Рекомендуємо прочитати

Кар'єра самотньої жінки

article1528.jpg

Жінка істота загадкова і непередбачувана. А особливо, якщо, на даний момент вона не обрамлена сім'єю і відчуває себе кішкою гуляє сама по собі.

У житті ходить безліч міфів, які стосуються одиноких жінок. Так давайте розберемося, що, правда, а що просто плід чиєїсь уяви.

Міф № 1 — «ні» кар'єрі.

Напевно, в сучасному світі знайдеться мало жінок, які б у своїх життєвих цілях бачили тільки дітей, сім'ю та побут. Особливо якщо жінка поки самотня. Прагнення досягти, висот кар'єрних сходів, для жінок таке ж природне, як і для чоловіків. Особливо, якщо у жінки немає необхідності поспішати додому, сидіти з дітьми на лікарняних, і оточувати турботою чоловіка. Вона може собі дозволити повністю. Віддатися улюбленій справі. Так якщо можливість є, чому їй не скористатися. Зазвичай як показує практика, з одиноких жінок виходять гарні і вимогливі начальники, і фахівці високого рівня.

Та й наше життя таке, що мало кому з жінок вдається одночасно будувати успішну кар'єру, бути зразковою дружиною і турботливою мамою. Тому часто доводиться вибирати.

Такий важкий вибір жінкам належить робити ще в досить юному віці. Відбувається це по-різному, але середньої цифрою називають 16 років. Тоді і вирішується бути їй все життя «як за кам'яною стіною», або відсунути цю «стіну» заради свого особистого успіху та самореалізації.

Якщо жінка обирає перше, то потім, вона буде намагатися реалізуватися свої амбіції в успіху дітей. Або навпаки, після виходу чад у самостійне життя, починає заново згадувати про свої прагненнях, бажаннях і реалізувати їх. Звичайно, тут вже ні про яку кар'єру і мови бути не може.

Самотня жінка в цьому плані має масу переваг. Головне, що б її саму не бентежило тимчасове положення «одиначки». Але існує такий тип жінок, які до самої старості жодного разу не пошкодували, що віддали свою перевагу на користь роботи.

Як жити — вибір дуже індивідуальний.

Міф № 2 «не розумом одним».

Особливо серед чоловіків прийнято вважати, що якщо жінка красива — значить, вона не сильного розумна. А якщо до краси додається ще й успіх у роботі, значить, справа точно пахне смаженим. Але пора вже вщент розбити всі ці вигадки. Так, система мислення жінок, включаючи горезвісну жіночу логіку, часто відрізняється від суворої раціональності чоловіків. Але це ще не дає приводу стверджувати про розходження в розумових здібностях. Так само в деяких питаннях жінка може дати чоловікам фору, наприклад, володінням виняткової інтуїції, і вмінням їй довіряти.

Завжди найбільше пліток і інтриг крутиться навколо жінки — начальника, особливо якщо вона самотня. Згадати тільки всім відомий фільм «іронія любові ...». У таких випадках про жінку можуть складатися неймовірні історії, кульмінацією яких обов'язково буде плітка з приводу її самотності. Так само заздрісниками, а саме вони розпускають чутки, часто можуть приписуватися зв'язку з вищим начальством, і багато іншого.

Але ось тут і парадокс всієї ситуації, чомусь людям вистачає створити ту картинку, яку вони хочуть бачити по тій або іншій причині, а от реально оцінити ситуацію не виходить.

Міф № 3 «бізнес не жіночих рук справа».

Можливо, років 50 тому так і було. Але сьогодні самотня жінка в бізнесі поняття не нове, і сприймається дуже спокійно. Більш правильну формулювання сенсу цього твердження можна передати так, що жінка в бізнесі більше залежна від інших. І її успіх прямо пропорційний зі здатністю партнерів і співробітників сприймати її позицію як належне, не посилаючись на фактор статевої приналежності. Ось це правило етики найчастіше і порушується в бізнесі. Так само іноді особлива недовіра може викликати кар'єра самотньої жінки. Багато хто вважає, що якщо людина не може побудувати особистих взаємин, то і з партнерами толку не буде. Хоча знову ж таки, це тільки суб'єктивна думка одиниць, яке мало хвилює націлену на результат, успішну бізнесследі.

Так само слід враховувати і той факт, що зазвичай, що б досягти певного результату, жінкам доводиться йти на великі жертви і докладати максимум зусиль на тій ділянці шляху, де у чоловіків зазвичай може не виникнути жодних труднощів.

Міф № 4 «а у всьому винні амбіції».

Так само, коли мова заходить про кар'єру жінки, яка одинока, можна наткнутися на масу причин і припущень, чому все-таки молода енергійна, красива все ж вибрала офіс і улюблену справу, а не будинок, дітей і чоловіка. Сюди можуть приписувати то нещасливу любов, і завищені вимоги, і навіть вигадувати історії про якісь дивні речі, які проявляються тільки поза роботою. Мовляв, приходить додому, і відразу принцеса в жабу перетворюється, ось мужики й біжать.

Найпоширенішою причиною стають жіночі амбіції, особливо якщо вона змогла чогось досягти. Її вже не цікавлять середньостатистичні чоловіки, на середніх посадах. Їй необхідно мати поруч людину, яка буде її перевершувати. Все це для того, що б знову відчути себе жінкою. Тому більшість залицяльників відразу відсіваються, а ті, хто міг би зайняти гідне місце в її житті, не хочуть бачити поруч із собою в якомусь роді конкурента.

Так що міф про амбіції, можна вважати одним з небагатьох який підтверджується на практиці.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top