Рекомендуємо прочитати

Жіночий оргазм – як його досягти?

article2744.jpg

Починайте з прелюдії — це як музикант налаштовує свій інструмент — чоловік повинен підготувати свою даму до отримання оргазму, пестячи своїм язиком її клітор. Чим більше збудиться жінка, тим більше вірогідність того, що вона досягне оргазму, причому яскравого і сильного.

За допомогою стимуляції клітора, оргазму досягає, як правило, кожна жінка незалежно від віку. Клітор практично ідентичний голівці чоловічого статевого члена, тільки на відміну від нього має більшу чутливість.

Вагінального ж оргазму рідко досягає жінка, оскільки чутливість вагінальних стінок набагато нижче такої тканини клітора, але, тим не менш, вхід у піхву і прилегла до нього область досить чутливі.

Жіночий оргазм – як його досягти

Негативні емоції — перешкода для отримання оргазму
Емоційні проблеми: сварки з партнером, образа, нерозуміння, погано відбиваються на статевій сфері. Досягнення оргазму в цих умовах стане проблематичним і навіть неможливим. Для інтиму необхідно створювати спокійну обстановку — забути про неприємності, справах і проблемах хоч на якийсь час. Допоможуть зняти емоційну напруженість розслаблююча музика, ванна з піною і ефірними маслами, ароматичні свічки і хороший масаж.

Готуємося до оргазму
Для того щоб відчути цей момент хтивості, жінка повинна зосередитися на собі, їй потрібна при цьому безперервна стимуляція, інакше, навіть перебуваючи на межі отримання оргазму, вона може його так і не досягти. Віра в те, що тривалі фрикції чоловіки приведуть рано чи пізно жінку до оргазму — це міф.

Жіночий оргазм – як його досягти

Насправді тривалий секс, в плані отримання жінкою оргазму, не ефективний. Тут важлива саме правильна техніка стимуляції, при якій першого оргазму можна досягти вже в перші кілька хвилин сексу. Необхідно пробувати різні позиції, зокрема, «жінка зверху», коли вона сама в змозі управляти ситуацією.

Напередодні цих болісно-солодких спазмів в низу живота, що розпливаються теплими хвилями по всьому тілу, багато жінок починають переривчасто дихати. Це неправильно — для повноцінного оргазму необхідно повністю розслаблятися, а дихати для цього потрібно рівно і глибоко. Чоловікові слід під час сексу періодично виймати член, стимулюючи тим чутливу зону входу в піхву, а також знайти точку G, тиск на яку сприяє досягненню оргазму.

Жіночий оргазм – як його досягти

Те, що чоловік повинен підсилити і зробити частішим свої фрикції напередодні жіночого оргазму є помилкою. Саме тут потрібні спокійні дії — жінці необхідно дати можливість сконцентруватися на своїх почуттях.

Деякі жінки намагаються зберегти над собою контроль, отримуючи оргазм — ось цього робити ніколи не потрібно — будь-яка напруга заважає і відволікає. Не бійтеся відмовитися від цього світу на мить, занурившись як у вир з головою в ці безтурботно-чарівні хвилі оргазму, що струшують ваше тіло, віддавайтеся своїм відчуттям, щоб кожна клітинка вашого тіла була вдячна вам за цю насолоду.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Зараз у відкритому доступі повно інформації про секс. Однак цієї інформації настільки багато, що людина найчастіше...
Є деякі речі, про які багато чули, але не кожній довелось їх випробувати. Однією з таких речей є жіноча еякуляція, або...
Відповідь, схоже, знайдена. Порівнявши дані за 60 років, вчені вирішили відмовити цій ерогенною зоні в праві на...
Вибирайте сексуальні пози для ніжної і чуттєвої ночі кохання. Особливо вони підходять для партнерів, які закохані одне...
Scroll To Top