Рекомендуємо прочитати

Правила флірту на роботі

article1704.jpg

Будь-які відносини між чоловіком і жінкою майже завжди припускають елемент флірту. Робочі взаємини знаходяться в цьому списку мало не на першому місці, адже в офісі ми проводимо третину життя.
Зробити комплімент симпатичною колезі, похвалити краватку менеджера з сусіднього відділу, запросити співробітника на перекур - так чи інакше, все це елементи флірту.

Правило 1.
З тим, що флірт - це гра, погодяться багато. Тому якщо мова не йде про справжніх, сильних почуттях, правило № 1 - ніколи не приймай флірт на роботі всерйоз.
Винятком є ті випадки, коли увага колеги стає занадто нав'язливим, співробітниці шепочуться в тебе за спиною, і не звертати на це увагу стає просто неможливо.

Правила флірту на роботі

Правило 2.
Ніколи не використовуй флірт на роботі як спосіб змусити ревнувати колегу, який тобі дійсно подобається. Не приведи Боже, це може призвести до конкурентної боротьби, доносами, а то й рукоприкладства і в підсумку - розваленою колективу. Тобі хочеться бути причиною всіх цих неприємностей?

Правило 3.
Флірт на роботі може виражатися не тільки в заграванні і компліментах, але і в постійному жартування над об'єктом підвищеної уваги. Тому не використовуй образливі вирази або жарти "нижче пояса", яким би веселим заняттям це тобі не здавалося.
Особливо це стосується молодих колег або новачків в офісі. Їм може здатися, що над ними просто знущаються, це призведе до невпевненості в собі і комплексам. Ну і знову ж таки, вони цілком має право поскаржитися на тебе начальству.

Правила флірту на роботі

Правило 4.
Не продовжуй фліртувати за межами офісу. Пам'ятаєш, флірт - це несерйозно?
А якщо ви продовжуєте зідзвонюватися або зустрічатися поза роботою, то це вже щось більше. У такому випадку не варто залишати недомовленості, а краще тверезо оцінити ситуацію, флірт на роботі припинити і чекати визнання в любові або пропозиції зустрічатися

Правило 5
Чи не фліртуй під час корпоративів чи інших урочистостей. У піднесеному душевному стані найчастіше море по коліно і дуже легко вийти за рамки дозволеного.
А на ранок після свята на роботі і без того іноді може бути соромно Кого потім доведеться звинувачувати в тому, що весь колектив стане при вигляді тебе пішло усміхатись?

Правила флірту на роботі

Правило 6
Використовуй флірт на роботі на благо спільної справи. Іноді у співробітників буває творча криза. Наприклад, це колега чоловічої статі, скажімо, дизайнер, від хорошої роботи якого залежить доля вигідного контракту.
З твого боку буде не зайвим підстьобнути його стан ненав'язливими компліментами і зайвим увагою. У такому стані він, швидше за все, видасть стільки креативу, що його вистачить не на один проект. Але і тут намагайся тримати ситуацію під контролем.

Правило 7
Флірт на роботі не повинен заважати робочому процесу. Сумнівно, що босові сподобається зниження твоєї ефективності. Крім того, загравання з товаришем по службі складно приховати від очей колективу, і ти можеш уславитися легковажним людиною і співробітником, на якого не можна всерйоз розраховувати. Тоді про кар'єру, принаймні, в цій компанії можна забути.

Правила флірту на роботі

Правило 8 - останнє і найголовніше
Ніколи не перетворюй флірт на роботі в справжній офісний роман. Тому що це вже зовсім інша гра із зовсім іншими правилами ...
Не продовжуй фліртувати за межами офісу.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Не тільки можна, а й треба! По-перше, щоб як і раніше відчувати себе чарівною і бажаною. По-друге, щоб зберігати...
Харизму можна розвинути. Силу волі можна розвинути. Креативність можна розвинути. Пам'ять можна розвинути. Людина -...
При віртуальному спілкуванні набагато простіше сподобатися хлопцю, ніж при реальному спілкуванні. Не бачачи...
Scroll To Top