Рекомендуємо прочитати

Шлюбний контракт у випадку розлучення

article1456.jpg

Про плюси шлюбного контракту при розлученні

Чи потрібно складати контракт?

Почнемо з того, що деякі молоді люди в силу своєї юридичної безграмотності, не вважають за потрібне забивати собі голову шлюбним контрактом у разі розлучення. Інші вважають дану юридичну процедуру недоречною в середовищі люблячих один одного людей. Практичний життєвий досвід проходження курсів сімейних університетів показує і доводить про необхідність складання пунктів шлюбних контрактів в разі розлучень сімейних пар.

Складання згаданого документа не розглядається, як комерційна угода, ні в якому разі не очорнює світлих почуттів подружжя, дозволяючи складатися їм у щасливому шлюбі довгі роки. Але в разі виникнення, нововиявлених обставин, коли одна зі сторін стає ініціатором розлучення, наявний шлюбний контракт буде регулювати розділ спільно нажитого майна.

При відсутності згаданого документа, при розірванні шлюбних відносин, майно, нажите в період шлюбних відносин ділиться на дві рівні частини. Наявність дітей, які залишаються з одним з подружжя, розділену частку майна збільшують, обставина, що в родині працював тільки один чоловік, при судовому розгляді не враховується. Часом такі розділи нажитого спільного сімейного добра не відповідають нормам справедливості, але оскаржити ці рішення в вище що стоять судових інстанціях не представляється можливим. Тому грамотне складання шлюбних контрактів буде захищати права кожного з подружжя, хто перебував у шлюбних відносинах.

Один з аргументів усіх закоханих наречених, свідчить, що підписаний шлюбний договір або контракт викликає почуття недовіри один до одного спочатку, відразу після одруження. Молоді люди по своїй наївності і гарячність не хочуть абстрагуватися від складеного контракту, який може з успіхом пролежати в сейфі, серед ділових паперів і не бути затребуваним. Коли ж вдарить грім і шлюбним відносинам подружжя настане кінець, ось тут-то і згадається вчасно укладений контракт, в якому чітко обумовлено пункти розділу майна.

Наявність подібних юридичних документів, що регулюють розподіл майна, допоможе вам уникнути абсурдних ситуацій, коли подружжю доводиться ділити все нажите майно, включаючи квартири, дачі, машини, шафи, холодильники, тумбочки і столові прилади. Шлюбний договір передбачає наявність пунктів про розподіл рухомого і нерухомого майна. Присутність абсурдних пунктів, що стосуються вигулу собак, виконання сімейних і подружніх обов'язків в російському законодавстві не володіють юридичною силою. З наявності пунктів в договорі, які не відповідають вимогам законодавства, коли документ укладається з недієздатною особою, де є пункти про удавано і удаваності, такі документи визнаються недійсними.

Перевага контракту

До плюсів подібних договорів можна відносити ті моменти, які констатують факт наявності майна подружжя, нажитого до вступу в шлюб. Дане значення актуально для публічних людей, для чиновників, держслужбовців і політиків, яким необхідно щорічно подавати декларацію про належне їм майно.

Ділові плюси даного договору видні в наявності, їх значно більше, ніж наявність одного морального мінуса, який поки в силу нашого менталітету, люди не можуть подолати, але з часом популярність шлюбного контракту настане і буде такою ж необхідністю, як автомобільна страховка.

Вартість

Витрати на складання типової форми контракту сьогодні невеликі, сплачується лише оплата нотаріальної мита. При складанні індивідуального контракту, який включає всі аспекти подружніх взаємин, вартість його зростає до максимальної суми, що дорівнює двом тисячам грн. Згода на укладення шлюбного договору має виходити від обох членів подружжя. У країнах Західної Європи складання такого документа є буденною справою і у людей не викликає нікого занепокоєння.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Яка вона, ідеальна жінка, на думку чоловіків? Що вона повинна робити, як себе вести? Намагаючись відповісти на це...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Scroll To Top