Рекомендуємо прочитати

Чоловік зрадив. Як бути?

article3197.jpg

Якщо чоловік 4 рази сходить наліво, він обов'язково повернеться до дружини. Багато здогадуються, про те, що чоловік зрадив, але мовчать. А багато хто і не здогадуються і тому мовчать. Але трапляється і грім серед чистого неба, коли звучить раптом: «Я йду», і всі передумови перед цим стають навіть дуже ясними. Тоді виникає питання важливіше шекспірівського «Бути чи не бути?». Жінка повинна вирішити «Тримати або відпустити?» Більшість вирішать утримувати та будуть вдаватися до одвічних способам: сльози, вмовляння, скорботне заглядання в очі, скарги, істерики, погрози про самогубство і вбивство. У кого на що вистачить фантазії хоч і асортимент одноманітний.

- Чи вірно це?

- Не можете уявити своє життя без нього?

- Спільні діти?

- Спільний бізнес?

Важке рішення належить. Необхідно зрозуміти, чим ви готові самі пожертвувати заради того, щоб ваш супутник життя залишався поруч. У чому причина бажаного піти? Нездорова домашня атмосфера чи банальна зрада. Чи готові пробачити і самій змінюватися? Адже тут важливо не одно моментне бажання зберегти свій світ, а перспектива відносин надалі. Насильно милим не будеш. Залишатися з чоловіком, який думками знаходиться не з вами ... Необхідно заново зайняти це місце. Згадайте всі конфлікти і закиди, які терзали ваш побут. До чого ви не прислухалися? Що не обговорювали? Чи готові до виправлення себе і свого ставлення? У міру того, як почнете змінюватися ви - ваш чоловік несвідомо почне перебудовуватися теж. Адже провокуючи розрив будь-який з партнерів хоче, щоб налякана половинку, усвідомивши свою провину і страх втрати кинулася із запевненнями про любов і з подальшою перебудовю деталей взаємин.

Не варто чіплятися мертвою хваткою, але необхідно міцно тримати за руку. Спробуйте зробити певні висновки з ситуації, що склалася:
- Не тримайте слізно бунтівного мачо! Дайте часу все розставити на свої місця і охолодити запал;

- Проаналізуйте всю ситуацію, що склалася, помилки, щоб розвиток подальших відносин не призвело до такого ж сценарію.

- Будь-які поради необхідно конкретизувати для свого чоловіка, якого ти знаєш краще за всіх і тому комбінуй, пробуй і добивайся перемоги!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Рано чи пізно це може статися в житті кожної з нас. І тоді неминуче виникає і це первісне бажання - помститися....
Більшість чоловіків йдуть «наліво» не з метою піти з сім’ї, а просто щоб відволіктися, розвіятися....
Є така історія про зустріч дружини і коханки одного чоловіка....
 Зрада - потужне випробування для будь-яких відносин. Саме невірності коханого, за статистикою, жінки бояться...
Scroll To Top