Рекомендуємо прочитати

Як позбутися сивого волосся назавжди

article2812.jpg

Знайдено спосіб, який позбавляє від сивого волосся назавжди. Європейські вчені знайшли спосіб назавжди позбутися від сивого волосся, не використовуючи фарбу для волосся.

Сиве волосся з'являються при сильному окислювальному стресі, коли у волосяному фолікулі накопичується перекис водню, що спричиняє знебарвлення волосся зсередини.
Зараз дослідники розробляють крем від сивого волосся, який дозволить людині знову знайти свій природний колір волосся. Поки цей крем показав свою ефективність тільки на декількох людей, які втратили пігмент волосся і шкіри, але не через вік, а через стан, так званого вітіліго. Так як причина вітіліго, при якому шкіра і волосся знебарвлюються, так само, що і при посивінні в старшому віці, можливо, скоро прототип крему дасть поштовх до появи у продажу крему від сивого волосся.

Команда дерматологів з Німеччини і Великобританії вивчили більше 2000 людей з вітіліго, при якому через втрату пігментації на шкірі з'являються ділянки білих плям. Хоча цей стан не небезпечний і не заразний, він викликає занепокоєння і стрес через що виникають косметичні дефекти.

Вчені виявили, що у таких людей накопичуються такі хімічні речовини, як пероксинітрит і перекис водню.

Вони застосували крем із з'єднанням PC- KUS, змінену псевдокаталазу, яка активізується при дії ультрафіолетового світла . Крем повернув природний пігмент шкірі і віям учасників дослідження. Сивина пов'язана з виробництвом пігменту у волосяних фолікулах. Декілька факторів можуть вплинути на процес появи сивого волосся.

- Вік
З віком меланоцити - клітини пігменту, які відповідають за наш колір волосся, стають неактивними і їх число зменшується. Чим менше меланіну, тим більше сивого волосся з'являється .

- Нестача пероксиду водню
Зазвичай невелика кількість перекису водню руйнується ферментом каталазой. З віком виробництво каталази зменшується.

- Стрес
Під час стресу виробляються різні нейротрансмітери, що може при тривалому впливі викликати пошкодження ДНК. Це сприяє не тільки появі сивого волосся, але і прискоренню процесу старіння, зростанню пухлин, невиношування вагітності та психічних захворювань. Крім того появи сивини сприяють: генетичні дефекти, аномальне виробництво гормонів, наприклад, при сильному і раптовому стресі, аномальний розподіл меланіну, забруднення, токсини і вплив хімічних речовин.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

З одного боку емоційне потрясіння корисне для організму і вміння оперативно приймати складні рішення може піти на...
Деякі люди вступають в шлюб один з одним, а потім розлучаються. Шлюби, які закінчуються розлученням, в більшості...
Незважаючи на свою велику популярність, все ж ароматерапія залишається для нас чимось загадковим, незрозумілим і...
При щоденному розчісуванні на гребінці або щітці залишається невелика кількість волосся. Якщо в день у вас випадає 40-80...
Scroll To Top