Рекомендуємо прочитати

Еротичні сни і секс у сні

article2430.jpg

Чи займалися ви уві сні сексом? Якщо так — то ви… homo sapiens, людина розумна. Якщо ні, то ви просто про це не пам'ятаєте. Сни «про це» є частиною сексуального розвитку особистості у підлітків, а в більш зрілому віці відображають наші емоції, переживання і бажання.
Всі люди бачать еротичні сни

Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні сексуальні бажання, ввівши поняття фалічні символи. Банан, батон ковбаси, просто батон, поїзд, що в'їжджає в тунель, для жінок символізують чоловіче достоїнство — фалос. Принаймні, на цьому наполягають сексологи. А ось психологи стверджують, що статевий акт у сні замінюється фалічними символами або у невпевнених у собі особистостей, або у людей, що пригнічують свої емоції.

Чи може секс у сні приносити задоволення?
Ще як! За невблаганною статистикою, кожна третя жінка найсильніший оргазм випробувала саме уві сні. У цей період мозок звільняється від оков і обмежень. Те, що в реальності викликало б почуття сорому, ніяковості, заборонено нормами моралі або неприйнятно партнером — у сні абсолютно можливо. Роби, що хочеш, і тебе ніхто не засудить, крім себе самої. У фазі швидкого сну «сині панчохи» та «сірі мишки» перетворюються на Клеопатр і Афродіт, казкових принцес і героїнь порнофільмів.

Взагалі, дамам з віртуальним сексом пощастило більше. Чоловікам набагато частіше сняться еротичні сцени. Пік сновидінь припадає на 20-тирічний вік. Однак сни ці «грубі» — більше дій, менше емоцій. Тактильні відчуття в фазі сну слабо виражені, тому чоловіки в основному задовольняються візуальною складовою. Виходить якийсь порнофільм з головним героєм у ролі «себе коханого». Не багато чоловіки можуть згадати, випробували вони оргазм, чи ні.

Жінки, як відомо, люблять вухами. Тому сцени сексу не обмежуються власне статевим актом. Дамські сни представляють феєрверк емоцій, чуттєвих переживань, поцілунків, прелюдій.

В реалі жінки здатні відчувати поспіль до 20-ти оргазмів. Чоловіки всього один, що триває 5-10 секунд. Чому дивуватися, що у сні чоловіки не встигають навіть зафіксувати — був оргазм чи не було. У жінок набагато більше часу на отримання задоволень.

Чи соромитися своїх снів?
Чомусь у більшості жінок і чоловіків в якості сексуальних партнерів у сні виступають не чоловік або дружина, співмешканець або коханка, а чужі люди: колеги по роботі, сусіди, знайомі, герої фільмів, медійні особистості і т.д. Такий факт мимоволі викличе утруднення і питання самої до себе: може, я не люблю свого чоловіка? Може, в глибині душі я бажаю сантехніка Васю з ЖЕКу? Що вже говорити про дивні сни з міфічними істотами і героями аніме, про одностатеве кохання чи групповуху?!

Психологи довго вивчали цю проблему і дійшли висновку, що соромитися таких снів не варто. Якщо партнеру сниться інша дівчина, це абсолютно не означає, що він в тайні мріє про зраду. Не варто ревнувати до віртуальних сексуальних партнерів! Виявляється, у сні мозок аналізує інформацію, що надійшла і не просто розкладає події по поличках пам'яті, а моделює можливі ситуації. Так як секс є найсильнішим спонукальним інстинктом, то сексуальні почуття також беруть участь у моделюванні ситуацій — але лише в якості інструменту. Наприклад, на роботі виникло взаємодія з якоюсь людиною: ви звернули на нього увагу, чи відбувся конфлікт, або на вас лежить незавершена справа. У сні мозок може взятися за аналіз виниклої ситуації, змоделювати різні варіанти взаємодії. У тому числі і сексуального характеру, навіть якщо цей типок вам зовсім не до душі. Тобто, секс у сні — лише один з інструментів аналізу ситуації.

Однак є сни, що оголюють серйозні душевні переживання, комплекси і навіть патології. Якщо регулярно сниться секс з насильством, неприйнятні ситуації начебто інцесту і чого смішніші — це терміновий привід звернутися до психолога.

Інакше внутрішній конфлікт, загнаний в підсвідомість, може перерости в хронічну депресію і навіть психічну хворобу.

Як змоделювати секс у сні?
Для того щоб приснився секс, існують кілька практичних прийомів. Перший — психологічний. Сон, це світ, повністю і беззаперечно знаходиться в нашій владі. Ми Боги сну і його головні герої. Усвідомлення цього факту — ключ до моделювання ситуацій у сні. Якщо ми знаємо, що знаходимося у сні, то можемо повернути сюжетну лінію на свою користь. Правда, виходить це не завжди.

Другий прийом — тренування навичок усвідомленого моделювання снів. Існують певні методики, що дозволяють самій собі замовляти сни з бажаним сюжетом. Такі курси стають у нас популярними. Однак медицина насторожено ставиться до подібної практики. Сни за відчуттями і сюжетної лінії затьмарюють сірі будні реального життя. І у деяких людей, що намагаються взяти контроль над сном, сновидіння у вигляді видінь починають проявлятися в реальному житті. А це вже серйозні прояви психічного розладу, нічим не краще білої гарячки.

Третій спосіб — фізіологічний. Багато жінок сплять на животі. Однак сон на животі утруднює дихання. Воно стає переривчастим, схожим на дихання під час бурхливих занять сексом. Під час фази швидкого сну, в мозку переривчастий подих може асоціюватися з статевим актом, формуючи відповідні бачення. Тому якщо хочете, щоб приснився секс, спробуйте заснути на животі.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Пити сік слід вранці та ввечері. Як показало дослідження, прийом соку в такому режимі протягом двох тижнів дозволяв...
Багато сучасних людей стали скаржитися на постійну втому, від якої неможливо позбутися навіть після сну - це може...
Сон і здоров'я - поняття взаємозалежні. Однак крім цього, сон виступає ще і певною дієтою, так як вчені довели, що під час...
Для багатьох батьків сон малюка - це просто катастрофа. Одні діти можуть спати цілими днями, а інших просто не вкладеш....
Scroll To Top