Рекомендуємо прочитати

Статевий етикет

article2160.jpg

Перший секс воістину може стати феєричним подією, але може виявитися і повним провалом.

Головне, не варто робити те, про що можна згодом пошкодувати. Чи варто задавати новому партнеру питання про його досвід в сексі? Обман все одно входить в тактику зваблювання. Запам'ятаємо, найголовніша захист в перший раз з першим партнером - це презерватив, решта тільки слова, які нічого не значать.

Як сказати чоловікові про презерватив?
Головне, підібрати зручний момент, наприклад, коли він вже роздягнеться. Просто скажіть, що нам потрібен презерватив. Якщо партнер промовчить або відмовить, можна списати на його нетактовність, але, йти на ризик чи ні - вирішувати вам.

Чи розповідати чоловікові про свій досвід в сексі?
Зрозуміло, трохи ввести в курс його необхідно. Але не варто викладати як на духу про всі свої любовні пригоди. Розкажіть йому те, щоб вам хотілося дізнатися про нього.

Чи потрібна симуляція оргазму?
Жінки не рідко лукавлять, зображуючи оргазм. Але чи так це необхідно, адже запорука прекрасного сексу - це чесність у всьому. Якщо вас щось не влаштовує в ліжку, краще сказати відразу і правду, впевнений у собі чоловік оцінить і зрозуміє. І, навпаки, якщо ви отримуєте задоволення, не приховуйте, партнера це тільки підштовхне.

Симуляція оргазму

Утримання від сексу в період менструації.
Кожна пара вирішує в своєму союзі, що для них прийнятно, а що - ні. Якщо у вас настали неприємні дні, а молодий чоловік загорівся бажанням, чесно попередьте його, щоб він не злякався, якщо побачить на своєму члені кров.

Що робити, якщо чоловік пропонує сексуальні експерименти?
По-перше, варто оцінити ступінь відвертості і поставитися з повагою до його пропозиції. По-друге, якщо ваша відповідь буде позитивною, заздалегідь обговоріть, що і як буде відбуватися, радимо пам'ятати про можливість все припинити за першою вимогою.

Сексуальні експерименти

Коханець-консерватор, як діяти самій?
Сказати все прямо і чесно, при цьому проявивши ніжність і такт. Якщо йому не сподобається ваша пропозиція, не варто наполягати, до цього питання ви завжди можете повернутися пізніше.

Як м'якше попросити піти хлопця після сексу?
В залежності від того, на яке спілкування в подальшому ви розраховуєте. Якщо, ніколи не захочете побачити його у вашому житті, все банально, джинси в руки і твердо провести до дверей. А можна навпаки, проявіть якомога більше тактовності, поясніть, що вам просто необхідно побути одній, ніжно поцілуйте і пообіцяйте подзвонити.

Попросити піти хлопця після сексу

Багато коханців, чи повинні вони знати один про одного?
У наш час вашим моральним обов'язком є поставити коханців в курс справи, та тільки, чи залишаться вони потім з вами?

Прислухайтеся до наших правил сексуального етикету, і ваше сексуальне життя буде ідеальним.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Вчені з Техаського Університету в Остіні вважають, що вік, коли підлітки отримують свій перший сексуальний досвід,...
Статеве виховання займає важливе місце в педагогічному арсеналі батьків. Свою статеву приналежність малюк починає...
Жінки згодні буквально на все, щоб виглядати в очах чоловіка привабливо і сексуально. Але іноді те, що дівчина може...
Вас влаштовує ваше інтимне життя, але тягне на нові, яскраві сексуальні експерименти? Може, вам здається, що ваш партнер...
Scroll To Top