Рекомендуємо прочитати

Як заспокоїти нерви за 1 хвилину

Хто в наш час не переживає тимчасове хвилювання, яке накочує також швидко, як і проходить? Але ж не рідко буває й таке, що нервова напруга не просто впивається в вас, а накопичується з часом, наростаючи як сніговий ком. З одного боку вічно незадоволене начальство, вдома все не так як хочеться, та й оточуючі не додають позитивних емоцій. І що ж робити в такій ситуації? Як швидко заспокоїти нерви? Зробити це насправді просто, головне знати як.

Професіонали в подібних випадках радять використовувати всього декілька простих, але дуже ефективних вправ, які допоможуть позбутися нервового напруження приблизно за хвилину. Їх варто знати кожному, адже з нинішнім ритмом життя, простий розлад дуже легко може перерости в стрес.

Отже, перший спосіб можна позначити як візуалізацію. Щоб заспокоїти хворі нерви, достатньо уявити собі якийсь образ, причому краще, якщо в ньому буде присутній поєднання білого кольору та води. В результаті довгих досліджень, вчені прийшли до висновку, що саме дане поєднання оптимально в подібній ситуації. Суть даного способу заснована на тому, що завдяки своєму зору ми отримуємо основну частину інформації про навколишній світ. Тому сприйняття візуальних образів, простіше для нашого мозку.

Так от, щоб швидко заспокоїти нерви треба сісти, закрити очі, постаратися розслабитися, відновити прискорене дихання, і представити в думці образ з білою водою. Для більшого ефекту, постарайтеся доповнити візуальний образ відчуттям того, що прохолодна вода торкаеться по черзі вашої голови, обличчя, плечей, грудей, ніг. Уявіть собі задоволення від дотику води до вашого тіла і насолоджуйтеся ним протягом 30 секунд.

Потім постарайтеся «побачити» як весь цей водний потік стікає з вас, ідучи в землю або в підлогу у вигляді лійки. У даному образі воронка дуже важлива, тому саме вона вбирає в себе всі ваші негативні емоції. Потім глибоко зітхнувши, відкрийте очі. Ви відчуєте себе легко і спокійно, якщо неприємні емоції в якійсь мірі і залишаться, вони точно відійдуть на другий план.

Друга вправа краще проробити у ванній, попередньо знявши шарф, хустку або краватку з шиї, якщо такі є. Потім постарайтеся розслабитися, потримайте руки під струменем прохолодної води, повільно доторкніться прохолодною вологою рукою до шиї, спочатку однією, через кілька секунд обома. Почніть повільно потирати руками шию, потім поступово перейдіть на плечі. Спочатку ваші дотики повинні бути легкими і ніжними, потім сила натискання повинна поступово збільшуватися, досягши свого максимуму секунд через сорок, після початку цього невеликого масажу. Потім, також поступово силу натискання пальців слід звести до мінімуму. Проробивши все вищесказане, слід ще раз пройтися вологими прохолодними руками по шиї. Даний спосіб заспокоїти себе більше підійде жінкам, тому у них шкіра на шиї більш чутлива і сприйнятлива до дотиків.

Є ще один спосіб, на який буде потрібно дуже мало часу. Для даної вправи вам знадобитися шматок небудь грубої тканини, будь то рушник або шарф, чим жорсткіше тканина буде на дотик, тим краще. Отже, тканина знайдена, вона у вас в руках і готова увібрати в себе всі негативні емоції, що накопичилися у вас за день. Глибоко зітхнувши, скомкають шарф, або рушник у себе в руках, вкладіть в рухи всю свою злість і образу, скручуйте тканину якомога сильніше, намагайтеся вичавити з неї все, що тільки можливо. Не думайте про те, що порвете її, просто робіть те, що робите. Вправу слід закінчити швидко і різко, розтиснувши руки і впустивши шматок тканини. Дана вправа допоможе вам відчути легкість і розслабленість, особливо в руках. При бажанні, вправу можна повторити.

У стресовій ситуації, варто прислухатися до свого тіла. Адже напруга стосується не тільки нашого внутрішнього стану, воно також позначається і на наших м'язах. Тому вельми ефективні будуть вправи, по черзі розслабляють і напружують м'язи. Також можна спробувати масаж пальців на руках, він не тільки відверне вас від нервового подразника, але і допоможе привести вас в більш спокійний стан. Для його виконання по черзі з достатнім зусиллям натискайте на нігтьові фаланги кожного пальця.

Всі вище описані вправи не є складними, і головне деякі з них можна проробити швидко і непомітно прямо на робочому місці. Якщо ви самі не побережете себе, ні хто цим займатися не стане.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

При щоденному розчісуванні на гребінці або щітці залишається невелика кількість волосся. Якщо в день у вас випадає 40-80...
З одного боку емоційне потрясіння корисне для організму і вміння оперативно приймати складні рішення може піти на...
Деякі люди вступають в шлюб один з одним, а потім розлучаються. Шлюби, які закінчуються розлученням, в більшості...
Незважаючи на свою велику популярність, все ж ароматерапія залишається для нас чимось загадковим, незрозумілим і...
Scroll To Top