Рекомендуємо прочитати

Помилки, які допускає наречена перед весіллям

article2628.jpg

Кожна дівчина в день свого весілля хоче виглядати красиво, ефектно, незвичайно. Для цього вона переглядає масу модних журналів, переміряє з десяток суконь, туфель, щоб підібрати неповторний наряд. І це правильно, але є щось таке, чого не повинна робити жодна наречена.

У місяць що залишився, а то й менше до урочистого дня, нареченій не варто випробовувати на собі новий колір волосся, стрижку, хімічну завивку. Прекрасно, якщо експеримент буде вдалим, а якщо ні? Що тоді - перефарбовувати і нарощувати волосся? Що стосується хімічної завивки, то в багатьох випадках результат від неї непередбачуваний. Волосся може вийти хвилястими, «пом'ятими», залишитися без змін або ж сильно кучерявим. Якщо ви ніколи не робили завивки, то перед весіллям її робити не варто.

Помилки, які допускає наречена перед весіллям

Дебют будь-яких процедур перед весіллям небажаний. Хімічний пілінг, епіляція і навіть нешкідлива засмага в солярії можуть мати непередбачувані наслідки. Найчастіше на шкірі з'являється роздратування, почервоніння, пігментація.

Багато наречених останні тижні перед весіллям використовують для схуднення дієти. За такий короткий період кардинально змінити свою фігуру не вийде, а зіпсувати здоров'я цілком ймовірно. В умовах жорсткого обмеження харчування, а, значить, і корисних речовин, організм реагує гормональним збоєм. Як наслідок - прищі, подразнення, висип. Крім того, різке схуднення позначається не тільки на фігурі, але і на обличчі дівчини. Воно виглядає втомленим, виснаженим. А хіба такою має бути дівчина в найщасливіший день свого життя?

Передвесільний період - напружений для всіх учасників торжества. Правильний розподіл доручень з підготовки до весілля полегшить становище нареченого і нареченої. А самій нареченій потрібно подбати про те, щоб у день весілля бути не тільки красивою, але і бадьорою, енергійною.

Помилки, які допускає наречена перед весіллям

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ви прийняли рішення відвідати солярій. Що ж, це дуже правильно. Легкий загар допоможе стати ще привабливішою, відчути...
Вперше почувши словосполучення «довготривала укладка волосся» багато жінок відразу ж згадують про хімічну...
Хімічний пілінг може впливати на різні шари шкіри, а для будови дерми характерна складна структура, тому відновлення...
Scroll To Top