Рекомендуємо прочитати

5 причин, які перешкоджають кар'єрному росту

article2769.jpg

Говорити про значення кар'єрного росту не доводиться, тим не менше, для багатьох цей шлях складається з маси різних труднощів. Як виявилося, причини такого явища найчастіше закладені в характері людини, тому варто розглянути найпоширеніші недоліки, які заважають кар'єрному росту.

1. Ніхто не знає про ваші досягнення
Звичайно, людина прагне досягнути максимального результату в роботі, прикладає масу зусиль, але проте, якщо про досягнення нікому не відомо, можна сказати, що сили були витрачені даремно.

2. Оборонна позиція
Критика рідко буває приємною, але все-таки це важливий крок на шляху до вдосконалення навичок. Варто відзначити, що невміння правильно реагувати на критичні зауваження часто стає причиною провалу на роботі і конфліктів у колективі.

3. Необдумані дії і страх
Рішення, прийняті зопалу, рідко приносять успіх, крім того, вони можуть стати сильним ударом по фінансовій стороні. Варто відзначити, що нерішучість також не зіграє на руку.

4. Неорганізованість
Така якість навряд чи зможе принести успіх, оскільки неорганізованість часто стає ознакою недовіри до підлеглого не тільки з боку колег, а й керівництва.

5. Ігнорування сучасних технологій
Звичайно, справлятися з багатьма обов'язками можна і без знання сучасних технологій, тим не менше, їх наявність стане серйозною додатковою перевагою, яке зможе вигідно відрізнити Вас від інших колег.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top