Рекомендуємо прочитати

Секс на корпоративі: погоджуватися чи відмовити?

article1626.jpg

Для багатьох святкування Нового року починається за тиждень, а то й за два до 31 грудня. У ресторани неможливо потрапити через те що в них проводяться корпоративи, і в повітрі витає відчуття, що ось-ось станеться щось чудове і чарівне. Романтичні натури впевнені, що напередодні Нового року ідеальний час, щоб зустріти свою другу половинку, а корпоративні вечірки вельми підходяще для цього місце. І коли в розпал веселощів виникає пропозиція усамітнитися де-небудь, внутрішній страх поступається місцем вируючому в крові алкоголю та затуманений розум запевняє «а чому б і ні».

Якщо ви належите до тих, хто не проти сексу під час корпоративу

Ви позбавлені комплексів, і не вважаєте за потрібне забивати собі голову показною порядністю. Ви вважаєте, що якщо хочеться, потрібно робити, і плювати на те, що подумають або скажуть інші. Що ж, у вас вельми прогресивний погляд на життя.

Ви, швидше за все, не потребуєте вказівок яке саме вбрання вибрати на даний захід. Ви знаєте, що вам йде і що і який наряд підкреслить достоїнства вашої фігури. Основний час підготовки до свята у вас піде на SPA-салон, підбір макіяжу, духів і карколомної нижньої білизни. Ви знаєте, що будете найяскравішою на святі, але чому б не зробити собі приємність покупкою обновок, які гарантують вам задоволення ловити на собі не тільки захоплені, але і заздрісні погляди.

Для того щоб спокусити самого завидного чоловіка з усіх присутніх, потрібно і самій бути найбажанішою. При цьому не варто показувати вибраному об'єкту зайву зацікавленість, так само не слід на ньому виснути, не забувайте про свою репутацію. З одного боку ви можете його злякати, а з іншого здатися занадто доступної, і тим самим не цікавою. Адже чоловік по натурі мисливець, не забувайте про це, і дайте йому можливість вас завоювати.

Не витрачайте час на флірт з чоловіками, які прийшли на вечірку зі своїми другими половинками, і остерігаючись відбивати чоловіків у своїх начальниць і подруг. У першому випадку, ви отримаєте більше головного болю, ніж задоволення і увагу, а в другому - не потрібні вам неприємності й образи.

Труднощі можуть виникнути при пошуку затишного місця. Просто може вийти так, що кращі місця вже зайняті. Але якщо вам пощастить, не знехтуйте власним спокоєм, закрийте або на крайній випадок забарикадуйте двері, щоб не довелося відвойовувати «місце під сонцем» у інших бажаючих, і щоб вас просто не відволікали інші бажаючі.

Кожен, подібний вам стратег знає, що сліди своєї присутності краще підчищати. Отже, справа зроблена, задоволення отримано, ви один одним наситилися і привели себе в порядок, озирніться навколо. Ну навіщо залишати після себе докази, які розкажуть про вашу присутності «на місці злочину» не потрібним людям, ваші розваги стосуються тільки вас. Оптимально вірним буде, якщо незадовго до закінчення святкування ви зі своїм візаві просто тихо покинете свято.

Якщо вже так вийшло, що запобіжні заходи не допомогли, та інформація про ваші витівках просочилася в народ, не перевантажуйте себе не потрібними поясненнями. Мило посміхніться в обличчя заздрісникам, і дайте їм привід позаздрити вам ще більше.

Секс на корпоративі

І ще! Ні в якому разі, і ні за яких умов не забувайте про контрацепцію! Нехай секс на корпоративі залишить про себе лише приємні спогади, а можливо і приємне продовження.

Якщо ви не вітаєте секс на корпоративі

Багато жінок, не вважають для себе прийнятними подібного роду сексуальні розваги. Що ж, їх право. Але в будь-якому випадку слід бути готовою до того, що неоднозначні натяки не обійдуть вас стороною. Щоб все-таки позбавити себе від незручної ситуації і не образити нікого, потрібно просто дотримуватися деяких правил.

Ні в якому разі не дражніть і жодним чином не провокуйте розпалених алкоголем і неформальної обстановкою чоловіків. Інакше, це може мати для вас вельми неприємні наслідки.

Секс на корпоративі

Продумайте свій наряд. Не варто одягати щось зухвале і відверте, обмежтеся в міру жіночним і елегантним туалетом.

Не зловживайте спиртними напоями. Кожена доросла і зріла людина знає свою норму, так що постарайтеся не виходити за межу допустимого. Адже якщо надалі вам доведеться пояснювати незручну ситуацію, в якій ви можете бути замішані, надмірним вживанням алкоголю це не зробить вам честі.

Рано чи пізно корпоратив перейде в більш розкріпачену фазу, саме зараз варто побоюватися затишних куточків. Тримайтеся в загальній масі, і постарайтеся уникати «розмов наодинці», мало що прийде в голову спокійному і милому колезі під впливом безконтрольних узливань. З тієї ж причини до будинку краще дістатися на таксі, або ж попросити заїхати за вами чоловіка, брата, загалом, тверезої людини, в якому впевнені як в собі.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

При віртуальному спілкуванні набагато простіше сподобатися хлопцю, ніж при реальному спілкуванні. Не бачачи...
Харизму можна розвинути. Силу волі можна розвинути. Креативність можна розвинути. Пам'ять можна розвинути. Людина -...
Не тільки можна, а й треба! По-перше, щоб як і раніше відчувати себе чарівною і бажаною. По-друге, щоб зберігати...
Scroll To Top