Рекомендуємо прочитати

Прикмети в нашому житті: «чому не можна»?

article2853.jpg

Якщо вас можна віднести до забобонних людей, то ви натрапили на потрібну статтю. Ми часто чуємо, що не можна дарувати годинник або не можна стригти собі волосся. Адже багатьом цікаво, чому ж не варто носити чужий одяг або фотографуватися до весілля. Всі ці прикмети ми сьогодні розглянемо. Стільки існує «чому не можна», що просто необхідно дізнатися причину цих забобонів. І наскільки вони правдиві ...

Чому не можна стригти собі волосся?
Деякі дівчата вважають за краще самі собі рівняти чолку. Не завжди є час збігати в перукарню, а коли вона лізе тобі на очі, це не найприємніша річ. Так чому, на думку багатьох людей, стригти себе не можна. У волоссі міститься наша життєва сила. І ми самі вкорочуємо своє життя, відрізаючи волосся. Відрізавши собі кінчики волосся, ми повністю змінюємо нашу долю в гіршу сторону. У деяких легендах говорять, що волосся є сполучною ланкою між людиною і космосом. Ми черпаємо сили завдяки цьому зв'язку.
Стригти самій собі волосся просто незручно. Тому відкиньте ці експерименти і підіть до хорошого перукаря. Не варто економити на своїй красі. Чоловіки люблять красиве і здорове жіноче волосся.

Чому не можна спати навпроти дзеркала?
Сьогодні дзеркало стало відмінним доповненням до інтер'єру в спальні. Деякі роблять навіть дзеркальні стелі. Це сексуально і стильно. Але багато людей вважають, що не можна спати навпроти дзеркала. Адже під час сну людина вразлива, а наша душа може потрапити в задзеркалля. Закінчитися це може поганим самопочуттям, спустошенням і депресією. За фен-шуєм в спальні в спальні не повинно бути дзеркал. Вони призводять до сварок і зрад між подружжям. Надалі можуть призвести навіть до розпаду сім'ї.

Чому не можна спати навпроти дверей?
Чому ж не варто ставити своє ліжко напроти дверей? Вважають, що поріг - це сполучна смуга двох енергетичних полів. А уві сні людина вразлива. Якщо спати напроти дверей, то можна втратити свої життєві сили. Двері - це щось непостійне, вона відкривається і закривається, є провідником в інше приміщення. А ось ліжко - це стабільність і комфорт. Коли стикаються дві протилежності, то виникає дискомфорт. Це може привезти до безсоння і кошмарів. Якщо ваше ліжко напроти дверей і вас мучать кошмари або безсоння, то можливо причина вам вже ясна і пора зробити перестановку в кімнаті.

Чому не можна дарувати рушник?
Рушник є практичним і потрібним предметом гігієни. Але дарувати його не рекомендують. Хоча воно і не може вбирати погану енергетику, є причини, за якими його не слід підносити як презент. Якщо згадати старі традиції, то одну з головних ролей на похоронах та інших обрядах належить рушники. Тому дарувати рушник - це до сварок, хвороб і розставань. Рушник - символ дороги. І тому якщо ви подаруєте його, то це до розставання. Кажуть, що подружжю не варто витиратися одним рушником, це може привезти до сварок.

Чому не можна дарувати хрестик?
Є така прикмета, що не можна дарувати хрестик, звичайно, за винятком хрещення. Інакше дарувальник бере частинку турбот і нещасть у того, кому він дарує прикрасу. Такий подарунок може призвести до хвороб.
Церква ж вважає, що можна дарувати хрестик і спростовує дані помисли. Це єдиний предмет, який вільно виготовляють і продають. Тому якщо ви бажаєте подарувати хрестик, то нічого поганого в цьому немає. Дарувати хрестик слід від чистого серця. Багато забобонів є просто міфом, в який ми віримо.

