Рекомендуємо прочитати

Як виправити чоловіка

article3008.jpg

Тільки починаючи зустрічатися, мало хто з жінок може відразу ж помітити недоліки чоловіків, в яких закохані. З плином часу спілкуючись все довше, звикаючи один до одного, як гриби після дощу у чоловіків починають з'являтися недоліки великі і маленькі. Вони не хочуть про це нічого чути, а недоліки все більше і більше починають дратувати. Щоб це невдоволення не стало причиною постійних сварок між Вами, навчіться того, як виправити чоловіка, і Ваше життя засяє новими фарбами.

Як виправити чоловіка
• Щоб виправити чоловіка, почніть з складання списку його недоліків, які так Вас дратують. Оцініть кожен з них за 5-ти бальною шкалою, де 1 означатиме несильно, а 5 - нестерпно. Випишіть в окремий стовпчик ті недоліки, які Ви оцінили в 5 балів. Тепер подумайте, чи дійсно вони настільки неприємні і гидкі, щоб Ви на них витрачали свою увагу і нерви. Намагайтеся оцінювати негативні якості об'єктивно, керуючись не емоціями, а розумом. Як би ви поступали на її місці, може бути так само?

• Якщо найбільш сильне роздратування викликають розкидані по будинку шкарпетки, забудькуватість, що потрібно винести сміття або небажання закривати тюбик із зубною пастою, то настав час подумати, а чи любите Ви ще цього чоловіка, або всі емоції зникли вже так давно, що й не згадати. Настільки дрібні недоліки не повинні викликати лють і тим більше агресію. Коли в сім'ї панує любов, жінка спокійно збере шкарпетки, закриє тюбик із зубною пастою і ласкаво попросить винести сміття, тому що без допомоги свого турботливого і сильного чоловіка вона просто не впорається.

• У тому випадку, коли дратує чоловіча лінь, неувага, небажання забезпечувати сім'ю, приносити радість дітям і Вам, вважаючи за краще замість цього насолоджуватися комп'ютерними іграми або переглядом телевізора, необхідно приймати радикальні заходи. І починати потрібно з відвертої розмови, не соромлячись висловити всі накопичені претензії. Це тим більше необхідно, якщо Ви хочете зберегти сім'ю. Не потрібно накопичувати в душі невдоволення, наберіться сміливості, щоб висловити коханому чоловікові в обличчя, що він може розчарувати Вас своєю байдужістю. Якщо розмови і прохання ні до чого не приведуть, значить, подумайте, чи зможете Ви і далі миритися з таким станом речей, або дійсно набридло тягти сімейний бюджет і домашні справи на своїх тендітних плечах одній, і настав час змінити своє життя.

• Звичайно, не варто накидатися на чоловіка з докорами, якщо він знаходитися в пошуку роботи короткий час або у нього довго не виходить знайти те, що він хоче. Краще допоможіть йому порадою, підтримайте віру в свої сили і знайдіть підбадьорливі слова, щоб не відбувалося, адже Ви як ніхто повинні знати, що коханий старається заради Вас і Вашої родини.

• Не вийде виправити людину, навіть якщо, здається, що Ви праві. Критикуючи чоловіка, жінка не усвідомлюючи демонструє йому свою правоту, то, що вона краща. Але хто може об'єктивно оцінити, що він краще. Кожен має свої недоліки і достоїнства, і в деяких питаннях Ваш чоловік безперечно краще Вас, тому не потрібно постійно вказувати йому, його повну нікчемність.

• Змусити представника сильної половини людства ультиматумами, вимогами, сльозами або істериками змінити свою поведінку або звички не можна. Це тільки викличе у нього глухе роздратування і невдоволення, здатне привести до розриву, якщо буде досягнута точка неповернення. А порівняння з іншими чоловіками, які краще, правильніше і дбайливіше, змушує їх думати про те, чому ж Ви тоді живете не з ними, а вибрали собі такого невдаху. Тому краще прочитайте про те, що не можна говорити чоловікові, якщо хочете зберегти свої стосунки.

• Ніколи не тисніть на чоловіка, навіть якщо Вам здається, що обрані методи для цього бездоганні і правильні. Намагаючись змусити обранця зробити щось проти його волі, Ви тільки збільшите і погіршите сімейну ситуацію. Відчувши тиск, чоловік постарається дати відсіч, спочатку мовчазний, а потім почне уникати Вас і Ваших претензій будь-якими способами. Якщо тиск з Вашої сторони не припинитися, справа може дійти до розлучення.

