Рекомендуємо прочитати

Як роботодавці обманюють персонал

article1973.jpg

Багато керівників підприємств частенько шукають можливість заощадити на персоналі. До досягнень своїх цілей, власники бізнесу йдуть різними дорогами. Хтось намагається налагодити трудовий процес, а хтось не вважає за потрібне чинити правильно і просто обманює співробітників. Головною метою, до якої прагнуть всі бізнесмени, є обман співробітників, не замішуючи в махінації кримінальний закон.

Давайте ми вас оштрафуємо


Хорошим способом знизити зарплату на чверть, а в деяких випадках і на половину - штрафувати працівників. До штрафів можна віднести: використання робочого телефону не за призначенням, листування в інтернеті у вільний час, запізнення на роботу і порушення трудової дисципліни, і ще багато інших нюансів. Особливо хитрі начальники дають час відпочити від зауважень і штрафів деякий час, а потім накидаються ще з більшою силою.

Те, що написано дрібним шрифтом


Просунуті керівники просять кадровиків складати оголошення про вакансії таким чином, щоб головний сенс був захований за масою всіляких формулювань. Та й хто буде ретельно вивчати кожне слово? Тому висока зарплата, яка вказана в документах, ще не факт, що буде забезпечена. Вам або доведеться робити багато продажів, або зарплата і зовсім залежала від настрою начальника.

Безглузда витрата часу


Роботодавці мають право запрошувати на роботу співробітників на час випробувального терміну. Згідно законам нашої країни, він не повинен тривати більше 3 місяців. Хоча в деяких випадках бувають винятки, і термін може розтягтися до півроку. Багато роботодавців займаються тим, що кожен місяць приймають на випробувальний термін новачків, при цьому видаючи їм копійчану зарплату. Напевно багатьом відомі випадки, коли обіцяють оклад в чотири тисячі гривень, але спочатку необхідно пройти випробувальний термін. Ті, хто погоджується на такий відчайдушний крок, в результаті все одно не отримують бажаного результату, оскільки в арсеналі керівників є в наявності ще не одна хитрість.

Махінації з зарплатою


На сьогоднішній день, стабільних компаній зі стабільною зарплатою не так вже багато. Дуже часто бухгалтерія прибігає до поділу зарплати на білу ставку, преміальні за підсумками проведених робіт і чорний нал.

Новачкам пояснюють, з яких частин буде складатися його велика зарплата. Однак багатьох не цікавлять такі подробиці. Їм важливо, що вони отримають в результаті і це є їх великою помилкою. Багатьом відомо, що поділ окладу на частини робиться для того, щоб зменшити зарплату. І якщо раптом, в черговий раз, ви не отримали свою зарплату, значить у компанії відбулися непередбачені проблеми. Насправді, такі проблеми виникають завжди, коли вас водять за ніс.

Все зробили за вас


На багатьох роботах, люди не в змозі контролювати підсумки своєї діяльності. Цим, самим безсовісним способом, відразу ж користуються роботодавці. Наприклад, журналістам можна без проблем урізати гонорар в кілька разів, сказавши, що матеріал, який він зробив, довелося переписувати заново. Менеджерам, під різними приводами, можна не виплачувати законні відсотки, посилаючись на те, що всю роботу за нього вже виконали. Так за що вам платити, коли все зробили за вас? Ось такі от хитрі керівники.

Безкоштовного нічого не буває


Неможливо весь час нараховувати високі бонуси. Це правило відоме багатьом. Тому порада - не радійте, коли вашій увазі буде представлений асортимент можливостей компанії. Якщо організація забезпечує проїзд до під'їзду після роботи, безкоштовне харчування в їдальні, різні форми страхування, проводить розважальні заходи для ваших дітей, дає путівки в санаторії і спортивний зал, то новачки, як правило, втрачають голову, і поспішають скористатися подарунком.

Однак торжествувати доводиться не так довго. Кінець місяця може принести біди і розчарування в прямому сенсі цього слова. Все, що вам надали протягом місяця, можуть відняти з вашої зарплати. У чому ж сенс і де очікуваний бонус? А бонус в тому, що вас забули попередити, що хоч розваги дешевше звичайних цін, але все-таки не безкоштовні, і за все є розплата. Іноді обман досягає таких розмірів, що начальник отримує на руки досить солідну суму.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top