Рекомендуємо прочитати

10 причин, по яких чоловіки кидають жінок

article2994.jpg

1. Жінка стала нецікавою
Не важливо в чому: у розмовах або в сексі. Чоловік завжди шукає якщо не ідеал, то хоч би таку, з якою і поговорити цікаво, і в ліжку приємно. Зрозуміло, ті чоловіки, які шукають жінку на один раз, не сильно цікавляться рівнем її IQ. Але якщо мова йде про тривалі стосунки, то тут ми хочемо бачити біля себе в міру розумних дам.

Жінка не повинна бути розумнішою за чоловіка, так як він буде відчувати комплекс неповноцінності. Але й дурна, яка окрім серіалів і жіночих журналів нічим не цікавиться, йому не потрібна.

Висновок - жінка має бути актрисою, щоб показати себе такою, якою її хоче бачити чоловік. У сексуальному плані також слід бути в міру розкріпаченою. Зайва скутість змусить чоловіка шукати когось на стороні, а зайва активність змусить задуматися, чи не ознайомлена добра половина міста з постільними талантами його дружини?

2. Не зійшлися характерами
Всім начебто ви влаштовуєте чоловіка, але от раз у раз виникають скандали через дрібниці. Компромісу знайти ви не можете, на поступки не йдете. Вихід тут один - розставання. Чоловік за своєю природою любить бути лідером, тому і хоче, щоб його жінка поступалася йому в конфліктних ситуаціях. Далі вибір за нею - якщо дорогий нинішній партнер, доведеться поступитися, а на ні й суду немає.

У будь-якому випадку, якщо ви не володієте ідеальною фігурою і тонким розумом, не потрібно сподіватися на те, що чоловік заради вас готовий на все. Йому знайти альтернативу буде набагато простіше, ніж вам. Така вже у нас демографічна ситуація

3. Жінка нестримана
Навряд чи якийсь чоловік захоче червоніти за свою супутницю, якщо в громадському місці вона раптом почне поводитися неадекватно, кидаючи тінь на нього самого. Та й жити з такою непередбачуваною жінкою, яка в будь-який момент може зробити дурість або ще щось в цьому роді, особливого сенсу немає. Висновок - вчіться контролювати себе.

4. В минулому жінка вела розпусний спосіб життя
Жіноче «донжуанство» і називається безстороннім словом, і ставлення до нього в суспільстві негативне. Тому перш ніж бурхливо міняти партнерів в молодості подумайте, що будете робити після 30 років, коли знайти хорошого чоловіка вже складніше, а про ваше бурхливе минуле, що називається, знає кожен собака в місті.

Чоловік бажає бути якщо не першим, то вже точно не 51-м. І безумовно не хоче, щоб усі його знайомі мали певний досвід з його жінкою. Висновок - думайте про майбутнє з моменту статевого дозрівання. Якщо, зрозуміло, не хочете все життя провести на самоті. Молодість - то не вічна.

5. Жінка використовує чоловіка як віддушину
Розповідає про свої проблеми, турботи, дії цілими днями. Зрозуміло, ділитися хвилюючими питаннями й подіями треба, але знову-таки - міра повинна бути у всьому.

Коли ви телефонуєте молодій людині серед ночі і говорите, що дуже його любите і готові зробити для нього все, що завгодно, то з часом це починає викликати роздратування. А якщо ви знову і знову розповідаєте, що купили собі 15-у пару взуття на розпродажі і заробили дисконтну картку на три відсотки, накупивши собі прокладок, шампунів і косметики, то попросту дістанете чоловіка, і при черговому вашому дзвінку у нього почнеться нервовий тік.

Висновок - слід розуміти, що між подружкою і чоловіком є істотна різниця. Це вона може обговорювати з вами все на світі і насолоджуватися подібними розмовами. Але чоловік неодмінно шукатиме більш спокійну і тиху жінку.

6. Жінка перестала доглядати за собою
Так, зовнішність не грає великої ролі у відносинах, тим не менше, не можна сказати, що чоловік не звертає на неї уваги. І якщо він познайомився з витонченою блондинкою з осиною талією і пружними грудьми, а через два роки спільного життя вона перетворилася на щось безформне, з обвислими принадами і величезними сідницями, чисто з естетичної точки зору чоловік втратить до неї інтерес.

Так, є чоловіки, яким подобаються повні жінки. Але вони ж спочатку таких шукають. Висновок - стежте за собою. Ваша зовнішність - у ваших руках.

7. Жінка явно використовує чоловіка як гаманець
Нам подобається доглядати за жінками. Крім того, ми дійсно із задоволенням відведемо вас в ресторан, купимо квіти і дорогі прикраси, прокотимо на яхті і звозимо на курорт. За це ми хочемо отримати небагато: любов і секс. Хотілося б особливо підкреслити перше, оскільки секс ми можемо купити за куди більш скромні гроші.

Якщо жінка постійно тягне з чоловіка гроші, нагороджуючи його вечірнім сексом, але при цьому він не бачить і не відчуває любові, рано чи пізно це йому набридне і ви залишитеся без нової шубки і чергового кольє.

Висновок - пригасіть свій запал. Або, якщо хочете подовше тягнути гроші з чоловіка, покажіть, що любите його. Хоча б не кажіть прямо, що хочете ось ту кофточку або колечко. Можна ж просто натякнути, що цієї зими в моді діамантове кольє і шубка з песця. А ви не хочете, щоб бізнес - партнери чоловіка думали, що він не піклується про свою дружину.

8. Жінка занадто відверто показує, що хоче вийти заміж
У деяких справа заходить так далеко, що заради заміжжя вони готові завагітніти. Якщо чоловік захоче на вас одружуватися, ви це відчуєте. Але якщо на даному етапі він до цього не готовий, то форсувати події марно, тільки «злякається».

Ніколи не пропонуйте самі секс без презерватива, інакше чоловік відразу запідозрить недобре. Та і його пропозицію приймайте не відразу. Зрозуміло, порядний чоловік не кине жінку зі своєю дитиною. Але «шлюб по зальоту» рідко буває успішним

9. Жінка зрадила
Чоловік може пробачити багато, практично все, окрім зради. Якщо це трапилося, будьте готові до того, що якщо ваш чоловік про це дізнається, відразу розірве стосунки. І ніякі виправдання вам не допоможуть. Якщо вас щось не влаштовує, скажіть йому про це. Вже краще розлучитися з обопільної згоди, ніж після скандалу. Та й з юридичної точки зору отримати при розлученні щось від чоловіка після зради буде складніше.

10. Дружина стала заробляти більше чоловіка
Якщо для чоловіка великі заробітки - цілком природний стан, завдяки якому він самостверджується в житті, то для деяких жінок це випробування. Заробляючи більше чоловіка, у дружини з'являється постійна спокуса докоряти йому, говорити, який він поганий чоловік, і що без неї вони б жили як жебраки.

Зрозуміло, від таких розмов чоловік навряд чи буде в захваті, і рано чи пізно він почне шукати іншу жінку. І якщо його заробітки відповідають середньому рівню, зробити це буде не так вже й складно.

Висновок - якщо ви стали заробляти більше чоловіка, будьте мудрі. Подумайте, як вести себе, перш ніж щось робити або говорити. Не дорікайте чоловіку і не розвивайте в ньому комплекс неповноцінності. Якщо, зрозуміло, вам дорогі відносини.

Підводячи підсумок, хочу сказати, що дані вищевикладені причини - умовиводи і пояснення виключно сильної половини людства. Так, що робіть висновки красуні мої...!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Scroll To Top