Рекомендуємо прочитати

Статеве виховання малюка

article1688.jpg

Статеве виховання займає важливе місце в педагогічному арсеналі батьків. Свою статеву приналежність малюк починає розуміти вже з перших днів свого життя. Саме рідним належить головна роль у вихованні хлопчика як чоловіка, а дівчинки як майбутньої жінки.
Важливо знати, що відразу після народження необхідно звернути увагу на те, як сформовані зовнішні статеві органи малятка. Які не будь порушення анатомії зовнішніх статевих органів легше піддаються корекції в ранньому дитинстві. Слідкуйте уважно, як розвиваються статеві органи дитини. Будь-які відхилення: надмірний або недостатній розвиток, запалення, асиметрія розташування, порушення сечовипускання, особливо у хлопчиків, вимагають негайного медичного втручання.

Дитину дуже цікавить її тіло. Вона починає досліджувати його відразу, як навчиться координувати рухи своїх рук. Зрозумійте, що таке само обстеження - нормальний етап статевого виховання дитини перших трьох років життя. Не лякайте і не лайте маля, щоб не викликати у нього страх і відчуття провини. Ваша неправильна поведінка може призвести до того, що в дитини виникнуть комплекси і бажання щось робити таємно.

У віці від 3-х до 6-ти років, малюк починає цікавитися своїми статевими відмінностями від одноліток, своїх братів і сестер, а також від батьків. Цей інтерес є проявом дитячої цікавості і не має сексуального характеру. Тому будь-які експерименти в цьому віці не повинні бути покарані, а тільки м'якого направлені вами в «рамки пристойності».

Завдяки вашій увазі дитина швидше зрозуміє власну статеву приналежність. Пояснюйте дитині, чим жінка відрізняється від чоловіка, хлопчик від дівчинки. Корисною для трирічного хлопчика може стати гра «Хлопчик чи дівчинка»: запропонуйте йому дві голих фігурки, одну з яких слід одягнути в жіночий одяг, а іншу - в чоловічий. Для цієї гри у вас повинно бути набори «жіночий», «чоловічий», нейтрального одягу, іграшки для хлопчиків, дівчаток і нейтральні.
Необхідно навчити дитину ставитися до власного тіла без страху і забобонів, роз'яснювати всі питання спокійно, використовуючи необхідні приклади з книг і життя.

Статеве дозрівання дитини не можливе без нормального сексуального життя його батьків. Будьте природними, малюк повинен знати, що мама і тато люблять один одного. Сімейне життя батьків - це приклад для дитини у взаєминах між чоловіком і жінкою.

Не варто при дитині ходить голим. Зовсім неприпустимо, щоб малюк став свідком інтимних сцен по телевізору і самих батьків!

З раннього дитинства хлопчик бере приклад з батька, репетируючи свою статеву роль у майбутньому. Для дівчинки прикладом є мати. Ви повинні стати для дитини гарним прикладом для наслідування.

В інформуванні малюка головне не переборщити. Говоріть з ним про сексуальність з позиції довіри і поваги, доступною мовою для його віку, але не спрощуйте все занадто (до лелек і капусти).

Якщо ви бачите, що ваша дитина мастурбує, не погрожуйте і не карайте його. Краще не загострювати на цьому увагу. Спробуйте зрозуміти, чому він це робить. Мастурбація може бути способом зняття напруги, а, іноді, на превеликий жаль, єдиним способом заспокоїтися і отримати задоволення. У такому випадку приділіть дитині більше уваги, оточіть його теплотою і любов'ю. Іноді таку звичку закріплює вузька білизна, яка натирає, або недостатня чистота статевих органів, яке викликає свербіж. Уважно стежте за чистотою білизни дитини і його гігієною.

Бажаємо успіху на терені правильного статевого виховання вашого малюка!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Перший секс воістину може стати феєричним подією, але може виявитися і повним провалом. Головне, не варто робити те, про...
Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Вчені з Техаського Університету в Остіні вважають, що вік, коли підлітки отримують свій перший сексуальний досвід,...
Жінки згодні буквально на все, щоб виглядати в очах чоловіка привабливо і сексуально. Але іноді те, що дівчина може...
Scroll To Top