Рекомендуємо прочитати

Як знайти роботу вагітній жінці

article1431.jpg

Часто роботодавець не хоче оформляти на роботу вагітну жінку. У компанії в зв'язку з цим зростають різні витрати, а продуктивність праці цієї жінки з причини вагітності знижується.

Як знайти роботу вагітній жінці?

За законом вагітній жінці не можна відмовляти в роботі, інакше з роботодавця за цю дію можуть стягнути великий штраф. Роботодавець при оформленні жінки на роботу не повинен питати довідку про взяття на облік по вагітності. Він має право вимагати ті документи, які покладені при влаштуванні на роботу і відповідає переліку документів. Коли роботодавець відмовляє жінці про прийом на роботу, він пояснює свій вчинок тим, що відсутня необхідна посада або вакантне місце вже зайняв кваліфікований співробітник. Навіть якщо жінка приховала вагітність, то роботодавець за законом не повинен розривати з нею трудовий договір на будь-якому терміні вагітності.

Коли роботодавець оформив вже в штат жінку і в період проходження випробувального терміну, вона дізналася, що вона вагітна, nj цей випробувальний термін припиняє своє існування. Тому що він не повинен в договорі встановлювати випробувальний термін для жінок, які мають дітей до півтора років і не повинен встановлювати випробувальний термін для вагітних.

Якщо роботодавець в договір запише випробувальний термін для вагітної, а після проходження терміну звільнить, як людину, яка не пройшла випробувальний термін, то звільнення буде незаконним.

Коли вагітну жінку беруть на роботу, її не повинні залучати до нічних і додаткових робіт і без письмової згоди відправляти у відрядження. Коли жінка представить роботодавцю медичний висновок про вагітності, її повинні перевести на легшу роботу з колишнім заробітком або для неї знижуються норми виробітку.

Як правило, жінці нелегко знайти роботу. І тут дається взнаки те, що роботодавець не хоче брати на роботу, майбутню декретницю, створювати для неї легкі умови праці і так далі. Але в цій ситуації є вихід, він дозволить застосувати жінці її навички, вміння і знання в інший близькою для неї області.

Работа на дому

Розгляньте різні варіанти роботи вдома. Проаналізуйте знання, інтереси. Якщо є доступ в інтернет, можна писати статті для різних сайтів — це можливість непогано заробляти на копірайтингу. Зареєструйтесь в інтернеті на будь-який з бірж контенту, виберіть теми, які вам близькі і починайте писати.

Якщо ви добре фотографуєте і захоплені цією справою, можна продавати свої фотографії в фотобанки інтернету. Онлайн видавцям в інтернеті завжди потрібні ілюстрації для випусків. Якщо подобається працювати з графічними програмами, то можна вибрати роботу WEB-дизайнера. Основним обов'язком буде розробка дизайну сторінок, макетів, логотипів. І така робота непогано оплачується.

Пишіть відгуки на послуги і товари, створіть сайт з актуальним цікавим змістом, грайте на «Форексі». Все залежить від ваших можливостей і інтересів. Якщо не хочете працювати в інтернеті, заробляйте на хобі. Займіться виготовленням мила ручної роботи, плетіть, вишивайте, робіть м'які іграшки на продаж, займіться пошиттям одягу на замовлення і так далі.

Можна зайнятися набором дипломних, курсових робіт, набором текстів, розшифровкою аудіозаписів. Якщо є схильність до літературної діяльності, напишіть книгу, а чому б і ні? «Замахнітесь» на високе мистецтво.

Якщо ви товариська людина і вам важко займатися роботою на самоті, спробуйте себе в мережевому маркетингу, в оформленні весіль та дитячих свят, в роботі диспетчером і так далі.

Вагітній жінці можна знайти роботу, в тому числі і на дому, все залежить від її бажання, інтересів і навичок.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top