Рекомендуємо прочитати

Люблю. Живу. Ходжу наліво

article2168.jpg

Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за однаковими причин. А взагалі, я просто хочу вам розповісти свою історію, про яку не можу повідати ні чоловікові, ні мамі, ні подругам. Можливо, хтось впізнає в ній себе, а когось вона вбереже від невірних кроків.

З чоловіком ми познайомилися в університеті, все було бурхливо, весело, по-студентському. Секс на підвіконні в гуртожитку, плани на звертання гір, любов, врешті-решт. Ми одружилися через два роки, він відразу знайшов хорошу роботу, я теж влаштувалася на приватну фірму. Робота, дім, зустрічі з друзями, сімейні свята - і так п'ять років. Дітей у нас немає. Жили спочатку для себе, були молоді, тепер ніби як пора, але в чоловіка багато часу забирає робота. У нашому сьогоденні є лише постійні плани на майбутнє.

У якийсь момент я усвідомила, що в моєму гардеробі тепер лежать суцільно джинси, в яких ми їздимо на природу з друзями, пара ділових костюмів для роботи і купа зручних майок. Панчохи, мереживна білизна і корсети залишилися в далекому минулому. Ні, я не квочка, яка в шлюбі товстішає і не стежить за собою, я відмінно виглядаю, просто сукні, пояси й брошки якось відпали самі собою. Мені захотілося знову чарувати, спокушати, подобатися. Першим ділом я пішла в магазин, накупила гарних речей, спробувала слідувати порадам з жіночих журналів: "влаштуй йому романтичну вечерю з сексом на столі", "зустрінь його з роботи в костюмі медсестри". У чоловіка це викликало сміх, не більше того. Секс у нас був, але задоволення рідко: через його втоми, через відсутність пристрасті, "маленька, давай сьогодні просто поспимо" ... Чоловік у мене добрий, розумний, з почуттям гумору, але часу у нього ніколи немає, бажання щось змінювати - теж.

Кажуть, що жінки зраджують частіше за все з помсти. Але це неправда. Жінка зраджує з тих же причин, що і чоловік: через рутину, через бажання бути коханою, або просто випадково.У мене була ділова зустріч із замовником. Ним виявився чоловік старший за мене на 10 років, розумний, усміхнений, елегантний. Я "вляпалась" відразу. У нас не було навіть натяку на секс, ми просто говорили в першу зустріч години три. Найстрашніше - це не зрада з м'язистим барменом на один раз. Страшно розуміти, що ти закохуєшся. Ти не віриш, що в твоєму серці можуть жити відразу двоє чоловіків, адже ти виросла на казках про одного прекрасного принца, якого ти вже ніби як зустріла.

Мій новий "друг" був розлучений. Наша друга зустріч відбулася у нього на фірмі, я принесла документи щодо співпраці. У його кабінеті в той момент сиділа його 10-річна дочка від першого шлюбу. Я не знаю, спеціально чи він відразу познайомив мене з дитиною або випадково. У будь-якому випадку, дівчинка виявилася розумною, веселою, вихованої, ми чудово провели час, поки він підписував папери. У якийсь момент в кабінеті я відчула, що ми - практично сім'я, що я хочу ось так от з ним і дівчинкою жити завжди.

Знаєте, найжахливіше - це коли ти розумієш, що могла б не вийти заміж п'ять років тому, що ви могли б ось так зустрітися і жити довго і щасливо, треба було тільки почекати. Я забрала у нього документи, і він призначив мені зустріч увечері. Ми сиділи в кафе, не пам'ятаю про що взагалі говорили, а потім без зайвих слів поїхали до нього додому і зайнялися сексом. Я не можу описати, як це було, інакше доведеться пити валер'янку. Просто уявіть, що ви знайшли раптом те, що шукали все життя.

Я повернулася додому, сказала, що була у подруги. Ми почали зустрічатися, чоловік бував удома дуже рідко, будь-які мої відмовки про зайнятість йшли на ура. У мене почалося нестерпне життя: вдома я була господинею, яка готувала вечерю, витирала пил з дорогих серцю сімейних фотографій і розуміла, що чоловік - краще за всіх, і що любов і ніжна прихильність - є. А вечорами я зустрічалася з Ним - і мені здавалося, що так не буває. Після кожної нашої зустрічі я не хотіла згадувати, що я заміжня, мені здавалося, я знову юна студентка, ось прийду зараз додому до мами і скажу: "Мам, я, здається, закохалася, скоро вас познайомлю!"

Я вже тисячу разів збирала речі у пориві піти, сказавши чоловікові правду. Я вже дві тисячі разів говорила Йому, що не можу розлучитися. Але все це марно, віз і нині там. Це дуже погано, але я почала звикати до свого життя, хоча знаю, що так жити не можна. Я не знаю, що робити і не шукаю собі виправдань, не вимагаю співчуття. Я просто хочу сказати, що зрада зраді нерівня. І дай вам Бог або не починати, або вміти приймати жорсткі рішення. Інших варіантів просто не буває ".

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Яка вона, ідеальна жінка, на думку чоловіків? Що вона повинна робити, як себе вести? Намагаючись відповісти на це...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Scroll To Top