Рекомендуємо прочитати

Види декоративних рослин

article1721.jpg

Декоративні кімнатні рослини є універсальним варіантом для оформлення того або іншого приміщення. Вони озеленюють кімнату, очищають в ній повітря і збільшують життєвий простір.

Існує понад 300 видів декоративних кімнатних рослин, але кожен з них приносить бажане достаток зелені, а іноді і дивує своїм строкатим цвітінням. Є кілька речей, які слід враховувати при виборі декоративних рослин. Адже вони можуть бути отруйними, з шипами; деяким необхідно багато світла, іншим — слабке освітлення, одні вимагають більше догляду, інші — менше.

Перш ніж зробити свій вибір щодо декоративних рослин, вирощуваних у домашніх умовах, визначитеся, що саме ви хочете бачити у себе вдома. Порадьтеся з фахівцями місцевих квіткових магазинів, перш ніж зробити покупку. Забезпечення належного рівня освітленості, температури і вологості є важливими факторами для вашого вибору.

Кактуси


Кращими видами кімнатних рослин є ті, які вимагають особливого догляду. Це сукуленти, серед яких тропічні або субтропічні рослини. Всі кактуси сукуленти, але не всі сукуленти кактуси. Кактуси вимагають дуже мало догляду. Вони можуть знаходитися на підвіконні протягом тижня без води. Вони воліють грунт, який складається з 1/2 піску і половини землі. При догляді за кактусами слід бути обережним, так як вони мають гострі шипи. Більшість кактусів є квітучими. Якщо у вас є кактуси пустельного типу, то їм потрібно сонце, тому їх необхідно поміщати в кімнатах, вікна яких виходять на південь. Іншими різновидами кактусів є ті, які не мають шипів. Це види джунглевих кактусів.

Рослини, які очищають повітря


Кімнатні рослини допомагають очищати повітря. Багато видів декоративних кімнатних рослин ефективно поглинають закриті забруднюючі речовини, такі як молекули формальдегідів. Найбільш ефективними рослинами, які очищають повітря і видаляють забруднення, є філодендрони, що плетуться рослини і рослини груп Pothos. Це, мабуть, найбільш поширені кімнатні рослини. Чудово очищають повітря в приміщенні бамбукові пальми, бостонська папороть, драцена, англійський плющ, китайські вічнозелені і бамбукові пальми.


Декоративні квітучі рослини є улюбленими рослинами всіх, хто шукає красу і колір. Деякі улюблені кімнатні рослини, які цвітуть — це ромашки, орхідеї та хризантеми. Декоративні рослини, які не цвітуть — бамбук, алое вера, колеус і інші варіанти.

Різновиди кімнатних рослин


Африканська фіалка родом зі Східної Африки. Вони відомі своїм суцвіттям і оксамитовими листям. Ці кімнатні рослини поширюються листовими живцями.

Алое Вера має цілющі властивості і характеризується соковитим вмістом. Рослина також виглядає естетично в кімнаті на підвіконні. Вони вимагають сонячне місце і добре дренованих, піщаних грунтів.

Англійська плющ є декоративною домашньою рослиною. Рослина відрізняється довгими пагонами, якими чіпляється за поверхню.

Серед величезної кількості видів кімнатних рослин є ті, які поглинають газоподібні токсини, а також вуглекислий газ. Деякі рослини використовують невелику кількість кисню вночі, що робить їх ідеальними кандидатами для спальні.

Декоративні рослини діляться на квітучі і листяні. Квітучі декоративні рослини мають шикарний зовнішній вигляд з гарним цвітінням, формою суцвітті і квіток. Квітучі кімнатні рослини чудові і різноманітні. Декоративні листяні рослини мають ряд відмінних особливостей, які полягають у формі листочків і в їх забарвленні. Одним з різновидів декоративних рослин є кущисті рослини, які мають пишні паростки, розгалужені в сторони листя різної форми.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато красивих і доглянутих кімнатних рослин завжди вважалося плюсом для домогосподарок: коли ми входимо в такий...
Є кімнатні рослини, які вимагають мінімального догляду. Якщо Ви початківець квітникар, то спочатку Вам краще звернути...
Сансевиерия («Laurentii» Sansevieria trifasciata) або, як називають її в народі, тещин язик. Це кімнатна рослина є одним з найбільш...
Практично всі жінки без виключення люблять квіти і хочуть щоб красиві букетики радували їх очей і прикрашали квартиру...
Scroll To Top