Рекомендуємо прочитати

Пірсинг носа

article2644.jpg

Сьогодні вже нікого не здивуєш пірсингом. Але ось що дивно. На пірсинг носа вирішуються не тільки відв'язні підлітки, а й цілком виховані дівчата, і навіть жінки, вважають його на другому місці з безпеки, після проколу мочки вуха.

Так чим же все-таки є пірсинг носа? Даниною красі або моді? І які ж наслідки він приносить людині?

Прабатьківщиною пірсингу в носі стала Індія. Саме там робили проколи в крилах носа і вставляли сережку тим дівчатам, які вийшли заміж, для того, щоб виділити їх з натовпу незаміжніх. Зараз цей вид пірсінга став дуже популярним. Найчастіше, звичайно, проколоти крило носа намагаються молоді дівчата, щоб підкреслити свою індивідуальність.

У безлічі людей є не менша кількість думок. Тому важко сказати, що приносить людині вид пірсингу в носі. Для когось це красиво, у когось викликає огиду, але всі сходяться на думці, що сережка в носі мимоволі притягує погляд і таким чином, людина стає центром уваги.

Пірсинг носа

Звичайно, невеликий гвоздик в крилі носа виглядає досить елегантно, але ж пірсинг носа цим проколом не обмежується, бувають і більш ексклюзивні (відповідно з більшим ступенем больових відчуттів) проколи носа. Серед таких можна виділити глибокий і вертикальний пірсинги, а також бридж - пірсинг (прокол під носом) і прокол септума. Ось ці пірсинги і викликають найбільш хворобливі відчуття, як під час процедури проколювання, так і під час загоєння. Тому можна з упевненістю сказати, що наявність такого пірсингу на обличчі людини ставить його в один ряд з жертвами моди, тому що ні краси, ні елегантності тут немає, зате уваги з боку не позичати.

Коли ви робите пірсинг носа, наслідки не забаряться здатися, тому місце проколу повинно бути оточене найбільшою увагою. Навіть якщо буде проколоте крило, то є ризик вдихнути сережку під час заміни або ж втратити її під час нежиті, тому, коли хворієте, то краще сережку виймати. Чухати ніс також доведеться дуже обережно, особливо в момент його загоєння. Крім того, цілком можливо виникнення колоїдних рубців. Такі рубці можуть виникати в двох випадках: коли в місце проколу потрапляє інфекція і в тому випадку, якщо сережка буде просунута неправильно.

Пірсинг носа

Дуже часто замість того, щоб отримувати задоволення від оточуючих поглядів, що звертають увагу на нову прикрасу в носі, людина стає жертвою. До цієї категорії відносяться самоучки або ж ті, хто заощадив гроші і не звернувся до фахівця, а скористався послугами сумнівного майстра.

Для того, щоб без наслідків демонструвати пірсинг носа, необхідно не тільки звернутися до професіонала, але і ретельно виконувати всі рекомендації, в які, наприклад, входить обробка ранки антисептиком і заборона на виймання сережки до повного загоєння пірсингу.

Якщо ви все-таки зважилися і зробили пірсинг носа, не варто купувати безліч різних сережок з різних металів і сплавів. Не варто цього робити, оскільки за статистикою зараження може відбутися саме через використання металевих виробів. Краще придбати одну сережку, але хай вона буде з дорогоцінного металу (золота, платини і срібла).

Пірсинг носа

Отже, можна дійти висновку, що пірсинг носа в області крила досить популярний в повсякденному житті і може надавати своєму власникові неповторний вигляд, і звичайно відноситься до розділу краси, а от ексклюзивні види пірсингу не тільки небезпечні, але й привертають найчастіше на вулицях негативну увагу.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Шлях в чоловічі обійми лежить через очі. Тому кожна жінка, а особливо незаміжня, прагне вибирати одяг з сексуальною...
Якщо раніше головним призначенням жіночої білизни була гігієнічна захищеність, то зараз це справжній індикатор...
Пірсинг є одним з найдавніших способів підкреслити свою індивідуальність і прикрасити своє тіло. Актуальний він і...
Проколи на статевих органах, в які вставляються спеціальні прикраси і предмети — це інтимний пірсинг. Розрізняють...
Scroll To Top