Рекомендуємо прочитати

Штучне запліднення: за і проти

article3460.jpg

Зовсім недавно ви одружилися для того, щоб створити сім'ю і мати здорових і щасливих дітей. Але бажанням не судилося збутися через трагічну причину - безпліддя подружжя. Але під час стрімкого розвитку медицини, це давно вже не вирок. Головне, зважитися і зробити вибір - за чи проти штучного запліднення.

Те, що за обстеження, подальше лікування і проведення операції доведеться викласти чималу суму - навіть не обговорюється. Але і це не є головною проблемою. Для більшості людей перешкодою для використання штучного запліднення є морально-етична сторона. Штучне запліднення: за і проти - йдеться про «зайві» ембріони, які знищують. Ясна річ, що коли до стінок матки приживаються більше двох ембріонів, вірогідність виносити і народити здорових діток і залишити здоровою маму - невисока, а ризикувати ніхто не збирається. Тому слово «аборт» безпосередньо пов'язаний із штучним заплідненням.

Проблемою також є те, що до дитини, народженої від штучного запліднення, завжди буде прикута пильною увагою. Спочатку батьків і педіатра, потім сусідів, родичів. Тому потрібно підготувати грунт для психологічної та соціальної адаптації дитини. Це зажадає консультацій психолога як для дитини, так і батьків.

Штучне запліднення: за і проти - церква також виступає категорично проти штучного запліднення, відмовляються навіть хрестити таких діток. Це пов'язано з тим, що ціна знищеного ембріона під час проведення штучного запліднення прирівнюється до людського життя. Тим більше що релігія засуджує і те, що люди, прирівнюючи себе до бога, створюють людське життя неприродним способом. 

Все-таки всі «проти» переважує, то, що багатьом сім'ям, які довгий час мріяли про дитину, але не змогли зачати, вдалося допомогти. Страждання жінки, яка хоче стати мамою, неможливо передати, а та радість, яку приносить народження довгоочікуваного малюка, не йде ні в яке порівняння з етичними проблемами штучного запліднення.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
Поняття «сім'я» насправді дуже багатогранно. І те, що здається безглуздим і нестандартним для одних, для інших -...
Більшість людей вважає можливість народжувати дітей благодаттю. Тому, якщо жінці або чоловіку ставиться діагноз...
Здатність до відтворення роду — це одне з найголовніших людських достоїнств. Недарма безпліддя у всі часи вважалося...
Scroll To Top