Рекомендуємо прочитати

Як звести чоловіка з розуму. 5 перевірених методів.

article2549.jpg

Ні для кого не секрет, що чоловіки справжні естети, і для того, щоб зводити їх з розуму, важливо постійно стежити за своєю зовнішністю. Доглянуте волосся і нігті — те, на що вони звертають увагу в першу чергу, доглянутість жінки в цілому дуже цінується чоловіками, а от накладні нігті не припадають до смаку більшій їх половині.

На другому місці за пріоритетністю знаходиться шкіра обличчя і тіла. Обличчя — це перше, що помічає в нашій зовнішності співрозмовник, шкіра обличчя повинна бути ідеальною, тому за нею потрібно ретельно стежити: робити маски, масажі і не забувати про кабінет косметолога. Не дуже багато жінок можуть похвалитися ідеальною шкірою обличчя, але приклавши певні старання до її перетворення, ви обов'язково отримаєте результати. У самовдосконаленні не можна лінуватися!

Шовковиста шкіра тіла і рук також здатна заворожити чоловіка, змушуючи все частіше і частіше доторкатися до вас. За даними багатьох опитувань, більша частина протилежної статі не в захваті від великої кількості косметики, так що не переборщіть з нею. Макіяж повинен лише підкреслювати ваші достоїнства, приховуючи недоліки, а не міняти зовнішність кардинально.

Ну і, звичайно ж, універсальним інструментом спокушання є червона губна помада і покриті лаком в тон їй нігті. Багато чоловіків зізнаються, що побачивши дівчину з яскраво червоними губами, не здатні думати ні про що, крім неї, а коли вона ненароком облизує верхню губу язичком, то зовсім втрачають всякий розум — візьміть собі на озброєння.

Високі підбори — ще один інструмент спокушання, вони піднімають нас, роблячи вище, а хода, як говорять чоловіки, стає як у тигриці. Що тут сказати? Чоловіки за своєю природою мисливці, цього у них не відняти, так що будьте хижачкою і грайте з ними, і, безсумнівно, ваша гра зведе їх з розуму, а може, в подальшому, хтось із них спробує і приручить вас.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Дуже важливо звертати увагу на засоби для зняття лаку, щоб забезпечити нігтям належний догляд. Вважається, що вибирати...
Якщо вірити тому, що написано на блогах, форумах, і в різних статтях, то в топ десяти страшилок краси потрапляють...
Часто жінки приховують ламкі нігті під нарощеними, підтримувати же свої натуральні нігтики в хорошій формі досить...
Коли ми починаємо фарбувати нігтики в домашніх умовах, необхідно звернути увагу на перший етап - підготовака нігтя....
Scroll To Top