Рекомендуємо прочитати

Чи шкідливий оральний секс?

article1322.jpg

Оральний секс відомий з давніх часів. Він був поширений за часів античної Греції, про нього написано в стародавніх індійських, китайських, японських трактатах про любов, де детально описана його техніка. У минулому оральний секс називали любов'ю по-французьки, що можливо, означало появу цього мистецтво в Росії з Франції у вигляді куннілінгуса і фелляції.

Існувала думка, що оральним сексом можуть займатися тільки розпусні жінки. До того ж у багатьох виникає питання — чи шкідливо займатися оральним сексом? Але сьогодні це є різновидом любощів, без яких важко уявити якісний секс і отримання неземного задоволення. Проте мало хто знає, що оральний секс вимагає дотримання правил гігієни.

У деяких існує помилкова думка про те, що заняття оральним сексом є брудною справою в прямому сенсі. У цьому випадку ніщо не заважає зайнятися ним у душі або ванні, при цьому обидва партнери будуть тільки що після душу і ніякі неприємні запахи не завадять отримати задоволення від сексу такого роду.

Оральний секс широко використовується у випадках, коли дівчина незаймана і не хоче її втрачати, займаючись справжнім сексом. Крім цього, оральний секс дає 100% гарантію в тому, що жінка не завагітніє.

Потенційна шкода орального сексу


Не всім відомий той факт, що заняття оральним сексом можуть призвести до зараження інфекцією, що передається статевим шляхом. До таких захворювань відносяться гонорея, герпес, гонокок, трихомоніаз, кандидоз, вірус гепатиту В, неспецифічний стоматит, папіломавірус (HPV), СНІД, сифіліс і ін

До умовної категорії нешкідливих інфекцій можна віднести генітальні бородавки. При цьому видалити їх можна тільки оперативним шляхом. Розвиваються вони на чутливих місцях. Але найнебезпечніше, що генітальні бородавки розростаються з часом і можуть провокувати розвиток злоякісних пухлин статевих органів.

Ризик розвитку злоякісних новоутворень значно підвищується і для ротової порожнини. Описані випадки, коли інфікування ротової порожнини, яке виникло у результаті орального сексу, провокує розвиток раку горла. Занесення інфекції при оральному сексі збільшує ймовірність цієї патології в 3 рази. 

Є дані, що заняття оральним сексом частіше призводять до розвитку злоякісних пухлин у порівнянні з алкоголізмом і тютюнопалінням. Особливо великий ризик раку при частій зміні партнерів. Пам'ятайте, що чим більша партнерів по сексу, тим вища ймовірність онкології.

Згідно з даними статистики, люди, які регулярно займаються оральним сексом, хворіють на рак гортані в 3 рази частіше. Основною причиною цього є інфікування в момент статевого акту. Пам'ятайте, що на першому місці завжди повинна бути безпека.

Інфекції, одержувані при оральному сексі, не щадять і очей. Це пов'язано з тим, що слизова статевих органів і очей має однакову будову, тому є мішенями для одних і тих же вірусів і бактерій. Відомі випадки сліпоти через інфекції при заняттях оральним сексом.

Крім перерахованих вище недоліків орального сексу, слід відзначити ще один для мінєта. Побічна дія для жінки має той факт, що при глибокому мінєті вона може страждати від блювотних позивів. Якщо жінка відчуває їх регулярно, у неї розвивається печія, а згодом цілий комплекс проблем з травленням.

Однак не варто думати, що оральний секс є виключним злом. Сексологи стверджують, що шкоди в ньому не більше, ніж користі. Турбуватися не варто, якщо ви впевнені у своєму партнері. Фахівці рекомендують практикувати оральний секс винятково з одним і тим же статевим партнером, який вами гаряче любимо, з коханим чоловіком або дружиною. У родині ризик розвитку важких інфекцій значно менше.

Заходи запобігання


Користуйтеся презервативами, уникайте випадкових сексуальних контактів з незнайомцями, це значно знизить ризик небажаних наслідків.

Займайтеся оральним сексом з коханою людиною, адже це один з хороших способів висловити свої пристрасні почуття до нього.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Scroll To Top