Рекомендуємо прочитати

Вік першого сексуального досвіду впливає на подальше життя партнерів

article1402.jpg

Вчені з Техаського Університету в Остіні вважають, що вік, коли підлітки отримують свій перший сексуальний досвід, насправді впливає набагато більше на подальше сексуальне життя партнерів, ніж вважалося раніше.

Дослідники вивчили сексуальний досвід більше 1500 підлітків і проаналізували їх життя, починаючи з 16 і до 29 років. Всіх випробовуваних розділили на 3 групи. До першої увійшли ті, хто почав своє сексуальне життя досить рано, молодше 15 років, у другій були ті, хто отримав свій перший сексуальний досвід у віці 15-19 років, у третій групі опинилися ті, чиє сексуальне життя почалася після 19 років.

Серед учасників експерименту, які опинилися в третій групі, тобто тих, хто отримав свій перший сексуальний досвід пізніше 19 років, виявилося більш щасливих у шлюбі чи відносинах з партнером людей. Вони частіше зізнавалися один одному в коханні, відчували підтримку партнера, вирішували разом конфлікти і отримували задоволення, займаючись разом повсякденними справами, повідомляє dailymail.com.

«Молоді люди, які вступають у інтимні відносини в більш зрілому віці, після того, як вони досягають зрілості свідомості і емоцій, можуть навчитися будувати більш гармонійні стосунки, ніж ті, хто вступив у сексуальне життя підлітком. Можливо, в старшому віці вони стають перебірливими і шукають більш романтичних і чуттєвих стосунків », - прокоментував результати дослідження один з учених.

Незважаючи на те, що фахівців більше цікавили перші дві групи підлітків, які в ранньому віці отримують сексуальний досвід, багато фактів залишилися незрозумілими. Вчені сподіваються продовжити дослідження і з'ясувати, чому люди, рано вступили в інтимну близькість, в подальшому житті мають проблеми у стосунках з партнером. Які фактори можуть впливати на це.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Перша близькість з чоловіком може стати і приголомшливою подією, і моторошним провалом. Як поводитися, щоб у тебе і...
Як правило, перший раз відбувається в досить несприятливих умовах, наспіх, можливо в стані алкогольного сп'яніння, або...
За даними Міністерства охорони здоров'я, до 30 відсотків подружніх пар в Україні не можуть зачати дитину. Приблизно у...
Scroll To Top