Рекомендуємо прочитати

Йога для очей

article3514.jpg

Йоги вважають, що очні м'язи можна розвивати в будь-якому віці, а поліпшення зору настане вже через півроку після початку занять. А лікують вони очі за допомогою сонця і місяця!

1. Сонячні промені роблять на очі благотворний вплив, крім цього вони здатні поліпшувати кровообіг і вбивати мікроби. Дивитися на денне світило краще вранці (протягом півгодини після сходу) і перед заходом.
Ні в якому разі не дивіться на сонце вдень, в цей час сонячні промені дуже шкідливі!

Прийміть зручну позу і направте свій погляд на сонці. Очі відкрийте і розслабте. Дивіться доти, поки у вас не потечуть сльози. Спочатку ви зможете виконувати цю вправу 1-2 хвилини, але з часом очі звикнуть, і час вправи збільшиться до 10 хвилин.

Людям, у яких хворі очі, і тим, кому достатньо важко дивитися на сонце, потрібно спочатку направляти свій погляд, не прямо на сонячний диск, а на простір навколо нього, а потім поступово фіксувати погляд на самому сонці.

Виконуйте цю процедуру кожен день і вже через місяць ваш зір значно покращиться!

2. Так само виконується і вправа з місяцем. Єдина відмінність полягає в тому, що виконувати її потрібно раз на тиждень, а не щодня, як вправу із сонцем.

3. Дуже корисно, на думку стародавніх йогів, дивитися на зірки і вершини гір, мальовничі пейзажі. Все це дуже позитивно позначається на здоров'ї наших очей.

4. Для профілактики захворювань очей йоги рекомендують виконувати такі вправи:

Навчіться розслаблятися. У момент напруги психіки людини, гострота його зору може знижуватися;

Якомога рідше надягайте сонцезахисні окуляри. Сонце може завдати величезної шкоди очам, тільки якщо людина знаходиться високо в горах. Очам потрібне сонячне світло так само, як і їжа. У людей, які постійно носять окуляри від сонця, очі «голодують», а тому погіршується їхнє здоров'я.

Під час зорової роботи обов'язково робіть хвилинні перерви. У цей час корисно направити свій погляд за вікно, зробити масаж повік і брів.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Контактні лінзи давно увійшли в ужиток сучасної людини. Отже, давайте оцінимо: контактні лінзи за і проти. Їх користь і...
Проростки пшениці надзвичайно корисні для організму людини. Вони покращують роботу травного тракту, прискорюють...
Відомо, що після двох діб після останньої викуреної сигарети, в організмі курця починають спостерігатися позитивні...
Кола під очима, як і мішки під очима сигналізують про стан нашого здоров'я. Основні причини виникнення і декілька порад...
Scroll To Top