Рекомендуємо прочитати

Якості, які допомагають досягти успіху

article1531.jpg

Практично кожен з нас хоче бути успішним, і, якщо Ви читаєте це статтю, то теж входите в цю категорію людей. Але, як не дивно, навіть володіючи «формулою успіху», знаючи все від А до Я про секрети успіху, вивчаючи та вдосконалюючи якості, які допомагають досягти успіху, ніщо з цього не гарантує того, що Ви станете успішною особистістю.

У чому ж все-таки справа? . . В особистому везінні, у власній ліні або ще в чомусь? Чому одні досягають багато чого, не прикладаючи, як здається, особливих зусиль, а інші крутяться як білка в колесі і повертаються на свою колишню позицію? . .

Отже, вже задаючи собі подібні питання, багато чого не досягнеш. Перестаньте дивитися на інших із завидною словом «чому», використовуйте успіх інших як стимулятор власного успіху. «Якщо хтось чогось досяг, значить і я зможу» - ось правильний настрій у всіх починаннях. Домогтися успіху - значить прагнути до успіху. Зауважте, тут скрізь присутня дієслово, тобто дія. А якщо ми говоримо про дію, значить, ми повинні щось робити, працювати в потрібному руслі, а не тільки думати, заздрити, мріяти. Правильне мислення і позитивний настрій допомагають домогтися багато чого з бажаного і задуманого.

Тепер же розкладемо по поличках «якості успіху» і, так би мовити, якості, що заважають нам чого б то не було досягати в житті. Але, знаючи, що потрібно робити, Ви, все-таки, навряд чи почнете робити щось протилежне.

Що дає жінці особистий успіх? Для кожного це своє. Як правило, це незалежність, самореалізація, особистісний розвиток, а також фінансова стабільність. Успішна людина привабливий для всіх, якщо при цьому він не втрачає свої важливі людські якості. Тому, бути успішною, не обов'язково в кар'єрі, а по життю, робить жінку жінкою. Просто важливо ще вміти правильно користуватися своїм успіхом, щоб він був завжди з Вами.

Отже, важливим кроком на шляху до бажаного, тобто до успіху, є наявність мети або, ще можна сказати, мрії. Все, що Ви купуєте, все, чого Ви досягаєте, починалося з Ваших бажань, думок та ідей. Коли Ви заходите в магазин, то Вас «переслідує» мета щось купити, так і у всьому. Виникає цілком логічний ланцюжок: «бажання-дія-результат». Природно, у великих людей і великі цілі. Яка життєва мета у алкоголіка? Думаю, мені не варто відповідати на це питання, Ви самі знаєте на нього відповідь. Бажаючи маленького, ми маленьке і отримуємо. Думаючи, що ми більшого не досягнемо, ми так його і не досягнемо, адже воно не наше, ми самі це знаємо ...

Ось тепер ми переходимо до наступного важливої якості - наявність віри в успіх. Саме через відсутність віри багато людей так і «закопують» свої мрії в нікуди, тому, що вони не впевнені у своїх можливостях, у реалістичності здійснення своїх бажань.

Отже, Ви знаєте, чого Ви хочете, Ви впевнені, що ЦЕ у Вас буде, тепер подумайте, що Ви готові зробити і що будете робити для здійснення своїх цілей. Якщо Ви хочете заміський будиночок, чи готові Ви більше працювати, якщо з'явиться у Вас можливість додаткового заробітку, чи готові Ви взятися за новий проект, якщо Вам запропонують нове цікаву справу, чи готові Ви розвиватися для досягнення успіху і т. д. Мрія, бажання і віра в їх здійснення будуть як магнітиком притягати можливості для їх здійснення, і, природно, скориставшись цими можливостями, Ви будете сприяти здійсненню мрії.

Ще однією великою помилкою багатьох є те, що ми хочемо все і відразу, а ось так буває далеко не завжди. Тому багато «закидають» свої мрії в довгий ящик, ототожнюючи їх з нереальністю, і, природно, втрачаючи свою віру в успіх. І лише наполегливі і впевнені в собі особистості йдуть до кінця. І не обов'язково таким народитися, такі якості можна в собі виховати.

Цінуйте свій час, витрачайте його на корисні речі, на корисні справи. Уміння планувати свій час і своє життя - важливий крок на шляху до успіху. Життя у нас одне і дуже важливо, якщо Ви хочете чогось досягти, використовувати свій час з користю. Якщо проаналізувати, то величезна частина особистого часу витрачається даремно і безглуздо: на порожні непотрібні телефонні розмови, на суперечки і конфлікти, на бездіяльність і непотрібні справи. Так, спілкуватися потрібно і важливо, але іноді ми говоримо «про все і ні про що», дзвонимо, щоб «убити» свій час і т. д. Можливо, цю частину свого дорогоцінного часу було б краще витратити на щось більш цінне : наприклад, на читання книг, прослуховування цікавих дисків, на семінари і тренінги, врешті-решт, на розвиток власної дитини. Варто пам'ятати, що діти - це найкраще капіталовкладення, які Ви робите в житті, тому пам'ятайте про увагу до своїх дітей.

Поставте на перше місце відношення до себе: те, як Ви виглядаєте, як Ви ведете себе, Ваші манери і жести, Ваш зовнішній вигляд відіграють важливу роль у досягненні успіху. І не важливо, якими зовнішніми даними Ви володієте, важливо, що Ви робите для того, щоб добре виглядати. Ваш одяг, Ваш стиль поведінки говорять за Вас. Здоровий спосіб життя, фізичний розвиток, раціональне харчування - вірні супутники Вашої відмінної форми, гарного настрою, а, отже, і успіху.

Важливо щодня щось робити для здійснення Вашої мрії. Дуже важливим моментом є підживлення власної віри в успіх, цілеспрямованість, самовдосконалення і саморозвиток. Важливу роль у цій справі відіграють книги, диски, тренінги, семінари. Виберіть те, що Вам до душі, нова інформація в будь-якому випадку піде Вам на користь. Єдине, серйозно поставтеся до вибору курсів з саморозвитку. У зв'язку з хорошим попитом на даний вид інформації, з'явилася чимала кількість шахраїв, які бажають на цьому заробити. Платити потрібно за цінну, корисну і якісну інформацію, тому детально проаналізуйте те, що пропонує навчальна програма, можливо, виберіть школу і тренінг по рекомендації знайомих і друзів.

Ну і не забудьте про практику. Адже толку з Ваших знань, коли вони будуть тільки в голові. Сформулюйте свою мету, мрію і уявіть її у всіх фарбах. Пам'ятайте, важливий крок до успіху - це доведення справи до кінця. І нехай Вас не зупиняють дрібні невдачі, вони теж важливі на шляху до успіху, своєрідна перевірка. Чи не зламаєтеся ви на півдорозі. І вперед! Почніть сьогодні, прямо зараз, не відкладайте це на завтра, адже «завтра має незвичайну здатність не наступати». Почавши зараз, Ви зробите перший важливий крок на шляху до Вашого успіху. Удачі і великих досягнень!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top