Рекомендуємо прочитати

Які жіночі штучки закрутять голову чоловікові

article2149.jpg

Жінки згодні буквально на все, щоб виглядати в очах чоловіка привабливо і сексуально. Але іноді те, що дівчина може вважати своїм недоліком, навпаки дуже подобається чоловікам.

1.Веснянки. Нещодавно вчені з Великобританії заявили, що жіночі веснянки здатні сильно возбудити чоловіка. Чи варто в такому випадку з цим боротися? Дівчата, які вважають веснянки недоліком, дуже помиляються.

2.Чутливі губи. Хоча більшості чоловіків і не подобається, коли жінка фарбує губки, задумайся, чи варто відмовлятися від помади, якщо з її допомогою губи стають більш чуттєвими, повними, виразними і ваблячими?

3.Оголені плечі. Дівчина з голими плечима заворожує і манить: вона сексуальна, спокуслива і беззахисна. Її хочеться міцно обійняти і зайнятися коханням.

4.Енергічність. Жінка-вогонь, у неї іскряться очі, в руках усе горить, від неї виходить такий енергетичний потік, що не відчути це не можливо.

5.Ініціатива. Це відноситься не тільки до сексуального життя. Представникам сильної половини подобається, коли дівчина бере ініціативу в свої руки в повсякденному житті: на роботі, у відпустці, на кухні.

6.Упевненість в собі. Це, перш за все, сексуально. Чоловікам подобаються впевнені, а не самовпевнені жінки. Тому не варто доводити молодій людині, що ти у всьому завжди права, досить бути впевненою з власної неперевершеності.

7.Білі ділянки шкіри на засмаглому тілі. У такій комбінації вони виглядають ще більш голими.

8. Тонка талія. Крім сексуальності, тонка талія - очевидна ознака здоров'я жінки і здатності до дітородіння. Це дуже приваблює протилежну стать.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У цій статті ми зібрали десятку універсальних предметів, які вважаються неодмінними атрибутами сексуальних...
Танець живота - став популярним і ультрамодним останнім часом - не тільки цікаве, але і корисне заняття. Помічено, що...
Артишок - дуже смачна і корисна рослина. Його листя Его листя приховують справжній скарб у вигляді вітамінів, мінералів і...
Проростки пшениці надзвичайно корисні для організму людини. Вони покращують роботу травного тракту, прискорюють...
Scroll To Top