Рекомендуємо прочитати

Запаморочливий Мінет!

article3281.jpg

Віриш ти чи ні, але сильні почуття до свого чоловіка можна виразити ... винятковим мінетом! Він не захоче відпустити від себе дівчину, яка вміє і обожнює використовувати ці техніки орального сексу.

1. Очі в очі.
Це може здатися дивним, але чоловікам частенько буває нудно там, нагорі. Встановлюй періодично зоровий контакт і додавай до нього спокусливу усмішку. Він буде на сьомому небі!

2. Зворотний бік.
Не сумніваємося, що ти використовуєш свій язичок по-різному і дуже майстерно, але навряд чи ти пробувала мінет зворотною стороною язика. Ця м'яка поверхня ідеальна для стимуляції вуздечки - вертикальної шкірки, розташованої трохи нижче голівки. Притримуючи основу його великого члена, помісти нижню частину язика на вуздечку і проведи язиком туди-сюди, імітуючи рух склоочисників.

3. Морозиво в ріжку.
Ти точно вмієш облизувати морозиво). Насправді, для кращого розуміння техніки мінету і більше приємних відчуттів, ти можеш змастити його член морозивом і злизувати його якомога ретельніше. Не лінуйся! Рухайся знизу вгору, не пропускаючи жодного містечка.

4. Африканські барабани.
Тут вся справа в ритмі. Ти знаєш, що деякі дівчата можуть отримати вагінальний оргазм при строгому дотриманні ритму. Дуже добре, що у нас є вібратори, інакше довелося б зовсім туго). Хлопцям теж подобається ритмічність, але і щось новеньке завжди цікаво. Тому ось твоя схема - 5 повільних рухів, потім 4 повільних і однин швидкий, і так по спадної - 3 повільних і 2 швидких, поки не дійдеш до 5 швидких. Потім ти повертаєшся до 5 повільних і повторюєш цикл. Так ти вб'єш двох зайців - внесеш родзинку у відносини, а й зможеш фізіологічно прив'язати до себе чоловіка конкретними, вивіреними рухами.

5. W значить Wow!
Не забувай про таку цінну штучку, як його мошонка. На жаль, це містечко отримує далеко не так багато ласки, а адже це велике упущення! Починай малювати язиком від верхнього лівого "кута", опускайся вниз, і як тільки дійдеш до кінця першої половинки мошонки, переходь на шов. Пройдіться по шву і спускайся вниз, до низу другого яєчка. Рухайся знизу вгору, закінчуй на правому верхньому куті. По суті, ти малюєш англійську букву W, що в його голові буде звучати як Wow!

Відео орального сексу або як робити мінєт

 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Досі вважаєте книгу найкращим подарунком? Тільки не 23-го лютого! У цей чоловіче свято чоловік буде чекати від вас одного...
Здавалося б, про мінет і інші оральні пестощі, які може зробити жінка чоловікові, ми знаємо все. Багато хто впевнений, що...
Практично для кожного представника чоловічої статі розмір його гідності вельми важлива тема. Одні пишаються розмірами...

Scroll To Top