Рекомендуємо прочитати

5 якостей жінки, на якій одружуються

article114.jpg

Людина підсвідомо завжди прагне до певного еталону. Якими ж якостями повинна володіти жінка, щоб наблизитися до ідеалу?

На думку чоловіків у "ідеальної дружини" повинно бути безліч позитивних якостей: почуття гумору, любов до дітей і тварин, вміння слухати, здатність любити і жертвувати. Згідно з дослідженнями російських соціологів, основою чоловічого ідеалу служать такі критерії.

Краса. Тільки пам'ятай: у кожного свої канони краси. Для когось ніс з горбинкою - ознака "породи", а для когось - вада. Комусь подобаються блондинки, а хтось у захваті від пекучих брюнеток.

Розум. З розумною дружиною добре поговорити на "розумні" теми, вона завжди підтримає розмову, не соромлячись вставити репліку в розмову про серйозні матерії. Розумна дружина - це порадник і соратник. Проте є таке правило: дружина повинна бути розумною, але чоловік, все-таки, має бути трохи розумніші. Або хоча б вважати, що це так.

Спокій. Про жіночі істерики ходять легенди, тому чоловіки мріють про дружин з врівноваженим характером. Щоб дружина терпіла всі його погані настрої, невдачі по роботі, пізні повернення. Терпіла, і виявляла олімпійський спокій.

Сексуальність. Це обов'язкова умова. Причому сексуально привабливою жінка повинна бути, як і в період залицяння, так і після народження дитини.

Гастрономічні таланти. До речі, вміння дружини смачно готувати 80% опитаних респондентів (від 18 до 60 років) поставили на перше місце. До речі, лише 10% хлопців на перше місце поставили сексуальність, вказавши в графі "уточнення" таке побажання як майстерність у оральному сексі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Красиві жінки досить часто бувають абсолютно самотніми, і це явище досить активно обговорюється їх знайомими,...
Кожна жінка хоче завжди красиво і модно одягатися. Але є такі проблеми, які часом заважають здійсненню даної мрії. До...
Scroll To Top