Рекомендуємо прочитати

ТОП-10 якостей ідеального чоловіка

article1580.jpg

Зовнішні ідеали чоловіка для кожної жінки свої. Комусь подобаються високі і м'язисті, когось приваблюють "солодкі" хлопчики, а деяким подавай брутальних. Але внутрішні якості обранця, які важливі і потрібні, майже для всіх дівчат однакові. Давайте подивимося, що ми цінуємо в представниках сильної статі більше всього. Отже, чоловік повинен бути ...

Турботливим

Практично будь-якій, навіть самій сильній, жінці іноді хочеться розслабитися і відчути себе маленькою беззахисною дівчинкою, якій необхідні турбота і увага. І в ці моменти дуже важливо, щоб її чоловік міг це дати. З усією своєю мужністю хлопець іноді повинен вміти бути кимось на кшталт мами.

Відданим

Таке рідкісна нині якість. Але дуже потрібна. Адже так важливо бути впевненою в своєму чоловікові: знати, що він тебе не зрадить і завжди підтримає.

Розумним

Такий хлопець викликає повагу. І з ним все повинно бути байдуже. Адже він знає, як гроші заробити, дім збудувати і не дати нудьгувати своєї коханої. Більш того, освічений чоловік буде тягнути вас за собою. Волею-неволею теж будеш прагнути до його рівня.

Відповідальним

Як кажуть, мужик сказав - мужик зробив. Справжній чоловік повинен бути саме таким: не кидати слів на вітер і тримати свої обіцянки.

Сміливим

Досить вже жінкам коней на скаку зупиняти із палаючих хат рятувати. Чоловік повинен захистити свою дівчину від бурі і урагану. Нехай він насувається навіть у вигляді раптово приїхавшої мами.

Цілеспрямованим

Хотіти чогось нового і кращого - це прекрасно. Але головне ще й робити, щоб "хочу" перетворилося на "в мене є". Справжній чоловік повинен впевнено рухатися до своєї мети. І тут вже як з освіченістю. Якщо він буде прагнути бути краще, ви теж за ним потягнетеся.

Сильним

Не тільки фізично, але й духовно. Чудово, коли він зможе і піаніно на шостий поверх занести, і стійко витримати будь-яку життєву халепу. Головне, щоб чоловік використовував свою силу до місця. Адже демонстрація її в сторону слабких - показник своєї слабкості.

Комунікабельним

А як же! Треба адже вміти не тільки зі своїми друзями поговорити про машини та футболі, а й вашим подругам не дати занудьгувати, поки ви розливаєте коктейлі на кухні. А вже знайти спільну мову з вашою мамою - справа свята.

Працьовитим

Ледачі чоловіки нам не потрібні. Це ми й самі вміємо. Важливо, щоб він вмів працювати не тільки в офісі, але і вдома.

З почуттям гумору

З коханим повинно бути не нудно. Дуже добре, якщо людина з гумором ставиться до життя і зуміє підняти вам найгірший настрій.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

При підготовці цієї статті був проведено маленьке дослідження, експрес - опитування чоловіків у віці від 27 до 37 років....
Жіночі ноги - це, мабуть, найбільш захоплююча частина (якщо розглядати всі частини окремо) жінки. Жіночі ноги красиві,...
Розмовляючи з чоловіком, старайся спочатку сказати про найголовніше і тільки потім говори про деталі. Якщо чоловік...
Куріння - це залежність, від якої дуже складно позбутися. Багато, починаючи курити, вважають, що зможуть...
Scroll To Top