Рекомендуємо прочитати

Хто любить тирана?

article1628.jpg

Жінка ніжне, тендітне й любляче створення. Що ж робити цьому створінню, коли після заміжжя вона потрапляє до рук тирана?

Існує два варіанти вирішення даної проблеми: піти чи залишитися. Багато жінок терплять тиранію по різноманітним причинам, комусь важко залишити дітей без батька, когось тримає житло, а когось почуття. Весь секрет у тому, що жінка на підсвідомому рівні ще до заміжжя знає, з ким має справу. І хоча психологи твердо стверджують неможливість визначення в своєму обранцеві риси деспота саме ці риси і привертають жінку до чоловіка.

Чоловік-тиран впевнений в собі і завжди знає, що йому потрібно від людей. Він сильний, розумний, авторитетний. Насправді така впевненість, це прояв егоїзму - він просто не приймає відмови своїм бажанням. Сила і авторитет незабаром переходять під владність і деспотизм. А кожній жінці хочеться бути поряд з чоловіком сильним, сміливим, впевненим. Ще один секрет у тому, що чоловік-тиран свідомо вибирає собі супутницю життя слабку, бажано з поступливим характером, якої особливо потрібне сильне плече поруч. Такий легше пояснити який він гарний, розумний, умілий. Така швидше повірить у свою неспроможність, прийме його умови життя і буде покірною дружиною.

Роздобувши «жертву» тиран ніколи добровільно від неї не відмовиться. У нього свої методи утримання жінки поруч - б'є на жалість (наприклад, мене ніхто ніколи не любив), обсипає компліментами, переконує в безвольного і нездатності вижити без нього, а якщо мирні доводи не приносять результатів невдовзі застосовує силу.

Отже, дорогі жінки, пізніше розпрощатися з тираном не так-то легко. Рішення важливо приймати в дошлюбний період. Вам варто придивитися до обранця, якщо він постійно бере на себе вибір (куди піти, де гуляти, що замовити і т.д.). Коли чоловік натякає або прямо говорить про свої антипатії до ваших друзів і знайомих, в майбутньому, будьте впевнені, спілкування з ними буде зведено до нуля, це справа часу. Чоловік-тиран поспішає дістати права на жінку як можна швидше, тому не дуже радійте швидкій пропозиції руки і серця. У деяких варіантах простежується надзвичайна економність - забув, не знайшов гідного подарунка, заощадимо для майбутнього сімейного життя - тут вам світить ще й дивовижна хазяйновитість, ощадливість і розважливість.

Але серцю не накажеш, а на кожного ловця свій звір біжить. Люди люблять, одружуються і живуть разом до старості. З тираном теж можливо прожити все життя, не допускаючи крайньої деспотії і рукоприкладства. Таке під силу тільки мудрій і досить хитрій жінці. Необхідно з найменшого приводу захоплюватися і вихваляти свого чоловіка, нагадувати, що він годувальник сім'ї (в більшості випадків, щоб мати хоч якесь право голосу жінка повинна непогано заробляти, але жодним чином не більше чоловіка-тирана), погоджуватися з усіма прийнятими ним рішеннями . Свої думки і плани треба впроваджувати в життя так, щоб чоловік брав їх як свої. І якщо така поведінка противно і неприйнятно для вас, простіше розірвати відносини, ніж перетворювати життя на кошмар шляхом перевиховання один одного.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Scroll To Top