Рекомендуємо прочитати

Петтінг чи імітація статевого акту

article2370.jpg

Петтінг — це той термін, яким прийнято називати імітацію статевого акту. Ви тільки уявіть, в момент петтінга навіть можна не роздягатися або знаходити затишне місце, а такі дії і сам процес викликають дуже сильне бажання і збудження, як у хлопців, так і у дівчат. Часом петтінг здатний доставити більше задоволення, ніж сам секс. Звичайно, довести партнера до оргазму за допомогою петтінга можна стимулюючи ерогенні точки. Тому необхідно знати про всі хитрощі техніки петтінга.

Популярність петтінга


Як правило, основний зміст петтінга не передбачає прямого торкання один об одного статевими органами. Вперше техніка петтінга знайшла популярність у тих країнах, де через високої моралі і стереотипів величезну цінність являла собою жіноча невинність. А в тих державах, де нормально ставилися до сексуальних взаєминам між чоловіком і жінкою, навпаки, популярність петтінга була помітно низькою. До речі, окрім збереження невинності дівчини, петтінг використовувався і з іншими цілями: уникнути венеричних захворювань, небажаної вагітності, для внесення різноманітності в сексуальне життя і просто прелюдій, які сильно збуджують обох партнерів.

Техніка петтінга


Петтінг зовсім не такий простий, як це здається на перший погляд. Як правило, техніку петтінга поділяють на поверхневу і глибоку, яка відноситься до нижнього петтингу, спрямованому на збудження областей, що знаходяться біля геніталій партнера (стегна, сідниці, промежину і самі геніталії).

Поверхневий петтінг. Його техніка полягає в збудження ерогенних точок, які зазвичай є доступними навіть коли партнер одягнений. Такі області під одягом як груди і статеві органи піддаються ласкам без оголення. Одним із найпоширеніших прикладів техніки поверхневого петтінга можна назвати навмисно посилені поцілунки і обійми, мета яких — отримання емоційної розрядки відразу двома партнерами. Інакше кажучи, під час поверхневого петтінга партнери придаются ласкам не знімаючи одягу. Звичайно, досягти оргазму в такому випадку неможливо. Як сказав би просунутий Петтінгер в цьому випадку: одяг зовсім не посилює тактильні відчуття, головне просто підібрати вдалий і правильний наряд. Тут велику роль відіграє тканина з якої зшита одяг коханців, як правило, вона повинна бути приємною на дотик (атлас, шовк, шифон). Окреме слово потрібно сказати про білизну: дуже добре, якщо воно не створює проблем в момент торкань. Більш досвідчені петтінгери роблять для більшого загострення відчуттів та екзотики вологою одяг.

Глибокий петтинг. Його техніка полягає безпосередньо у впливі рук на ерогенні зони під одягом з метою порушення. Окремі складові глибокого петтінга є невід'ємною частиною любовної прелюдії перед статевим актом. Окремим підвидом техніки глибокого петтінга прийнято вважати оральні ласки (мінет, кунілінгус). Іноді глибокий петтінг прирівнюють до традиційної любові. У цьому випадки допустимо контакт статевих органів, але тільки без проникнення.

Крім техніки нижнього петтінга існує і техніка верхнього петтінга (неккінг).

Неккінг. Укладає в себе ласки верхньої частини тіла, а саме: голови, обличчя, вух, шиї і грудей, включаючи соски. Одним словом, це все ніжності вище пояса. Основний акцент тут ставиться на стимуляцію верхніх ерогенних зон, що мають прихильність не нижче пупка. Ці самі чутливі зони стимулюються губами, язиком, пальцями і т.д.

Іноді бувають випадки, що за допомогою верхнього петтінга можна доставити партнеру незабутню насолоду.

Загальна основа техніки петтінга в загальних рисах включає в себе різноманітні ласки з їх грамотним чергуванням.

Петтінг і імітація сексу: чи може петтінг замінити секс?


Петтінг вважається самодостатнім елементом заняття любов'ю. За своїм принципом така імітація статевого акту спрямована на отримання партнером оргазму без глибокого проникнення. На те, наскільки реально досягти оргазму за допомогою петтінга, безпосередньо впливає сила збудження партнерів і їх здатність уміло переходити від традиційного сексу до його іншим формам. Отримання задоволення від ласк може повністю компенсувати повноцінний статевий акт. Але в цьому всьому є один «мінус»: якщо немає розрядки, відбувається накопичення сексуальної незадоволеності, а це, як правило, не йде здоров'ю на користь. Якраз з цієї самої причини петтінг рекомендований як один з варіантів сексуального спілкування, але аж ніяк не єдиний спосіб доставити задоволення. Кінець петтіга завжди може бути різним. На партнерах може бути одяг, а може статися так, що обидва коханця можуть виявитися повністю голими. Дуже часто петтінг дає початок дикого сексу.

Жіночий організм влаштований так, що для того щоб втратити голову від сексу, зовсім не обов'язково проходити весь процес до кінця. У цьому випадку іноді достатньо лише вмілого петтінга. По-друге, від петтінга обидва партнери отримують все, що і від статевого акту. Також це чудовий спосіб навчитися отримувати оргазм. І нарешті, петтінг відкриває величезну кількість можливостей для експериментів, про які партнери навіть і не можуть подумати, займаючись звичайним сексом. Тому петтінг цілком може замінити традиційний секс і дати партнером набагато більше нових відчуттів і задоволення.

У яких випадках краще всього займатися петтінгом, замість сексу?


Бувають випадки, коли секс з тих чи інших причин просто неможливий, а близькості з партнером дуже хочеться, тоді можна відкинувши всі сумніви віддатися пестощів. Петтінг стане доречним, коли дівчина розуміє, що від одного дотику хлопця її шкіра покривається мурашками, але вона чітко розуміє, що цей хлопець їй далеко не пара і у них нічого не вийде надалі. Або коли обидва партнери не хочуть починати серйозні відносини, вважаючи, що вони будуть в тягар. Також петтінг — гарний спосіб зробити так, щоб «сьогодні» ніколи не закінчувалося, особливо якщо дівчина впевнена в тому, що завтра вона не побачить свого друга на ще одну ніч.

Ще один варіант — коли дівчина хоче близькості з хлопцем, але її охоплює страх перед статевим актом. Тому петтінг — відмінне рішення перед першим статевим актом. І останнє, після петтінга дама ніколи не пошкодує на ранок про те, що було, що в разі сексу набагато складніше з моральної точки зору.

Так що можна сміливо сказати, що петтінг — це поширений і ефективний спосіб доставити один одному максимум задоволення. Якщо ви до цього дня не опанували техніку петтінга, неодмінно спробуйте це зробити і ви не тільки внесете різноманітність у своє сексуальне життя, але і тим самим вирішите багато сексуальні проблеми.

І останнє, як свідчать стародавні легенди, жриці в храмах в стародавньому світі могли довести чоловіка до екстазу всього одним своїм дотиком. Так що відокремлюючи ласки від самого сексу у нас є багато можливостей прислухатися до свого партнера і зробити йому приємне!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
На питання, котре не давало спокою мільйонам чоловіків та жінок, нарешті відповіла наука. Британські вчені встановили,...
Видалення небажаного волосся на тілі – завжди «гостра» тема для жінок, особливо коли йдеться про зону бікіні....
Коли справа стосується інтимного життя, то багато хто з нас опиняються в полоні стереотипів і вигаданих фактів....
Scroll To Top