Рекомендуємо прочитати

Поза 69 в сексі

article2643.jpg

Знаменита героїня серіалу "Секс у великому місті" Керрі Бредшоу стверджувала, що поза 69 (Поза Валета, Французська любов, Перехресна любов) вже давно морально застаріла і в сучасному світі сексуальних задоволень вже нікому не потрібна. З тих пір встигла застаріти сама Керрі, а от хитромудра позиція своїх позицій не здає і здавати не збирається.

Секс-поза справді не вчорашня, пара тисяч років їй, якщо вірити археологам, точно є. І що з того? Місіонерська позиція існує багато тисяч років, а колінно-ліктьову придумали ще наші людиноподібні предки. Так що сміливо можете вважати, що 69 — новомодна і передова техніка, приблизно як п'ятий iPhone. Втім, що ще важливіше, перед нами техніка актуальна. Так, наприклад, француженка Бетамі Вернон, головний нині авторитет в області сексу, вважає, що сучасній жінці рішуче не вистачає вміння неквапливо, без поспіху отримувати задоволення. А адже саме заради задоволення люди найчастіше і займаються сексом. "Секс на швидку руку вона вважає шкідливим, порівнюючи його з гамбургером, яким ви на бігу замінили добре приготований повноцінний обід: відчуття голоду вгамує, але задоволення на трієчку.

Поза 69 в сексі

Так що поза 69 — відмінний спосіб потренуватися в повільному сексі, оскільки для досягнення оргазму вам обом доведеться як слід помучитися. Втім, муки такого роду до душі навіть тим з нас, хто як вогню боїться батоги, наручників та іншого БДСМ. Боляче не буде. Особливо якщо все робити правильно.

Правила гри
"Перехресне любов", як правило, знаходиться десь в середині попередніх ласк — до неї складно приступити раніше, ніж ви до кінця роздягнетеся, і рідко хто готовий вважати її "основною стравою". Важко не піддатися спокусі забути про все і зробити процес грою в одні ворота. У цьому випадку кращим виходом можуть стати почергові ласки — щоб у кожного була можливість зосередитися на власних відчуттях. Або використовуйте дзеркальний метод: у міру можливостей повторюйте все, що робить ваш партнер. А хочете — нехай він за вами повторює.

Під час оргазму деякі жінки рефлекторно стискають щелепи. Якщо це ваша стандартна реакція — навряд чи слід практикувати сеанс одночасної гри.

Головна привабливість цієї пози — в ефекті розтягнутого задоволення, а оргазм — швидше необов'язковий бонус.

Дівчатка рулять
Бойфренд розпростертий на ліжку, ви зверху. Попросіть його зігнути ноги в колінах — вони послужать опорою вашим плечам, а заодно він опиниться перед вами весь як на долоні. Таке виконання 1'amour croise (якщо ви раптом висловлюватися в ліжку по-французьки) зручно саме дівчатам: можливість контролювати не тільки себе, але і партнера є безсумнівним плюсом. Вона безальтернативна, якщо коханий вже обзавівся невеликим або навіть значним животиком: цей класичний варіант 69 допоможе не відволікатися на особливості фігури партнера. А головне, можна не боятися, що коли справу буде зроблено, чоловік звалиться на вас всією своєю вагою.

До того ж така поза буде не зовсім зручна тим парам, у яких є досить велика різниця в рості. Правда, в цьому випадку, "недолік" можна нівелювати, якщо чоловік покладе під свою п'яту точку кілька подушок, тим самим, скоротивши дистанцію від вашого ротика до його чоловічої гідності.

Хлопчики зверху
Ця варіація придумана, безумовно, чоловіками. Партнер контролює все: ритм, силу поштовхів, глибину проникнення і тривалість самого процесу: ви лежите на спині, чоловік — зверху, спираючись на лікті. Добре, якщо він упевнено тримається на руках: ви можете ні про що не дбати — його стегна будуть рухатися рефлекторно. Правда, втративши самовладання, він може збільшити амплітуду, що загрожуватиме вам як мінімум блювотним рефлексом, а то й травмою гортані, якщо ваша друга половинка сильно захопиться. Для підстраховки трохи контролюйте фрикції і глибину проникнення, впираючись долонями в його стегна.

Боковий ракурс
Найзручніша варіація пози — розташування валетом підходить для перших експериментів з позою 69, при цьому неважливі ні різниця у рості, ні статура, ні кількість з'їдених вами на вечерю пончиків. До того ж до неї легко переходити від інших попередніх ласк — масажу сідниць або ступень, наприклад. Якщо вам захочеться дати відпочинок шиї, подушкою вам послужить нога вашого партнера. Мінус цієї позиції — не настільки близьке торкання тіл, як в положенні "один на одному", що трохи зменшує загальне збудження. Компенсувати цей маленький недолік можна ніжними погладжуваннями живота, грудей і попи.

Для любителів гострих відчуттів відмінно підійдуть всі вертикальні різновиди позиції 69.

Добре сидимо
Вертикальне положення партнерів несе в собі більший дискомфорт саме для дівчат за рахунок приливання до голови крові. Тому вони гарні тільки як забавний екзерсис, а не як ще один спосіб розтягнути задоволення. У цій позі чоловік сидить на краю ліжка, розвівши ноги і поклавши ваші стегна собі на плечі. Ви — догори ногами, обличчям до чоловіка, фактично стоїте на руках. Можете спертися на одну руку, а другою стимулювати партнера. Карт-бланш у цьому випадку у нього, оскільки ви безпорадні перед будь-якими його діями. Переходити до цієї позиції найкраще з положення класичної 69. Тоді голова у вас закрутиться не тільки від припливу крові.

Етюд на коліні
Такий варіант сидячої секс-пози вже з розряду акробатичних етюдів, які настільки популярні в стародавніх індійських коміксах. Ваш партнер повинен прийняти положення сидячи на колінах, а вас підняти головою вниз, ликом у свій бік, так, щоб ваші стегна виявилися у нього на плечах. Своїми руками чоловік повинен сильно притягувати вас до свого тіла. Ваші руки при цьому залишаються вільними і вирушають на допомогу губам і язику. Ви опиняєтеся більш відкриті партнеру, ніж у інших версіях пози. Ну а у нього з'являється можливість для максимально глибокого занурення, якщо ви не заперечуєте. Вам ця поза обіцяє подарувати відчуття невагомості, безпорадності і повної залежності від партнера.

Стоячий момент
Якщо ви досить спортивні й вам хочеться гострих відчуттів, вертикальна 69 буде якраз до речі. Основне навантаження лягає на чоловіка. Буквально. Переходити в позу краще з положення сидячи. Ваші стегна і раніше на плечах партнера. Його долоні повинні стати підпорою для ваших плечей. Міцно обхопіть його торс руками і постарайтеся розслабитися, наскільки можливо, — від вас вже нічого не залежить. Час в цій позі обмежують лише фізичні можливості чоловіка, якому, на жаль, не вдасться розслабитися — якщо він, звичайно, дорожить вашим здоров'ям. Таким ефектним фіналом краще завершувати бурхливі попередні ласки. А для вашого улюбленого ця варіація — відмінна можливість продемонструвати, що він не даремно ходив у спортзал.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Scroll To Top