Рекомендуємо прочитати

Точка G: міф чи реальність?

article1670.jpg

Відповідь, схоже, знайдена. Порівнявши дані за 60 років, вчені вирішили відмовити цій ерогенною зоні в праві на існування.

Скільки списів було поламано навколо напівміфічної точки G, вперше про яку заговорив німецький гінеколог Ернст Графенберг ще в 1950 році.

Тоді він припустив, що у жінок на передній стінці піхви існує якесь скупчення нервових закінчень, і їх стимуляція гарантовано призведе яку небу даму до оргазму - треба лише правильно прикласти зусилля.

Гіпотеза начебто підтверджується і віковим досвідом (у збірнику індійських любовних трактатів Кама Шастра згадується щось схоже), і масою дослідів щодо недавніх (просто набери в будь-якому пошуковику "Точка G» - переконаєшся). Однак існує не менше число свідоцтв того, що ніякої точки G не існує зовсім.

Підвести риску в цьому питанні має серйозний намір доктор Амічай Кілчевскі, уролог з госпіталю Єль-Нью Хевен. І, на жаль, останнє слово він має намір залишити за скептиками.

Команда доктора проаналізувала близько 100 наукових досліджень (включаючи клінічні тести), опублікованих за останні 60 років. Висновок учених: жодне вишукування не змогло переконливо підтвердити існування точки G, і навіть самі серйозні докази зустрічаються лише епізодично і не підтверджуються іншими працями.

Приклад тому - перевірка стінок піхви ультразвуком, проведена в 2008 році. Тоді автори випробування повідомили, що виявили ущільнення тканин в районі передбачуваної точки G у тих жінок, які заявляли про часте переживанні оргазмів. Кілчевскі не зміг знайти підтверджень цьому, так само як і результатами біопсії, в яких йшлося про наявність великого числа нервових закінчень в тканинах передньої стінки піхви.

У 2010 році доктор Оділлія Буассон також засумнівалася в реальності точки G і запропонувала витончений вихід зі сформованої ситуації. На її думку, передбачуваний ефект додаткового збудження у жінок пов'язаний з тим, що їх клітор під час сексу трохи зміщується, причому як раз до передньої стінки піхви і таким чином отримує частину стимуляції через тиск.

Цей ефект, ймовірно, і став основою для міфів навколо точки G, які, як припускає доктор Буассон, розплодилися в 1980-і роки, коли Захід переживав чергову стадію сексуального розкріпачення.

Так чи інакше, є ця точка G в природі чи ні, тобі ми пропонуємо не засмучуватися. У твоєму розпорядженні залишається (крім згаданого вже клітора) ще й, наприклад, шия, а також маса інших чудових ерогенних зон.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо у тебе коли-небудь виникало незвичайне питання про секс, яке ти боялася задати навіть найкращому другові, пам'ятай,...
Є деякі речі, про які багато чули, але не кожній довелось їх випробувати. Однією з таких речей є жіноча еякуляція, або...
Починайте з прелюдії — це як музикант налаштовує свій інструмент — чоловік повинен підготувати свою даму до...
Зараз у відкритому доступі повно інформації про секс. Однак цієї інформації настільки багато, що людина найчастіше...
Scroll To Top