• Якщо він був занадто різким, або не готовий вислухати Вас, це не означає, що йому все одно, може його щось турбує. Тому не потрібно ображатися і чекати зручного моменту, щоб висловити, який він бездушний і черствий. Краще пошкодуйте його, приголубте і запитайте про те, що турбує. Може саме зараз йому не вистачає участі та підтримки від гаряче коханої дружини.

• Не забувайте про те, що як би Ви не хотіли висловити йому, як він неправий, не поспішайте. Згадайте про особливості чоловічої психології, про те, що чоловіки не схильні розповідати про свої проблеми і ділитися, чому він поводиться саме так, а не інакше. Як виправити коханого чоловіка
Насамперед, подаруйте йому свободу, але не просто на словах, а дайте її відчути. Не обмежуйте зустрічі з друзями, не перевіряйте телефон, не критикуйте захоплення. Кожна людина повинна мати особистий простір. Не поважаючи його, постійно втручаючись туди, Ви ризикуєте викликати у коханого чоловіка замість любові ненависть. Тому визначитеся, де починається особистий простір обранця, і постарайтеся його не порушувати, як би іноді не хотілося. Чоловік ніколи не зрозуміє, якщо Ви будете йому вказувати, куди ходити, з ким спілкуватися або що носити. Все, що не зачіпає основ сімейного благополуччя та безпеки сім'ї, не повинно піддаватися критиці.

Цінуйте чоловіка за його вчинки, риси характеру, гідності. Намагайтеся частіше згадувати про те, за що любите і поважаєте. Вчіться помічати тільки хороше, дивіться на життя позитивно. Хваліть його за вдалі рішення, благородні вчинки, заохочуючи улюбленого, ваш обранець стає з кожним днем все краще і краще. Якщо він старається для Вас, сім'ї, цінуйте його і знову говорить про те, який він чудовий. Але не тільки потрібно вимагати від чоловіка, щоб він ставав краще. Особистий приклад стане відмінним способом домогтися бажаного. Тільки демонструючи радість, що Ви стали дружиною цього чоловіка, Ви зможете розраховувати на відповідні знаки уваги з його боку. В ідеальному шлюбі виправлятися і мінятися повинен кожен, і чоловік, і жінка. Обидва зобов'язані шукати компроміси, поступатися і ставитися з розумінням до будь яких прийнятих ним рішень Зумівши зрозуміти, що це необхідно кожному з них, пара зуміє зберегти свої стосунки.

Виправити людину можна, тільки якщо вона сам захоче змінитися. Тільки усвідомивши, що зміни принесуть йому користь і стануть кроком вперед, чоловік захоче стати краще. По-іншому змінити його не вийде, Ви можете допомогти йому стати краще своєю ласкою, розумінням і добротою. Відмовтеся від повчального тону, перестаньте постійно ходити з незадоволеним виразом на обличчі, вчіться чути партнера і розуміти його. Перестаньте чіплятися по дрібницях, звертати увагу на нехай і неприємні, але все ж дрібниці. Якщо Ви любите людину, навіщо ж намагаєтеся зламати її, позбавити відчуття власної гідності, змушуєте бути тим, ким він не є. Згадуйте, як можна частіше, за що Ви його полюбили, які якості в його характері і вчинках змусили захоплюватися і зробили особливим серед всіх чоловіків. Це допоможе забути про побутові дрібниці і згадати про почуття, яке зв'язало Вас.

Але не варто забувати, що небажання забезпечувати свою сім'ю, грубість, а тим більше рукоприкладство є неприпустимими і тут потрібно не виправляти чоловіка, а пора думати про те, що прийшов час влаштовувати нове життя. Не прогинається заради того, щоб тільки не залишитися одною. Чоловік, який не поважає Вас, не цінує, що Ви для нього робите, не гідний бути з Вами поруч.

Вивчивши численну літературу, поради та тренінги, можна прийти до одного-єдиного і вірного висновку, виправити чоловіка не можна, якщо жінка не змінюється сама. Тільки почавши з себе, можна побачити навколишній світ з іншого боку. Не змінюючись, не можна вимагати від іншої людини, щоб вона на Ваше прохання змінила себе, відмовився від своїх принципів, від того, що робить її такою, якою вона є. Тому замість постійної боротьби з недоліками чоловіка, подумайте, а чи такі Ви ідеальні, щоб взяти на себе право змінювати іншого або може просто помилилися при виборі обранця, і почуття зіграли з Вами злий жарт.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У багатьох жінок побутує думка, що чоловіки дуже сильно втомлюються на роботі і у них просто не залишається сил на...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Scroll To Top