Рекомендуємо прочитати

Як стати успішним. 18 звичок багатих людей

article2043.jpg

Бути багатим просто, для цього досить обзавестися декількома корисними звичками. Але перш, ніж я розповім про них, давайте поговоримо про звички, якими володіє середньостатистичний чоловік: приходити вранці на роботу, тяжко трудитися, приходити ввечері з роботи додому, оплачує рахунки, дивитися телевізор. З такими звичками хіба можна говорити про те, що збуваються мрії про візит в далекі країни. Щоб бути багатим потрібні інші звички, в яких ховаються секрети успіху та секрети багатства.

Перша звичка багатих людей - Вирішуйте всі свої проблеми в самі найкоротші терміни, не відкладайте, не тягніть, не запускайте. Для вирішення проблеми в самому її початку потрібно, як правило, менше зусиль, ніж витрачається на усунення наслідків. Не бійтеся приймати рішення, навіть якщо Ви помилитесь, то це буде краще, ніж якщо Ви взагалі не приймите ніякого рішення. Відучіться роздумувати, якщо Вам прийшла ідея в голову, то це не просто так, не шукайте проблем і відмовок, створюйте можливості. Щоб бути багатим треба робити більше, ніж інші, і тоді Ви пізнаєте успіх бізнесу.

Друга звичка багатих людей - Працювати на себе, а не на когось. Слово "Робота" походить від слова "Раб", Не хочете бути рабами, тоді працюйте на себе, собі на благо. При цьому потрібно розуміти, що заняття улюбленими справами не можна назвати роботою.

Третя звичка багатих людей - Створюйте цінність. Різними способами створюйте і акумулюються цінність, підвищуйте свою цінність для оточуючих Вас людей. Створюйте тільки ті товари, які будуть цінними для оточуючих і вони самі принесуть Вам бажані гроші. Не соромтися, описуйте у всіх подробицях всю цінність і вигоду Ваших товарів. "Сам не похвалиш, ніхто не похвалить".

Четверта звичка багатих людей - Працювати заради інтересу. Якщо немає інтересу до роботи, то така робота не гідна, щоб її робити. Забудьте про корпоративний дух, культуру і лояльність компанії. Вона наживається на Вас, інакше Ви її були б не потрібні. Працюйте заради власного інтересу, заради отримання необхідних знань і навичок, але не забувайте про те, що на Вас наживаються, тому працюйте на себе.

П'ята звичка багатих людей - Ставити високі цілі. Ставте мету заробити 50000 гривнів на місяць, менше не ставте. Чим вище Ви поставите собі планку. Тим швидше Ви підніметеся до висот.

Шоста звичка багатих людей - Комунікабельність. Гроші Вам приносять інші люди. Спілкуйтеся з ними, зацікавлювати їх, і вони будуть з радістю віддавати Вам гроші. Не будьте похмурими і замкнутими, такі люди найрідше стають багатими.

Сьома звичка багатих - Оточуйте себе переможцями, спілкуйтеся з багатими. Бідне оточення буде тягти Вас на дно, будуть відмовляти Вас від ризику і можливості заробити, так як вони самі не вміють заробляти. Спілкуйтеся з тими, хто вміє заробляти. вбирає їх досвід, він безцінний, про нього не пишуть у шкільних підручниках. У бідному оточенні не люблять багатих, зневажають їх це все просто через заздрість. Оточуйте себе Оптимістами і Переможцями, вони допоможуть Вам стати успішним і багатим.

Восьма звичка багатих людей - Відповідальність. Бідність йде рука об руку з безвідповідальністю. Хочете бути багатим. Тоді не бійтеся брати на себе відповідальність, не ухиляйтеся від неї, навчитеся витягати з неї користь.

Дев'ята звичка багатих людей - Робити бізнес. Якщо у Вас мало грошей візьміть і зробіть бізнес, якщо у Вас взагалі немає грошей, тоді терміново прямо зараз почніть робити бізнес. Вирішуйте всі проблеми тоді, коли вони виникають, не відкладайте. Шукайте ідеї, створюйте ідеї, оформляйте ідеї у вигляді бізнес проектів та привертайте увагу інвесторів.

Десята звичка багатих людей - Створювати пасивний дохід. Шукайте способи створення пасивних джерел доходу, які будуть приносити Вам гроші без Вашої участі. Не будуйте свій бізнес на тому, щоб Вам самим доводилося постійно активно бігати і всі операції виконувати самим. Нехай за Вас роблять Вашу роботу і живіть собі на втіху, радійте життю.

Одинадцята звичка багатих людей - Інвестувати. Інвестувати треба, але правильно. Завжди зважуйте всі плюси і мінуси, збирайте якомога більше інформації, досконально вивчите проблему, не допускайте необґрунтованого ризику. Ризик повинен бути виправданим, а дохід від інвестицій повинен покривати витрату.

Дванадцята звичка багатих людей - Вивчати багатих і успішних людей. Вивчіть їх біографію, як вони йшли в своєму успіху, з чого починали, як розширювалися. Спробуйте зрозуміти як вони мислять і мисліть так само. В інтернеті, на даний момент, дуже багато літератури про біографії найбагатших людей світу в історії людства. Вивчіть хоча б найвидатніших з них.

Тринадцята звичка багатих людей - Задавати собі питання. Такі як: "Хто Я?!", "Чому Я унікальний?!", "Що б Я робив, якщо б у мене було 123 456 789 000 грошей?!". Використовуйте силу і енергію тих позитивних думок, які приходять до Вас в голову і направляйте їх на дію, на рух вперед.

Чотирнадцята звичка багатих людей - Мріяти. Мрії - це найсильніша рушійна сила. Мрійте і вірте, що Ваші мрії збудуться. Але в ніякому випадку не фантазуйте. Фантазії не вимагають реалізації, а мрії вимагають. Людина перестає розвиватися і прогресувати в той момент, коли перестає мріяти.

П'ятнадцята звичка багатих людей - Допомагати. Допомагайте не за гроші. Допомагайте від чистого серця. АЛЕ! Допомагайте тільки тим, кому самі хочете допомогти. Не допомагайте тим, хто постійно просить про неї, такі люди паразитують на чужій доброті. Не обмежуйте коло допомоги тільки друзями та рідними. Чим більшій кількості людей Ви допоможете, тим більше людей допоможуть Вам.

Шістнадцята звичка багатих людей - Хвалити. Робіть компліменти, це підніме самооцінку не тільки у тієї людини, якій Ви це сказали, але і у Вас теж. Успішна людина повинна володіти високою самооцінкою.

Сімнадцята звичка багатих людей - Вести щоденник. Записуйте в ньому все що приходить в голову, всі ідеї. Розписуйте як можна докладніше всі свої справи. Заповніть щоденник на місяць вперед. Заповнюйте його кожен день. Не повинно бути порожніх сторінок, не може бути такого, щоб Ви нічого не робили. Записуйте в щоденнику всі Ваші перемоги, успіхи і невдачі та провали. Про них треба пам'ятати - це безцінний досвід. Образи пам'ятаються в 10 разів частіше, ніж успіхи. Тому коли буде похмуре настрій, відкрийте щоденник і прочитайте колонку "Успіхи".

Вісімнадцята звичка багатих людей - Не здаватися! Ніколи не здавайтеся, продовжуйте рухатися, не стійте на місці, розвивайтеся і розвивайте своє оточення. Боріться з бідністю, бідність - це ворог всіх людей, хто краще з нею бореться, той і стає багатим і успішним.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top