Рекомендуємо прочитати

Як висушити лак швидко?

article43.jpg

Коли ми починаємо фарбувати нігтики в домашніх умовах, необхідно звернути увагу на перший етап - підготовака нігтя. Якщо ви знежирити достатнім чином поверхню нігтя, можете розраховувати на рівномірне нанесення лаку, та й триматися він буде набагато довше. Для знежирення можна використовувати дегідратор або рідину для зняття лаку.

Нанесення лаку

Після цього процесу, переходьте до наступного кроку - нанесення лаку, беручи до уваги наступні кілька правил, які допоможуть значно скоротити час висихання лаку.

Одна з причин того, що лак сохне дуже довго і на ньому скоро з'являються тріщинки - ви наносите його занадто товстим і нерівномірним шаром. Чому б не спробувати покривати нігтик лаком тонким шаром і добре розподіляти його по поверхні, так лак висохне набагато швидше і довше збереже свою красу.

Як висушити лак швидко?

Спершу опустіть пензлик в флакончик, видаліть надлишки лаку про краю пляшечки і тільки після цього наносите перший шар. Зачекайте не менше хвилини, перш ніж продовжити нанесення наступних шарів, в іншому випадку, лак ляже нерівномірно і буде висихати в кілька разів повільніше.

Як висушити лак: швидковисихаючі лаки


Зазвичай, швидковисихаючий лак для нігтів найкращий варіант, якщо вам потрібно поспішати і є всього декілька хвилин, щоб закінчити манікюр. Але, і тут є кілька нюансів. Наприклад влітку, під впливом сонячних променів, нігті можуть стати з жовтуватим відтінком. Щоб уникнути такого ефекту, вибирайте лаки, що містять УФ-фільтри.
Відмінний спосіб швидко висушити нігтики - покрити їх «умной эмалью», тобто сушкою. Ви знайдете великий асортимент в магазині, що спеціалізується на інструментах для манікюру.

Як висушити лак швидко?

Хитрощі, як висушити лак швидко

Якщо у вас немає під рукою швидковисихаючих лаків або ви не хочете купувати такі, можете вдатися до деяких методів, що дозволять звичайному лаку сохнути швидше. Наприклад, перед нанесенням лаку для нігтів, покладіть його приблизно на 20 хвилин у холодильник - тоді він висохне набагато швидше. Або підсушіть нігті холодним повітрям з фена.
При використанні будь-якого з цих методів лак для нігтів буде сушитися набагато швидше, ніж зазвичай. Існує ще один популярний метод, з яким лак висихає за лічені хвилини. Це холодна вода. Не хвилюйтеся, процедура не призведе до псування манікюру - якщо все зробите так як потрібно, і не підставите руки під швидку струмінь води. Наприклад: необхідно налити холодної води в який-небудь контейнер або мисочку таким чином, щоб вода покривала тільки нігті після їх занурення. Але, ви повинні враховувати, що вода повинна бути досить холодною, тепла не буде настільки ефективною. Бажано додати в рідину кілька кубиків льоду, щоб знизити температуру ще більше. Після завершення манікюру, потримайте нігті у воді не менш ніж три хвилини.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Дуже важливо звертати увагу на засоби для зняття лаку, щоб забезпечити нігтям належний догляд. Вважається, що вибирати...
Часто жінки приховують ламкі нігті під нарощеними, підтримувати же свої натуральні нігтики в хорошій формі досить...
Хочеш дізнатися причину сухості і лущення твоєї шкіри? У цій статті ми допоможемо вам з'ясувати причину лущення вашої...
Кріотерапія (kryos - холод і therapya-лікування) - у перекладі з грецької «лікування холодом», є унікальною та ефективною...
Scroll To Top