Рекомендуємо прочитати

На замітку всім дружинам! Золоті правила поведінки, які допоможуть вплинути на вчинки чоловіка

article3614.jpg

Ні, ми не намагаємося звинувачувати жінок в усіх смертних гріхах, тим більше в помидках чоловіків. Ми лише спробуємо пояснити на реальних прикладах, як поведінка чоловіка безпосередньо залежить від того, яка жінка перебуває з ним поруч, тому що дуже часто представниці прекрасної статі просто не розуміють, як сильно вони впливають на чоловіків.

А тепер уяви: якби тобі раптом пощастило зловити золоту рибку і загадати три бажання, витратила б ти цей унікальний шанс даремно, замовляючи всілякі дурниці? Навряд чи. Давай розглянемо варіанти, яким чином дружина може вплинути на чоловіка в деяких ситуаціях. Якщо таку можливість нам подарували небеса, нерозумно буде спрямовувати всі сили в негативний русло ;)

Типові ситуації в сім'ї, коли дружина негативно впливає на свого чоловіка:

Якщо дружина занадто активна поза домом - чоловік стає її пасивним придатком, який проводять дні й ночі безперервно перед телевізором. Навіть якщо раніше був душею компанії, успішним підприємцем чи громадським активістом.

Якщо дружина постійно «виносить мозок» своєму чоловікові , він стає або завзятим підкаблучником, потураючи жінці завжди і у всьому, або вдається до фізичного насильства.

Якщо дружина відмовляється слухати чоловіка і постійно сперечається з ним , він перетворюється на таке собі безхребетне істота, нездатне приймати будь-які важливі рішення.

Якщо дружина завжди ображається , чоловік відповідає на це гнівом.

Якщо дружина зраджує, навіть подумки, своєму чоловікові , він стає скупим. Навіщо витрачатися на ту, яка в будь-який момент може піти до іншого?

Якщо дружина не дозволяє займатися «чоловічими справами», то чоловік починає знаходити розраду в азартних іграх, алкоголь, куріння.

Якщо дружина не відкривається чоловікові, не проявляє до нього ніжність і турботу , чоловік часто іде у світ комп'ютерних ігор або шукає ласку на стороні.

Якщо дружина звикла відповідати за все сама і не дозволяє чоловікові приймати рішень, він стає безвідповідальним матрацом, який поступово зростається з диваном.

Якщо дружина не відкриває серце, він стає жадібним. Не дивуйся, що тепер у чоловіка і снігу взимку не випросиш, навіть якщо раніше він був неймовірно щедрим, дарував квіти-подарунки мало не кожен день.

А як можна докорінно змінити ситуацію, повернувши все в позитивне русло?

Якщо дружина намагається всіма силами зберегти сім'ю, в душі у чоловіка теж незабаром з'являється таке бажання.

Якщо дружина намагається повністю довіряти своєму чоловікові, схвалює його дії - він із задоволенням готовий взяти дружину під своє крильце.

Якщо дружина відкриє чоловікові своє серце - він стає щедрим, починає сам шукати будь-які приводи і причини, щоб побалувати її.

Якщо дружина приймає темперамент і характер чоловіка - він намагається всіляко її задовольнити і втішити, намагається ніколи не засмучувати.

Якщо дружина чесна зі своїм чоловіком, не обманює його, то у чоловіка теж немає приводу, щоб брехати коханій або змінювати їй.

Якщо дружина поважає чоловіка, то він стає впевненіше в собі, інші люди теж бачать у ньому авторитет.

Замість сварки і чергової спроби винести чоловікові мозок спробуй направити свої сили, час, енергію на підтримку здоров'я чоловіка, збереження сім'ї, загальні прогулянки і поїздки, переглядання фільмів, обдумування подарунка близьким і рідним. Незабаром побачиш, що ваші відносини стали набагато міцнішими, а почуття спалахнули з новою силою.

Поділися цією статтею зі своїми подругами, можливо, вона допоможе комусь врятувати сім'ю!

Золоті правила поведінки, які допоможуть вплинути на вчинки чоловіка

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Зраду пережити - важко. Навіть потім крізь роки ти пам'ятаєш про це і серце стискається. Стаєш параноїком - кожен дзвінок...
Не важливо в чому: у розмовах або в сексі. Чоловік завжди шукає якщо не ідеал, то хоч би таку, з якою і поговорити цікаво,...
Scroll To Top