Рекомендуємо прочитати

Сквиртінг або жіноча еякуляція

article1879.jpg

Є деякі речі, про які багато чули, але не кожній довелось їх випробувати. Однією з таких речей є жіноча еякуляція, або сквиртінг (назва походить від англійського слова Squirt, яке перекладається як струмінь). Іншими словами сквиртінг — це мимовільний викид рідини з піхви, або під час, або перед оргазмом.

Суть даного процесу полягає в наступному, в процесі оргазму з сечовипускального каналу відбувається виділення струменя рідини, що супроводжується більш гострими враженнями в процесі отримання задоволення жінкою.

Слід враховувати, що рідина, що виділяється під час сквиртінгу, не є сечею, тому дуже часто цей процес вважають мимовільним сечовипусканням. Дана рідина має досить вузький консистенцією, практично позбавлена запаху і є біло-прозорою. Запах присутнім може бути, але вважається, що він змінюється і залежить від циклу. Існує думка, що сквірт виділяється якоїсь із залоз, що є якимось жіночим аналогом простати чоловіків, проте науково-медичного пояснення дана думка поки не має.

Однак можна з великою часткою впевненості сказати, що жіноче «сім'явипорскування» безпосередньо пов'язане з точкою G, яка розташовується на передній стінці піхви. Щоб виявити точку G потрібно провести пальцями в області передньої стінки піхви і намацати там трохи грубувату область.

Для того щоб жінка досягла оргазму, що супроводжується сквиртінг, треба виробляти ритмічні натискання на точку G. Для жінки це буде супроводжуватися спочатку невеликими больовими відчуттями, з переходом в позиви до сечовипускання, на зміну яким прийде яскравий, сильний оргазм зі сквіртом.

Сквиртінг або жіноча еякуляція

Трохи історії.
Ранні згадки про даної особливості жіночого оргазму згадується ще в древніх індійських трактатах еротичної спрямованості, найпопулярнішим з яких є Камасутра. Крім цього, в древніх індійських храмах не рідко можна зустріти зображення, на яких показаний процес сквиртінг.

Також згадки про сквиртінг зустрічається в еротичній літературі стародавнього Китаю.

Про сквиртінг малося свою думку і у грецьких і римських учених, які вважали дане явище нормою. Навіть Гіппократ не обійшов цей процес своєю увагою, стверджуючи, що виділяється при цьому рідина має здатність до запліднення.

Але є й інші наукові думки, так в XIX столітті психіатром Краффт-Ебінг було висловлено думку, що процес жіночого «сім'явипорскування» вказує на неврастенію жінки і на її схильність до гомосексуалізму. З даною думкою був солідарний також З.Фрейд, який вважав, що сквиртінг пов'язаний з істерією.

Початок XX століття ознаменувався, поділом думок з даного питання, одні вчені вважали, що дане явище нормально, і навіть в 1948 році, було проведено дослідження, в результаті якого начебто навіть були виявлені залози Скіна. Інші ж залишилися при тому, що даного явища просто немає.

Однозначного пояснення і обгрунтування даному явищу не існує донині, вчені так і не прийшли до єдиної думки ні з приводу причини виникнення сквиртінг, ні з приводу складу виділяється під час даного процесу рідини.

Як же досягти такого яскравого оргазму?
Оргазм зі сквіртом може випробувати абсолютно будь-яка жінка, в основному це залежить від її здатності максимально розслабитися і віддатися в руки свого партнера, якому також не зашкодить деяка підготовка, або потрібний настрій.

Є два способи досягти подібного оргазму:
Перший називають способом «принаджування». У даному способі партнер повинен ввести два пальці в піхву своєї партнерки, при цьому трохи їх зігнувши. А потім почати виробляти ними рухи, що нагадують собою ті, якими приманюють когось. Це слід робити повільно, плавно і в той же час ритмічно, натискаючи пальцями на передню стінку (та, що ближче до живота) піхви партнерки, чиї відчуття підкажуть необхідну швидкість і інтенсивність рухів. Головне, щоб партнерка була максимально розслаблена і напружувала м'язи піхви, щоб досягти максимального ефекту.

Другий спосіб дуже схожий на перший, але тут «принаджуючі» руху потрібно змінити на кругові, якими відбувається стимулювання точки G.

Можливо, що вам підійдуть обидва способи, а можливо, що максимального ефекту допоможе досягти лише один з двох. Як би там не було випробувати їх однозначно варто!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Зараз у відкритому доступі повно інформації про секс. Однак цієї інформації настільки багато, що людина найчастіше...
Якщо у тебе коли-небудь виникало незвичайне питання про секс, яке ти боялася задати навіть найкращому другові, пам'ятай,...
Починайте з прелюдії — це як музикант налаштовує свій інструмент — чоловік повинен підготувати свою даму до...
Відповідь, схоже, знайдена. Порівнявши дані за 60 років, вчені вирішили відмовити цій ерогенною зоні в праві на...
Scroll To Top