Рекомендуємо прочитати

Кращий спосіб позбутися целюліту

article2477.jpg

Кожна жінка хоче завжди красиво і модно одягатися. Але є такі проблеми, які часом заважають здійсненню даної мрії. До таких проблем в першу чергу відноситься целюліт.

Він з'являється майже у кожної жінки і викликає у жінки не тільки скутість і часом викликає поганий настрій. Є багато способів, щоб позбутися цього целюліту, який псує життя жінці, але кожен спосіб допомагає позбутися від нього.

Спробуємо вдатися до допомоги меду. Це медовий антицелюлітний масаж. Цей масаж допоможе позбутися целюліту всього за два тижні, а шкіру зробити ніжною і бархатистою, так як мед благотворно впливає на організм людини.

Щоб добитися потрібного ефекту, такий масаж необхідно робити протягом двох тижнів, через день. Для проведення даної процедури, необхідно мати свіжий натуральний мед будь-якого сорту.

Щоб підсилити ефект даного масажу, в мед можна додати ефірні масла, які при дії на шкіру, дадуть позитивний результат. Для медового антицелюлітного масажу найкраще підійдуть цитрусові ефірні масла, а також масло розмарину. Для додавання цих масел в мед, необхідно всього 3-4 краплі олії на чайну ложку меду.

Складного у виконанні цього масажу немає нічого. Необхідно просто нанести суміш з меду і масла на долоні і хлопаючими рухами втирати мед до тих пір, поки він не вбереться. Плескати потрібно по тих місцях, де є целюліт. Процедура не дуже приємна, але вона дає хороший результат.
Після такого масажу, тривалість якого близько 10 хвилин, необхідно прийняти теплий душ, а ті ділянки, де проводився масаж, потрібно змастити кремом.

Після двох тижнів такого масажу, відразу буде видно позитивний ефект меду і ефірних масел. Шкіра стане красивою, а целюліт зникне. Але не потрібно забувати, що ці компоненти можуть викликати алергічну реакцію. Тому, перед застосуванням даного масажу. Необхідно перевірити шкіру на почервоніння і на подразнення.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ви раптово виявили, що ваша шкіра стає схожою на апельсинову шкірку - це целюліт. Вам треба починати вживати...
Целюліт як правило виникає на животі, сідницях і стегнах. Тобто вся зона від талії до колінних суглобів зазвичай...
Обгортання Парафанго - це чудова процедура з використанням натуральних активних компонентів, яка омолоджує шкіру,...
У перекладі з англійської мови слово scrub означає не що інше, як «скребти», «терти» або ж «чистити» -...
Scroll To Top