Рекомендуємо прочитати

Чоловічі звички, які дратують жінок

article2146.jpg

Як не сумно звучить, але деякі звички чоловіків можуть сильно дратувати жінок. Часом, одна зі звичок коханої людини може здаватися його найбільшим недоліком.

Але не варто так все сприймати і поспішно розлучатися з хлопцем тільки з огляду на те, що він не наділений ідеальними якостями.

Ідеальних людей немає, і дуже багатьох дівчат дратують різні звички чоловіків. Для більшої твоєї переконливості пропонуємо перелік чоловічих звичок у порядку побуту, які можуть дратувати жінок.

1. Кохана людина не прагне знайомити вас із тими, кого зустріли на вулиці.

Не можна сказати, що ця звичка викликає в нас дуже сильне роздратування. Ми навіть готові змиритися з таким недоліком, виправдовуючи свого коханого, що він просто забув. Дуже неприємно буває, коли твій милий зустрів когось по дорозі і, спілкуючись з ним, навіть не намагається тебе з ним знайомити. У даній ситуації чоловік може знайти собі виправдання тим, що він спеціально не знайомив через ревнощі.

І таке пояснення нас вдосталь задовольняє, адже ми теж не хочемо знайомити своїх хлопців з привабливими подружками.

2. Веде розмову по мобільному в твоїй присутності і не вибачається.

Не можна назвати сильним подразником для жінок розмови хлопця по телефону, коли вона знаходиться поруч. Навпаки, це означає, що чоловік безмірно довіряє своїй супутниці. А ось паніку у нас може викликати його розмова в сторонці, який нам відразу говорить про те, що коханий хоче щось приховати, хоча в реальності він просто оберігає тебе від зайвих проблем.

3. Не оплачує рахунок за тебе

Так, це і правда може викликати неприємні емоції, але в нашу сучасну епоху не варто сильно переживати з цього приводу. Багато чоловіків просто бояться образити або принизити відчуття гідності дівчат і тому не платять за них. Сучасна незалежна жінка без усяких образ і забобонів може сама оплатити свої витрати.

4. Прихід хлопця із запізненням.

Якщо хлопець запізнюється на призначену зустріч, то жінка сприймає це таким чином, ніби чоловік її зовсім не цінує. А адже кожна дівчина бажає відчувати свою цінність і значимість для коханого. Якщо спізнюється коханий, то дівчина думає, що про це все повідомлені, всі це помічають і з огляду на це ставляться до неї нешанобливо.

У реальності, чоловіки не хочуть нас засмучувати, і обставини, за яких вони приходять із запізненням, можуть бути теж поважними.

5. Якщо чоловік в транспорті не поступиться місцем.

А чи повинен чоловік поступатися молодій і привабливій дівчині місце в транспорті? Спочатку, він повинен звернути увагу на бабусь, жінок з дітьми, вагітних і поступитися їм своїм місцем. Ну а дівчина буде з гордістю спостерігати і цінувати його уважність і доброту в наданні допомоги слабким людям.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Розмовляючи з чоловіком, старайся спочатку сказати про найголовніше і тільки потім говори про деталі. Якщо чоловік...
Жіночі ноги - це, мабуть, найбільш захоплююча частина (якщо розглядати всі частини окремо) жінки. Жіночі ноги красиві,...
Зовнішні ідеали чоловіка для кожної жінки свої. Комусь подобаються високі і м'язисті, когось приваблюють "солодкі"...
При підготовці цієї статті був проведено маленьке дослідження, експрес - опитування чоловіків у віці від 27 до 37 років....
Scroll To Top