Рекомендуємо прочитати

Як позбутися хлопця

article983.jpg

В цій статті наведено кілька практичних порад, як дівчині самій «набриднути» хлопцю, щоб він захотів розстатися. Попереджаю одразу, деякі способи аж ніяк не безпечні. Але якщо використовувати їх всі, результат не змусить себе довго чекати.

1. Діставати хлопця телефонними дзвінками або смс, кожні 15 хвилин доповідати про те, що робите, і просити його поводитися також. Якщо він не подзвонить протягом години - влаштовувати істерики.

2. Багато разів за день освідчуватися йому в любові і увесь час питати:

«А ти мене любиш?». Якщо він відповідає ствердно, реагувати спокійно, говорити: «Чому ж ти тоді так погано до мене ставишся, чому не пильнував і не цінуєш?!» ..

3. Порівнювати його з іншими хлопцями, а саме зі своїми «колишніми». Під час прогулянки, часто розповідати, як саме ось тут проходили з колишньою пасією, і, картинно закочуючи очі, зітхати.

4. Наполягати на весіллі і почати придумувати імена для ваших майбутніх дітей.

Наполягати на весіллі
5. Категорично відмовлятися брати в шлюбі його прізвище. Причому мотивувати не звучанням прізвища, а бажанням підкреслити власну індивідуальність.

6. Обов'язково познайомитися з родичами хлопця, не ставлячи його до відома і намагатися їм сподобатися. Або - як варіант - не сподобатися їм, тоді батьки самі стануть на заваді вашим зустрічам.

7. Весь час його перевіряти, де він ходить і з ким зустрічається, частіше влаштовувати сцени ревнощів. Нишком перевіряти всі його кишені, гаманець, файли на комп'ютері, бардачок у автомобілі. Виявили в них щонайменшу доказ влаштувати допит з пристрастю. Вимагати видалити номери всіх жінок з його телефонної книжки.

8. Переїхати до нього додому з усім арсеналом плюшевих іграшок, косметики і тваринами. Зайняти його комп'ютер, на довго займати ванну кімнату, сидіти на його улюбленому стільці, користуватися його улюбленими речами.
Як позбутися хлопця
9. Качати йому права перед друзями. На бажання припинити це, вигукувати: «Я ж права!».

10. Весь час засуджувати його друзів. Вимагати припинити спілкування з друзями.

11. Постійно сидіти в інтернеті і «асьці», коли він приїжджає, кидати короткий «привіт» і посилатися на необхідність продовжити «спілкування в мережі за« ну дуже важливого питання ».
Як позбутися хлопця
12. Раптово повідомити, що Ви розлучені, у Вас маленька дитина, і Ви зараз з колишнім чоловіком ділите житло.

13. Почати тягати його по магазинах і, вибираючи щось, завжди запитувати, чи подобатися йому це або те. Перетворити шопінг в постійну нервування. Приведіть його в салон фірмового одягу та вимагайте купити плаття за триста доларів. Якщо у нього немає грошей, презирливо кричіть: «Якщо я тобі не по кишені, сходи на психологічний тренінг для невдах».

14. Побільше істерик. Сльози, емоції відлякують хлопців. Бажані перепади настрою, занадто гучні вигуки з приводу і без нього.
Побільше істерик
15. Ваші бажання повинні рости з кожним днем, не зупиняйтеся на досягнутому. Просите неможливого, а якщо він виконає, в якості нагороди нехай поцілує кінчик Вашого мізинця і приступає до виконання наступних жадань.

16. Одягатися помітно, без смаку, більше косметики. Вивчити його смак і робити рівно навпаки.

17. Зухвало поводитися, курити, "кидати бісиків" іншим хлопцям, підміняти слова сленгом і матом.

18. Повідомити йому про вагітність.

Повідомити про вагітність
19. Перебивати його, сваритися, доводячи свою точку зору. Не звертати увагу на його думку. Критикувати його міркування і відверто приколюватися над його розумом.

20. Більше скандалів на публіці, претензій, вимог.

21. У його відсутність наводити порядок в його речах і обов'язково їх переплутати, загубити важливі документи і потім, безневинно кліпаючи очима, говорити, що хотіла як краще. «Випадково» видалити важливі файли на його комп'ютері.

22. Брехати по-великому і в дрібницях. Причому не тільки йому, обманювати подруг в його присутності, родичів, колег - щоб він бачив, як майстерно ви вмієте брехати.

23. Критикувати його в ліжку. Приводити в приклад всі сексуальні зв'язки, які були у вас з іншими хлопцями (можна і вигадати кілька) і принижувати його чоловічу гідність.

ГАРАНТІЯ: Жоден нормальний та адекватний хлопець чи мужчина цього не терпітиме, як би сильно ви йому не подобались.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top