Рекомендуємо прочитати

Значення кольору очей

article1256.jpg

У давнину приділяли увагу лише одному, але важливому поєднанню — кольору очей з кольором волосся. Отже, блакитні очі зовсім по-різному проявляються у блондинів, брюнетів і людей з попелястим волоссям. Сірі очі імунні до будь-якого кольору волосся. Найменше пристосовуються до змін чорні і темно-карі очі.

Блакитні очі добре поєднуються з кучерявим волоссям будь-якого кольору, крім вогненно-рудого. Останнє поєднання приносить людині нещастя в любові і важкорозв'язні проблеми. Пряме волосся і блакитні очі належать або ідеалістам, або великим раціоналістом. І те, і інше дає багато помилок у житті.

 Єдиним несприятливим поєднанням для сірих очей є темні кучеряве волосся. У цьому випадку люди, особливо жінки, будуть притягувати до себе екстремальні ситуації, недобрих знайомих. Чим жорсткіше волосся, тим гірше. Сіро-зелені очі, нептуніанскі, що часто зустрічаються у людей знаку Риб, гармонійно поєднуються з русявим волоссям, дуже гармонійно — з темно-русявим і погано — з темно-каштановими. Сіро-блакитні, сталевого кольору очі хороші зі світлим волоссям, найкраще — з русявим; чорні очі — звичайно, з чорним волоссям.

За багатьма прогнозами, з початком епохи Водолія колишні п'ять рас зникнуть, а їм на зміну з'явиться нова, з ліловими або волошковими очима і попелястим волоссям. Це ідеальний варіант. Ще для таких очей підходять золотисте волосся, солом'яного кольору. А ось зловісним є їх поєднання з кучерявим волоссям, особливо темним, сатурніанським, що виражається в тяжінні проблем із владою, судових процесів. Для жовтих, сонячних очей гарне світле і русяве волосся; погано підходять чорні, особливо прямі, що вказують в такому поєднанні на хвороби і нещастя в родині.

Зеленим очам підходять солом'яне і рудувате волосся, на крайній випадок — світло-шатеновие. Плутоніанські зеленувато-карі очі добре поєднуються з каштановими й темно-русявим волоссям. Блондин з такими очима схильний до саморуйнування та егоцентризму. До хіроніанских очей, що з'єднує різні кольори, вважається дуже згубним мати кучеряве, завиті волосся — це одна з ознак короткого життя, залучення людини в екстремальні ситуації, положення «блудного сина». Це відноситься також до людей з дуже нестійким астросомом, у яких колір очей постійно змінюється. Нормальним вважається зміна кольору очей і волосся у дітей, коли вони підростають. Так що можна, народившись істинним арійцем з блакитними очима, потім стати представником якоїсь іншої, може бути навіть шостої раси Як відомо, ніхто не хоче бути «рудим», особливо рудим із зеленими очима. У зороастризмі руде волосся вважаються одним з ознак виродження. Чи не золотисто-руді, а саме вогняно-червоні, мідно-руде волосся є ознакою поганих генів, темної сили, що штовхає на дурні вчинки. У гіршому випадку люди з рудим волоссям і зеленими або темно-коричневими, червоно-коричневими очима — це чаклуни, осквернителі Вогню, на яких він залишив свій слід. Чорне волосся і зелені очі, особливо якщо волосся гладке, — поєднання ката, жорстокості і тяжіння екстремальних ситуацій. Якщо волосся кучеряве, то катастрофічних подій немає, швидше містифікація. Поєднання чорного волосся і блакитного кольору очей теж досить трагічне. Разом з сіро-блакитними очима чорне волосся дають тягу до самогубства, марнування життя, авантюризм. Знаменитий «лихе око» може проявитися у блондина з темними очима.

Коли з'являється сивина, значення співвідношення колір волосся і очей міняється. Вона хороша для світлих очей, особливо сірих, у готових до змін людей. З блакитними очима у сивини відносини більш-менш гарні, але вона важка для темноволосих людей з шоколадними та чорними очима, які гірше адаптуються психологічно до змін обстановки, з подальшими болісними переживаннями, ламкою, мутаціями. А ось русяве волосся з сірими або блакитними очима — один з найкращих показників. Таке поєднання було притаманне саме слов'янам.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Йоги вважають, що очні м'язи можна розвивати в будь-якому віці, а поліпшення зору настане вже через півроку після...
Знайдено спосіб, який позбавляє від сивого волосся назавжди. Європейські вчені знайшли спосіб назавжди позбутися від...
Останні дослідження американських учених висвітлили з несподіваного боку таке вікове явище, як сивина. Виявилося, що...
Активно випадає волосся? Це може бути ознакою хвороб ендокринної системи, жовчного міхура (холецистит) і печінки....
Scroll To Top