Рекомендуємо прочитати

Твоя перша секс-іграшка: як підійти до покупки?

article2935.jpg

Отже, ти зібралася купувати свою першу в житті секс-іграшку, то, що буде радувати виключно і тільки тебе. Це прекрасний і дуже відповідальний момент. Ми розповімо, як підійти до процесу покупки і зробити вибір, який буде приносити задоволення тобі довгий час!

- Обери хороший секс-шоп.
Це може бути звичайний або інтернет-магазин. Головне - щоб там була продукція високої якості, з усіма необхідними сертифікатами та гарантіями, а продавці-консультанти добре обслуговували і відповідали на всі питання. Адже не виключено, що ти будеш звертатися в цей магазин ще і ще.

- Відкинь сором і зніяковілість.
Подумай, що ти така не перша і не остання. У день десятки людей роблять аналогічні (або навіть гірші) покупки. Так що сміливіше, висловлюй свої побажання спокійно, а не червоніючи й запинаючись.

- Ти повинна знати, що тебе заводить.
Це тільки здається легко - "все, що стимулює клітор". Як би не так, насправді все складніше: адже у кожної з нас є власні переваги. Так що однією фізичної стимуляції мало - звичайно, якщо ти хочеш дійсно хорошу секс-іграшку. А то і масажером для спини можна обійтися! :-)

- Якщо соромишся - візьми з собою подругу.
Разом буде не так страшно. :-) А якщо ти умовиш її на спільний шопінг, удвох ви точно виберете щось цікаве для кожної з вас - і це буде весело і зовсім не соромно!

Ну і наостанок. Якщо все-таки буде занадто дискомфортно, скористайся покупкою он-лайн. Якщо ти точно знаєш, чого хочеш (а для цього треба добре вивчити потреби твого тіла), просто заповни форму в інтернет-магазині і покупку доставлять тобі без зайвих коментарів.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Звучить, звичайно, майже фантастично, але особисто у мене є така подруга. Її досвід і наштовхнув на думку - як бути тим...
Даремно більшість з нас дивиться на іграшки для дорослих з презирством і зверхньо, адже ці штучки недавно були визнані...
Кожен чоловік з часом намагається схилити свою дівчину до анального сексу. Хтось відразу йде ва-банк після першого...
Жінки все більше хочуть контролювати своїх чоловіків. І це їм вдається. Під контролем слабкої половини знаходиться і...
Scroll To Top