Чому не можна дарувати годинник?
Щодо того, чому не можна дарувати годинники, можна довго і марно сперечатися. У кожній країні існують свої прикмети. Зараз же вважається, що не можна дарувати годинники людині, так як ви укорочуєте тривалість його життя. Деякі вважають, що стрілки годинника притягують злих духів. З цим подарунком людина дарує і погану енергетику. Інші вважають, що годинник може призвести до сварки і розлади у стосунках. Звичайно, це всього лише забобони.

Чому не можна дарувати ножі?
Саме ножик є прекрасним подарунком для чоловіка. Так чому ж не можна дарувати його? Вважається, що такий подарунок притягує до себе нещастя, сварки, конфлікти і ворожнечу. Подейкують, що ніж, який перейшов від однієї людини до іншої, містить його енергію. Ніж символізує нещастя, він може притягувати нечисту силу і приверне на вас неприємності. Але вихід є. Кажуть, що необхідно взяти за подарунок плату «копієчку» і тоді всі нещастя відступлять.

Чому не можна їсти перед дзеркалом?
У кожної дівчини є завжди при собі люстерко. Це необхідна річ для будь-якої дами. Справа в тому, що в давнину люди вважали цей предмет дуже таємничим і непередбачуваним. Якщо ви дивитеся в дзеркало, то повинні вкладати у своє відображення тільки позитивні емоції. Дуже довгий час дзеркалу приписували магічні здібності. Є твердження, що перед дзеркалом не можна їсти. Є науковий доказ, що приймаючи їжу перед дзеркалом можна схуднути і організм швидше насичується. Інші стверджують, що вживаючи їжу перед дзеркалом, людина може з'їсти свою пам'ять і щастя. Що з цього правда, сказати важко. Є ще теорія, що коли їмо перед дзеркалом, можна віддати свою красу потойбічному світу.

Чому не можна заздалегідь дарувати подарунки?
Ми дуже любимо отримувати подарунки. Є така прикмета, що не варто дарувати подарунки заздалегідь. Але в чому ж причина? Що такого в тому, що ви піднесете його раніше терміну? Кажуть, що подарунок, подарований заздалегідь, може спровокувати неприємності. Якщо ви все ж подарували подарунок раніше терміну, то привітання прибережіть до дня народження. Хоча мало хто вірить в це марновірство. Коли ви даруєте подарунок, просто зробіть це від усієї душі.

Чому не можна фотографувати сплячу людину?
Раніше люди вірили, що уві сні людина покидає своє тіло і йде в інші світи. Не можна її малювати під час сну, це може забрати у нього життєві сили. Це може накликати на сплячого хворобу, зраду або розлуку з близькою людиною. Це поширюється і на фотографуванні. Є прикмета, якщо сфотографувати сплячу людину, то вона буде менше жити, це приверне неприємності.

Чому не можна прибирати ввечері?
Вважалося, що на сміття можна навести порчу. Чим довше воно знаходиться в будинку, тим легше буде зіпсувати вам життя. Тому все зібране сміття необхідно викинути ще до заходу сонця. Якщо затіяти прибирання ввечері, то можна вимести достаток у домі.
Інша прикмета свідчить, що якщо член сім'ї зараз в дорозі, то варто відкласти прибирання до того моменту, поки він не дістанеться до призначеного пункту або його чекатимуть неприємності в дорозі.

Чи вірити в прикмети, це справа кожного. Дуже багато чого було просто вигадано. Більшість забобонів залишаються загадкою. Навколо них завжди кружляють таємниці та загадки. А ви вірите в забобони?

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Люди самі обирають чоловіка або дружину, та щоб випробувати справжню любов у сімейному житті, потрібно добре...
Взаємини батьків відіграють велику роль у формуванні особистості у дітей. Учені постійно намагаються виявити секрети...
Найчастіше весілля сприймається логічним фіналом роману двох закоханих сердець. Ще недавно ви відвідали весільний...
Згідно з правилами Фен-шуй, дзеркало не слід розміщувати навпроти ліжка або над ним. Про це ж говорять і багато народних...
Scroll To Top