Рекомендуємо прочитати

Чи потрібно прощати зраду?

article2543.jpg

Зраду пережити - важко. Навіть потім крізь роки ти пам'ятаєш про це і серце стискається. Стаєш параноїком - кожен дзвінок вечірній як дзвін в голові, кожен тон для повідомлення на телефон - викликає підозру, кожен раз, коли чоловік не підняв трубку або телефон відключений, наводить на одну думку «ну ось знову!». І найжахливіше, що розумієш, що ведеш себе нерозумно, що ображаєш чоловіка або виставляєш його в дурному вигляді перед колегами, а нічого вдіяти не можеш - це стає сильніше за тебе і ніякого голосу розуму вже не чути.

Як звір у клітці кидаєшся і розумієш те, що ти з глузду сходиш і нічого зробити не можна і якщо він з іншою, то ти тут хоч об стінку розбитися можеш - а ця ситуація можливо і не змінить ніяк. Адже все залежить лише від того наскільки він порядний, наскільки він поважає свої почуття до тебе і наскільки він дорожить вами.

Довіра - не булка хліба, не підеш і не купиш, і не позичиш і не спечеш заново з такою легкістю. Адже якщо один близький тобі ніж встромить в спину, поруч з цим другом потім завжди як на голках боязко озиратися будеш і видивлятися ніж і спиною не повертатися.
Так само і в подружжі, це ж союз, побудований на довірі і любові - тобто два крила.

А тут одне з ладу виходить і як летіти?

Знаєте, я пробачила чоловіка, бо люблю його, і людина він хороша і мене любить, але от довіряти йому і його словам не можу. Лежу поруч з ним у ліжку, а думки тільки про те - чи надовго він вірним став? а чи зрозумів він? а чи цінує? а не буде так, що я куди-небудь за двері, а він знову за старе?

Тобто любити - люблю, але не довіряю як раніше. Та й поваги до його розумності в нашому шлюбі поменшало.

Все дуже просто, а саме, зрадити вам, улюблені ви мої королеви, тому що ви вирішили, що цей козел, який хропе і не дає вам спати ночами, у ваших руках і нікуди від вас не дінеться, і що тепер йому можна «виносити» мозок з приводу і без приводу. Найбільша помилка!

- Який вихід, коли так сталося, і він таки почав гуляти? - Запитаєте ви.
- Так ніякого! Забийте! Шукайте «таблетку від печалі» на стороні, ваш благовірний убитий і не підлягає реінкарнації. - Відповім я.

Бо я не помилилася у словах і наполягаю на формулюванні «почав гуляти»! Все поїзд пішов, і про колише можете забути. Вітаю королеви, тепер ви можете милуватися тільки Козлом, створеним особисто вами: завзятим гультіпакою і брехуном.

Гулять не буде тільки людина, яка любить, а ви, шановні, самі і вбили у вашому благовірному любов до вас.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Scroll To Top