Рекомендуємо прочитати

Самотність красивих жінок

article3098.jpg

Красиві жінки досить часто бувають абсолютно самотніми, і це явище досить активно обговорюється їх знайомими, родичами та сусідами. Подив всіх оточуючих з такого приводу виражається тільки в одному - абсолютно незрозуміло, як може така розумниця, самостійна, самодостатня і красива жінка бути самотньою. Дуже часто тому, що вона саме така, жінка залишається зовсім одна. Це найбільш свідомий вибір, який вона зробила, поставивши на саме перше місце кар'єру, свої особисті амбіції, небажання слідувати певним вимогам і підкорятися. Будь який союз передбачає поступки і компроміси, а якщо ви не хочете цього робити, то найкраще залишатися тільки однією. І багато хто знаходить подібний стан цілком прийнятним - живуть, як вони самі хочуть, займаються своїми улюбленими справами, приділяють багато уваги своїй самоосвіті і зовнішності. Але ніхто до кінця не знає, що діється в душі у такої самотньої красивої жінки.

Дуже рідко, коли людина одинак за своєю природою, вона просто такою народжується. Досить часто, самотність вбрана свідомо - це результат вашої душевної травми. Один раз вибравши в партнери зовсім не того чоловіка, жінка просто ставить хрест на власному особистому житті - їй вже більше не хочеться частинку власного серця віддавати тому, хто розтопче його. Поступово вона переконує себе, що вона зовсім не створена для побуту, сім'ї, не може бути прекрасною матір'ю, при всьому цьому дуже часто на підсвідомому рівні, ніби вибудовуючи перешкоду на шляху до свого особистого щастя. Ваші старі невдачі не повинні повертати вас у минуле, повертати до всього того, що сталося не тільки з вашої особистої вини. Якщо негідні чоловіки просто притягуються до вас, і ви прагнете їх усіма силами утримати, то подібна позиція абсолютно непродуктивна. Усвідомивши, що ви теж маєте право на вдале заміжжя і любов, переконавши в цьому себе, ви зможете розраховувати на виконання власної мрії.

Поруч з надзвичайно красивою жінкою повинен бути красивий і сильний чоловік, який буде без ревнощів і спокійно ставитися до інтересу до неї інших суперників. Красива жінка не просто привертає сторонні погляди, але також викликає і заздрість, що породжує чутки і плітки. Ваш чоловік повинен добре розуміти все це і постійно огороджувати вас від усіх неприємностей, не піддаватися на всі провокації і бути найдостойнішим вашої любові. Витримати таке нелегке випробування - бути справжнім супутником красивої жінки - не кожен може. Шукайте собі партнера власного кола, не прагніть переробити іншу людину, це зовсім неможливо. На чоловіків, які цікавляться тільки вашою зовнішністю, не потрібно ні дня витрачати - їх досить занижена самооцінка і політика завоювання не найкращий варіант відносин для вашого спільного життя.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Перша Шлюбна Ніч, в традиційному розумінні - перший сексуальний контакт молодят, що супроводжується позбавленням...
Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
Поняття «сім'я» насправді дуже багатогранно. І те, що здається безглуздим і нестандартним для одних, для інших -...
Розуміння, ласка, любов, яка не знає кордонів; казки, прочитані вголос зимовими довгими вечорами; домашні пироги; теплі...
Scroll To Top