Рекомендуємо прочитати

Як правильно займатися анальним сексом?

article3082.jpg

Кожен чоловік з часом намагається схилити свою дівчину до анального сексу. Хтось відразу йде ва-банк після першого сексу, а хтось вичікує місяці або навіть роки, але потім надмірно наполегливо починає натякати на цю поки що не найпоширенішу забаву в ліжку. Від чого ж чоловіків так тягне «туди», в жіночі тили? Складно сказати. Більш тугий обхват їх достоїнства і абсолютне домінування над жінкою в хвилини анального сексу п'янять самців куди сильніше наркотику, тому більше половини чоловіків буквально марять анальним сексом. Як же бути жінкам?

Це боляче?
При неправильних діях тебе і партнера - частіше за все так. Але якщо ти збуджена, підготовлена, а партнер досвідчений і ніжний - тебе чекає феєрична насолода! Якщо ти твердо вирішила долучитися до анальних забав, пам'ятай - підготовка до них це турботи не лише чоловічі, а й твої.

Насамперед задумайся над гігієною і підстрахуйся від різних неприємних несподіванок. Анус слід добре вимити і зробити очищувальну клізму, проте зловживати регулярним вливанням в себе води явно не варто. Досить сходити в туалет по великому і ретельно вимити все «там».

Розвідати обстановку заздалегідь і дізнайся, чи є у чоловіка змазка і чим він планує полегшувати твою долю. Крем та інші жирні змащувальні речовини не підійдуть однозначно, оскільки швидко вбираються, та ще й руйнують презерватив.

Натякніть чоловікові про покупку змазки або ж, якщо комплексів у тебе немає, купи якісний лубрикант сама. Найкраще підійде мастило на силіконовій основі, оскільки навіть однієї її крапельки вистачить надовго.

Відчуття від анального сексу багато в чому залежать від розмірів члена партнера та вміння чоловіка. Чим більший і ширший член - тим довше і ретельніше повинна проводитися підготовка до сексу.

Проникати всередину вашої тісної дірочки чоловікові слід спершу пальцем або невеликою анальної пробкою з сексу-шопу. М'язи сфінктера повинні звикнути до нової ролі і поступово розтягнутися. Не сильно швидкі, але впевнені рухи пальцем або пробкою туди-сюди допоможуть їм швидше розслабитися і підготуватися до візиту стороннього тіла у вигляді чоловічого члена.

Головне - чоловік ні в якому разі не повинен вторгатися до тебе відразу! Якщо він, надивившись порнухи, недбало змастив тобі анус і вже ось-ось готовий «загнати Ваньку» на всю довжину - негайно відсторонися і спокійно поясни, в чому він не правий.

Візит великого члена без підготовки крізь зжатий сфінктер чреватий болісними відчуттями і навіть розривами сфінктера. Нехай таке нетактовне переривання занять любов'ю зіб'є потрібний настрій, але це краще, ніж відбите бажання до анального сексу назавжди або ж травми різного ступеня тяжкості.

Якщо партнер недосвідчений і про даному виді сексу знає лише по фільмах для дорослих - відкривай Інтернет і починай лікнеп. Все це можна подолати.

Будьте пильними!
Ніколи не практикуй почергове проникнення члена то в анус, то в піхву. Навіть одного такого експерименту буде достатньо, щоб впустити до себе в жіночі органи цілу колонію ворожих мікроорганізмів з ануса.

Але ж таке показують у фільмах, запитаєш ти? Показують. Але краще тобі не знати, чим і як часто промивають всі можливі місця героям професійного порно. А про непрофесійне і його наслідки можна прочитати в Мережі, тільки не перед їдою. Загалом, забудь!

Коли секс у розпалі, не забувай контролювати партнера і звуками або ж словами давати йому зрозуміти, якщо тобі раптом стало боляче або незручно. Чоловік часто забуває про обережність, а розпалений самець, вбивали в тебе свій відбійний молоток, може все порвати там до біса, якщо його вчасно не обсмикнути.

Займатися анальним сексом без презерватива теж украй небажано. Чоловіче сім'я не найприємнішим чином позначиться на роботі кишечника, але найголовніша небезпека підстерігає чоловіка - навіть після все очисної клізми підхопити якусь заразу простіше простого.

Екстремали, втім, можуть запастися мірамістіном чи іншим антисептиком - але це вже на свій страх і ризик! Ми не радимо.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Жінки все більше хочуть контролювати своїх чоловіків. І це їм вдається. Під контролем слабкої половини знаходиться і...
Звучить, звичайно, майже фантастично, але особисто у мене є така подруга. Її досвід і наштовхнув на думку - як бути тим...
Даремно більшість з нас дивиться на іграшки для дорослих з презирством і зверхньо, адже ці штучки недавно були визнані...
Отже, ти зібралася купувати свою першу в житті секс-іграшку, то, що буде радувати виключно і тільки тебе. Це прекрасний і...
Scroll To Top