, що подарувати, що сказати? Це питання задає собі кожна жінка, яка закохана чи любить до божевілля. З другою категорією все простіше. Жінка відчуває це душею, серцем, кожною клітиною свого тіла. Вона чітко знає, що любляче серце їй підкаже вірний шлях в даному напрямку.
Так що ж подарувати? Як привітати? На це питання не потрібно відповідати лише тим, хто не питає порад у сторонніх, вірний собі і тільки собі. Таких не багато. Ми постійно сумніваємося, боїмося зробити щось не так, скривдити або засмутити винуватця торжества, розчарувати або просто зіпсувати свято. Даремно! Такою тактикою ми все і псуємо.

Потрібно чітко поставити перед собою мету і домагатися її. Ви вирішили привітати кохану так, щоб він запам'ятав це на все життя? Присвятіть йому вірш, а краще не одн і не два, а цілий зошит, в якому буде щиро написано про ваші почуття до нього, про те, як вам неможливо жити без нього і т.ін. Думаєте, чоловіка таке не чіпатиме?

Розглянемо інший варіант. Наприклад, ще зі школи ви звикли дарувати на 23 лютого хлопчикам листівку і одеколон або листівку і брелок, не важливо, що дарувати, просто це відбувається за порадою вчителів або вашої мами, яка намагається дати мінімум грошей на подарунок не знайомому хлопчику. Так, так було в багатьох, але це не той випадок! Те, що було в школі, потрібно забути! Викинути з голови! Ми даруємо подарунок вже не хлопчикові зі школи, а коханому чоловікові! У цьому і різниця.

Коханому чоловікові буде приємно не просто увага, а величезна кількість уваги і турботи, нехай Ваш подарунок буде не таким, як у всіх. Ви повинні відчути, що саме можна подарувати. Можливо, це будуть вірші, музика або відверте зізнання у Вашій любові до нього. Імпровізуйте! Приготуйте смачну вечерю, щось таке, чого він ще не пробував, щось, чим можна його здивувати. Чоловік повинен відчути, що він особливий, єдиний і йому немає аналогів.

Якщо Ви даруєте листівку, постарайтеся, щоб там було менше надрукованого тексту, а більше написаного вами. Не потрібно переписувати текст в інтернеті або книгах - ви цілком здатні написати все самі, навіть краще, ніж десь. Просто підключіть свою свідомість на хвилю любові і світла, на те, що відбувається у Вашій душі! Ось простий секрет успіху в написанні листівок. Нехай там не буде рим, нехай буде не зовсім гарний почерк, зате це буде оригінально і єдино.

Ваш чоловік буде знати, як Ви його любите, як він Вам дорогий. Повірте, відповідь не змусить себе чекати. У його душі, залишиться відбиток про незвичайне привітанні, про те, як зворушливо все відбувалося.

Суть чоловіків така, що деякі ховають свої емоції і навіть почуття. Не лякайтеся цього! Намагайтеся бути з ним відкритою, і він теж розкриється для вас. Просто наберіться терпіння!

Пам'ятайте, що запорука успіху полягає в любові, щирості, фантазії і бажання. Буде любов і щирість - з'явиться фантазія і бажання її втілити в реальність.

Любіть своїх чоловіків! Даруйте їм себе і свою любов! Будьте щасливі!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Існує повір'я, що не всі подарунки приносять їх власникам радість чи удачу. І в більшості своїй це стосується людей, які...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Scroll To Top